Jump to content
DOMINO7

XIX Zlot karawaning.pl Zdwórz 29.04-03.05

Recommended Posts

DOMINO7

Można. A dlaczego tylko na dwa dni, he???

byry007

Nie wiem jak dzieciaki będą znosić i cały czas nakłaniam żonę , ja mam bizinakow 2 latka i synka prawie 4 lata wiec brygada ostra i pierwsze noce by były na złocie jak bym pojechał .

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

DOMINO7

Będą,będą.... Będą dobrze znosić ;). Dzieci się szybciutko integrują. Możecie mieć problem z wyjazdem kiedy zobaczą że inni zostają, a one muszą jechać do domu.

BiA

Od czwartku od 8.00 rano będzie można przyjeżdżać.

Super, dzięki za info :piwo:

Myślę, że takowe miejsce znajdziesz po lewej stronie pola, wzdłuż drzew oddzielających kemping od jeziora. Daleko od ogniska i od baru, za to w miarę blisko będziesz miał do toalet (ok 50m).

Żeby się upewnić, mówisz/piszesz o miejscu na wprost "5" i "6" na tym zdjęciu z mapką kempingu ?

DOMINO7

Mniej więcej w tym rejonie.

jendrula21

Witam mam pytanko , wiem że jest dość późno ale chciałem zapytać czy można się jeszcze dopisać do chętnych na zlot w Zdworzu ? :hmm:

DOMINO7

Można. Wszystko można... Trzeba tylko chcieć ;)

KrystianC

jak u was z takimi imprezami ? 1,5 roczne dziecko mi uśnie wieczorem ,nie ma odpalania petard i darcia japy do 5 rano? :)

ed

jak u was z takimi imprezami ? 1,5 roczne dziecko mi uśnie wieczorem ,nie ma odpalania petard i darcia japy do 5 rano? :)

Trochę z tą japą to przesadziłeś, ale przyjeżdżają z jeszcze młodszymi dzieciakami i to nie pierwszy raz. Armat 105 mm nikt nie przywozi.

byry007

Hehe jak znajdziesz takie ciche miejsce weź zarezerwuj dla mnie obok tez

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

DOMINO7

Myślisz, że tylko Ty jeden masz małe dziecko???

KrystianC

Hey, spokojnie, no offence :).

Trochę tych złotów w zyciu przerobiłem. Wiekoszosc co prawda motocyklowych i zazwyczaj było tak jak pisze ;). Widzę ze tutaj troszkę inaczej to wyglada

Dlatego pytam dla pewności :)

Pytanie nr2.

Czy było by miejsce w sobote ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

DOMINO7

Są osoby, które przyjadą w niedziele nad ranem więc myślę że i w sobotę znajdzie się miejsce.

KrystianC

Trochę z tą japą to przesadziłeś, ale przyjeżdżają z jeszcze młodszymi dzieciakami i to nie pierwszy raz. Armat 105 mm nikt nie przywozi.

Jak ktos głośno krzyczy o 5 rano to nie jest to kulturalna rozmowa tylko darcie japy:) Do nikogo personalnie n

tego nie kieruje przeciez :) btw "japa" to przekleństwo? Był taki program w telewizji "pan japa". :)

Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam. Nie to miałem na celu

Spablo1

Spoko Kolego.

Przyjeżdżaj bez obaw. W nocy może być troszkę głośniej przy ognisku (gitary itp). Są też rodziny z mniejszymi dziećmi :)

• Create New...