Skocz do zawartości

Cywilny mały holownik


kit

Rekomendowane odpowiedzi

............................żeby tylne siedzenie każde było niezależne i regulowaną miało odległość......................

Peugeot 807 (Citroen C8, Lancia Phedra, Fiat Ulysse)?

 

http://postimg.org/my.php?gallery=2ysat7z2

http://postimg.org/my.php?gallery=z791lram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak tylko, że ja szukam 5 osobowego, 7 osobowego chryslera mam więc to odpada ale niestety nie mogę nim ciągnąć przyczepy o DMC 1300 bo tak jest wpisane w dowodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomina coś o A4.

Powiem tak dla 2-3 osobowej rodziny ok daje rade. Ale przy naszej 2+3 z tyłu jest bardzo mało miejsca na nogi i przy wysokich dzieciakach jak moje niestety podróż dalej niz 50-100 km to katorga.

Jestem na etapie poszukiwania czegoś 5 osobowego ale żeby tylne siedzenie każde było niezależne i regulowaną miało odległość.

Dzisiaj wpadła mi w oko toyota Verso 7 osobowa. Czy to da rade pociągnąć przyczepę DMC 1300?

 

Niestety wymiękam przy poszukiwaniach.

P.S.

Czy ktoś na forum ma volvo xc 70? nada toto sie?

Verso jest koszmarnie ciasne w środku. Zobacz chociażby C4 Picasso, nie dość że w środku dużo większe, dużo lepiej wyposażone i wg z dużo lepszymi silnikami Diesla. Miałem okazję trochę pojeździć Verso właśnie 7 miejscowym z silnikiem 2.0 d4d i w życiu nie zamieniłbym tego na moje auto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomina coś o A4.

Powiem tak dla 2-3 osobowej rodziny ok daje rade. Ale przy naszej 2+3 z tyłu jest bardzo mało miejsca na nogi i przy wysokich dzieciakach jak moje niestety podróż dalej niz 50-100 km to katorga.

Jestem na etapie poszukiwania czegoś 5 osobowego ale żeby tylne siedzenie każde było niezależne i regulowaną miało odległość.

Dzisiaj wpadła mi w oko toyota Verso 7 osobowa. Czy to da rade pociągnąć przyczepę DMC 1300?

 

Niestety wymiękam przy poszukiwaniach.

P.S.

Czy ktoś na forum ma volvo xc 70? nada toto sie?

Miałem kiedyś zwykłe V70 a więc w środku to samo co XC. Niestety, jak w każdym samochodzie dla trójki z tyłu jest mało miejsca. 

Pozostaje Ci niestety szukać wśród autobusów (znaczy vanów). Dla rodziny wygodnie, niestety kosztem tego ze prowadzi się fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze podoba mi się Outlander ktoś wie w jakie silniki warto w nim celować?

Ktoś ma to auto na forum?

Witaj.

Choć to wątek Kita spróbuję odpowiedzieć... Mam nadzieję że się nie obrazi za zaśmiecanie :].

 

Mam pod ręką dwa. Jeden w pracy, drugim jeżdzi koleżanka zza ściany. Ten pierwszy to tzw. golas, ten drugi skóra + ... itd.

Jakj dla mnie oba niemiłosiernie terkoczą, bo to TDI z Das Szwindel. Sporo palą bo 8-9 trasa. Ponoć mają słabe sprzęgła. Ponoć, bo ja naocznie tego nie stwierdziłem. Mój kolega szuka takiego auta i za moją namową skierował wzrok na C-Crossera z silnikiem 2.2 HDI czyli francja elegancja. Auto jest zdecydowanie cichsze, a silnik pracuje duuużo grzeczniej. Wydaje się także, że lepiej sobie radzi z tym pojazdem dzięki innemu momentowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ponoć mają słabe sprzęgła. Ponoć, bo ja naocznie tego nie stwierdziłem.

 

A ja naocznie stwierdziłem, widziałem wciąganie budki w rozmiarze ok 450 na solidną górkę - stromy, lecz betonowy i przyczepy podjazd na jednym z campingów w PL. Tam gdzie ja mazdą 6 2.0 benzyna kombi wciągnąłem 1,5 tony bez problemów, tam taki outlander brał rozpęd i mało sprzęgła nie zostawił na miejscu, smrodu było dużo.  Pewnie wyglądałbym tam podobnie moim aktualnym zestawem :/.

 

Sprzęgła, tarcze, klocki, dwumasy... wszystko teraz robią zabawkowe, szybko się kończy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ponoć mają słabe sprzęgła. Ponoć, bo ja naocznie tego nie stwierdziłem.

 

A ja naocznie stwierdziłem, widziałem wciąganie budki w rozmiarze ok 450 na solidną górkę - stromy, lecz betonowy i przyczepy podjazd na jednym z campingów w PL. Tam gdzie ja mazdą 6 2.0 benzyna kombi wciągnąłem 1,5 tony bez problemów, tam taki outlander brał rozpęd i mało sprzęgła nie zostawił na miejscu, smrodu było dużo.  Pewnie wyglądałbym tam podobnie moim aktualnym zestawem :/.

 

Sprzęgła, tarcze, klocki, dwumasy... wszystko teraz robią zabawkowe, szybko się kończy.

 

 

 

bo nie liczy się wóz a woźnica  :skromny:

po co on mieszał sprzęgłem na podjeździe ? redukcja na dole i ogień ... chyba że Nm brakło ... zostały u niemca pod kościołem  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.