Skocz do zawartości

Przysmażany burstner z allegro.


Reyu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam.

Wybieram się po to cudo: http://allegro.pl/burstner-1998r-pietrowe-lozka-bedlno-k-kutna-i5961128338.html

Co sądzicie?

Sprzęt lekko przysmażony, nigdy nie rozważałem czegoś takiego, więc jestem w rozterce.

Reyu-powiem Ci tak .Nie słuchaj nikogo-musisz być twardy i mieć swoje zdanie :ee:

Jak Ci się tylko podoba,to wal jak w dym i się nawet nie handluj-takie okazje się często nie zdarzają.Bankowo jest sucha jak się paliła,chyba ze wodą ją gasili....Powiem Ci,że i tak jakoś tanio gościu sprzedaje tą przyczepkę.Moim zdaniem to okazja życia.Nie przegap tego :yay: :yay: :yay::] :] :]:blagac: :blagac: :blagac:

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wybieram się po to cudo: http://allegro.pl/burstner-1998r-pietrowe-lozka-bedlno-k-kutna-i5961128338.html

Co sądzicie?

Sprzęt lekko przysmażony, nigdy nie rozważałem czegoś takiego, więc jestem w rozterce.

 

Witam!

 

Kupuj !!! bo jest to super okazja !!! Nie słuchaj co ci podpowiadają inni użytkownicy !!! Oni robią to z czystej zawiści,  bo sami nie mogą takowej okazji wykorzystać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź jeszcze dzisiaj bo za chwilę będzie licytacja ... Przecięż to wystarczy umyć i można śmiało na wakacje jechać...

a jeszcze w podpisie sobie dodać mam przyczepkę z 1998 roku ... a co kto mi zabroni :yay:

 

 

:hmm: skąd się tacy biorą :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reyu, napisz do użytkownika andrewa1, on zajmuję się odbudową i remontami przyczep. Może za 12 000 zł zrobi remont tej budy, wtedy za około 20 000 zł będziesz miał ładny i pewny egzemplarz - i będziesz mógł wtedy powiedzieć - wiem co mam i śpię spokojnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam przyczyn technicznych dyskfalifikujących ją do jazdy i użytkowania.

 

Poważne argumenty to możliwa nieszczelność, zapach, stan blachy( podobno tylko wypalona farba, ale tu się nie znam).

Przytopione plastiki czy zmatowiałe okna to brzydota, ale czy będą wpływały na użytkowanie przyczepy?

Po prostu czasem widzę możliwości tam gdzie inni problemy:)

 

No jak mówisz poważnie i jesteś zdecydowany przymknąc oko na pewne niedoskonałości to faktycznie może byc ciekawa oferta :hmm:  przeciez można ja wyremontować i będzie wiedział co masz i ładne pare lat sie posłuzy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Sprzedawca wyraźnie napisał że: " NIE MA TO WPŁYWU NA UŻYTKOWANIE" !

To jaki jest sens się tu rozwodzić nad ewentualną naprawą czy też poprawieniem fabryki żeby spać spokojniej.

 

 

:ee:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Generalnie nie rozumiem w czym problem :hmm:
Pytanie brzmiało:Co sądzicie?
Odpowiedzi już padły.

Wygląda na to, że sam zainteresowany dawno już podjął decyzję.
Sprawy wizualne i poczucie estetyki, to kwestie wybitnie indywidualne, więc o tym nie ma co dyskutować, ale sprawność techniczna?
No cóż, to jest, a raczej będzie duży problem, jednak od czego są f a c h o w c y :slina:
To wyłącznie kwestia wymagań i późniejszego spojrzenia na "to coś".

Oczywiście o kwestiach finansowych, w pewnych sferach w ogóle się nie rozmawia.
Przecież dzisiaj, z większym czy mniejszym powodzeniem wszystko daje się zamaskować lub "naprawić", a potem jest nawet lepsze, niż fabryczne.
Trzymam kciuki i życzę powodzenia w realizacji całości pomysłu, bo odnoszę wrażenie, że taki już istnieje.
Przy odrobinie zdolności manualnych ludzie budują przyczepki od zera, więc ...
Niech budka odradza się na nowo, jak Fenix ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brała. Sama mam burstnera, to świetna marka.

Wytrzymałej przyczepie, z dobrej jakości materiałów i wykonanej z niemiecką precyzją nie zaszkodzi pożar ani gaszenie wodą. Przecież każda przyczepa stała kiedyś koło ogniska albo na deszczu. Nie robiłabym z tego większego problemu. Co do zmatowionych okien, to może być nawet atut, gdy na kempingu brak cienia.

Jeśli Ci się podoba to kupuj. Koledzy są po prostu zazdrośni, że to właśnie Ty wyłowiłeś taką mega okazję z gąszczu ogłoszeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym w sumie przelał już zaliczkę, przyczepa stała się popularna i możliwe, że ktoś już po nią jedzie.

 

przy okazji wyjazdu po to cacko zabierz nowe przednie okno, bo lekko się zdeformowało i jak będziesz wracał w deszczu to może lać się do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.