Skocz do zawartości

XIX Zlot karawaning.pl Zdwórz 29.04-03.05


DOMINO7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pytanko organizacyjne 

 

- zamawiam odznakę zlotową i muszę przelać złotóweczki na konto ?

 

- zamawiam naklejkę zlotową i co dalej z kasą ? Też mam dokonać przelewu czy jak ... ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko organizacyjne 

 

- zamawiam odznakę zlotową i muszę przelać złotóweczki na konto ?

 

- zamawiam naklejkę zlotową i co dalej z kasą ? Też mam dokonać przelewu czy jak ... ? 

ad 1      patrz:   http://forum.karawaning.pl/topic/21326-odznaka-zlotowa/

ad 2      odbiór i wpłata na Zlocie

Tak bywało dotychczas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nie wiem jak bywa na zlotach (ale wiem jak bywa na kempingach) i stąd pytanie/prośba o wyznaczenie miejsca na kempingu w którym cisza nocna będzie przestrzegana (z dala od ogniszka/baru itp.).

Generalnie chodzi o załogi z małymi dziećmi (do których od niedawna się zaliczam) dla których użycie stoperów może być problematyczne, bądź niemożliwe. Z mojej strony mogę "oznaczyć" odpowiednio miejsce po przyjeździe (a będę już w czwartek rano).

 

2. O której otwierają bramy wjazdowe w czwartek ? O 09:00 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że takowe miejsce znajdziesz po lewej stronie pola, wzdłuż drzew oddzielających kemping od jeziora. Daleko od ogniska i od baru, za to w miarę blisko będziesz miał do toalet (ok 50m).

Co do przyjazdu, myślę że o 9.00 będzie można już wjechać na kemping, ale potwierdzę tą informację. Planuje dobić w czwartek późnym popołudniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Biorąc pod uwagę listę chętnych nasuwa mi się jedno istotne pytanko .

 

POMIEŚCIMY SIĘ ???

Edytowane przez Paczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.