Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

...plaża makabra! o 19 ej tłumy... Ani minuty bym tam nie wytrzymała... koszmar!

Plaża w części miejskiej istotnie ciasna. Przy Zablace szeroko, 20-30m, kamienista średnio pudełko zapałek i mniejsze.

Chodzi mi po głowie Cres czyli powrót do nieplanowanego planu pierwotnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Cześć Marcin

 

Dzięki za informacje, decyzja zapadła jedziemy na Storbreć.  Planuję dotrzeć na kemping 01.08 to jest poniedziałek i zastanawiam się czy próbować rezerwować miejsce, czy jechać w ciemno i mieć nadzieję, że będzie miejsce.

Edytowane przez Norbert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest dotrzeć rano do tego poniedziałek, więc liczę, że będą miejsca bez rezerwacji. Nie chcę się ograniczać bo zawsze może się nam coś nie podobać i będzie ciężko zmienić kemping, ale z drugiej strony się obawiamy braku miejsc bo termin jest mocno urlopowy. Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji z przyczepą i mamy wiele obaw z takim  wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan jest dotrzeć rano do tego poniedziałek, więc liczę, że będą miejsca bez rezerwacji. Nie chcę się ograniczać bo zawsze może się nam coś nie podobać i będzie ciężko zmienić kemping, ale z drugiej strony się obawiamy braku miejsc bo termin jest mocno urlopowy. Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji z przyczepą i mamy wiele obaw z takim  wyjazdem.

niestety jedziesz w szczyt sezonu, gorzej się nie da i faktycznie może być problem. Poniedziałek tez może nie być zaletą bo dużo ludzi rusza w piątek i przez weekend jest na miejscu. Nie mniej jednak na miejscu coś na pewno znajdziesz, a na rezerwację może być za późno z racji panujących zasad, oraz tego, że najlepsze parcele rezerwuje się rok wcześniej. Zawsze można przeczekać 1 czy 2 doby gdzieś w pobliżu, fajnych campingów nie brakuje.

 

 

 

Zawsze byłem przeciwnikiem rezerwacji, nigdy chyba takiej nie robiłem, chodź w tym roku było bardzo blisko, ale maile z recepcją się urwały.. i dobrze bo na miejscu w połowie czerwca parceli było wolne z 60%. Ale np na Straśko chętnie stanąłbym w "1" linii od morza, a tam nie ma opcji w ciemno już w czerwcu, mimo, że ta 1 linia ma głębokość z 6 parceli i łącznie jest ich pewnie z 200...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugniotu jeszcze nie odczułem, codziennie pod tym samym drzewkiem na plaży w cieniu...

Popłynąłem dziś szukać przygód, wrażenia i zdjęcia fascynujące, nie zapodam bo ogromne są i przelot przez łącza upierdliwy, ale zapodam jak się da.

Równie cudnie, intymnie, cicho...

Co raz bardziej umacnia się w planie Cres, pod sosnami przy moście, mam wieści z pierwszej ręki, poznałem ludzi którzy stamtąd tu przyjechali.

Ogólnie na Zablace rodaków nie brakuje, miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam że już poplyneliscie na Cres... my zostajemy tu do niedzieli i spadamy do domku :( Zlapalismy total lenia i nie chce się nigdzie ruszać... gorąco, od dnia przyjazdu temperatura wody znacznie skoczyła... zupa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy mozna prosić o wklejenie fotek z kempingu Dole.

Dziękuję.

 

Kilka dodatkowych fotek:

Widok z "parceli"

post-68-0-96026000-1468313581_thumb.jpg

Widok na morze z zejścia

post-68-0-27363100-1468313658_thumb.jpg

Plaża na lewo

post-68-0-21496500-1468313809_thumb.jpg

Plaża na prawo

post-68-0-75676900-1468313855_thumb.jpg

Plaża od strony wody

post-68-0-81453700-1468314010_thumb.jpg

i

post-68-0-39659500-1468314056_thumb.jpg

O zachodzie słońca

post-68-0-96870800-1468314152_thumb.jpg

Locik

post-68-0-11450700-1468314854_thumb.jpg

Zivogosce Blato

post-68-0-91696500-1468313690_thumb.jpg

 

P.S.

Sam kemping to nie Resort (w końcu tylko 2 gwiazdki), ale ma wszystko co potrzeba: sanitariaty z ciepłą wodą, codziennie świerze pieczywko, sklep, fastfood, knajpkę z pizzą, atrakcje wodne (ciągane łodzią).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia, według prognoz w ten weekend ma być wręcz mroźno ;) . Jeszcze mi się nie zdażyło, żeby temperatura w lipcu w Chorwacji nie przekroczyła 25 stopni. Na szczęście od poniedziałku wraca do normy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.