Skocz do zawartości

Przysmażany burstner z allegro.


Reyu

Rekomendowane odpowiedzi

a ja myślę że założyciel tematu chciał sprowokować rozruszanie użytkowników co poniekąd mu się udało,wiosna juz nie długo więc i humorek czas poprawić :]  :]  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a ja myślę że założyciel tematu chciał sprowokować rozruszanie użytkowników co poniekąd mu się udało,wiosna juz nie długo więc i humorek czas poprawić :]  :]  :]  :]  :]

Mi osobiście humor poprawił, dawno się tak nie uśmiałem, mimo tego że ostatnimi czasy kilku użytkowników tego forum mnie rozbawiło. Ten jednak przebija wszystko :]

Edytowane przez terrino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że założyciel tematu chciał sprowokować rozruszanie użytkowników co poniekąd mu się udało,wiosna juz nie długo więc i humorek czas poprawić :]  :]  :]  :]  :]

 

Uchuchacha ....  :lol:  :lol:  :lol:  Dobre.....  :bevil:

 

 

Ja osobiście uważam, ze zakładający wątek albo zrobił to rzeczywiście "dla jaj" - co wskazywało by na fakt, że bardzo o nie dba....  :P  :>  :mlot:  albo wylądował własnie po długiej podróży z innej planety i ma jeszcze problemy z właściwym odnalezieniem się w zastanej rzeczywistości  :puk:  - czyli w skrócie - jest kosmitą ...  :ph34r:  :blink:  :look:

 

PS. I piszę to z pełną świadomością i pomimo tego, że dla niektórych ja byłem kosmitą, kiedy podjąłem decyzje o naprawie swojej budki....   :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam przyczyn technicznych dyskfalifikujących ją do jazdy i użytkowania.

 

Poważne argumenty to możliwa nieszczelność, zapach, stan blachy( podobno tylko wypalona farba, ale tu się nie znam).

Przytopione plastiki czy zmatowiałe okna to brzydota, ale czy będą wpływały na użytkowanie przyczepy?

Po prostu czasem widzę możliwości tam gdzie inni problemy:)

Przecież tam nie masz tylko zmatowiałych okien. Okna są zdeformowane, podobnie jak konstrukcja przyczepy. Okna się już zamykać nie będą, nawet jak je wymienisz , bo zdeformowane jest także poszycie. A to są tylko zewnętrzne usterki. Nie masz nawet pojęcie co się stało w środku.

 

Jednego możesz być pewnym. Jeśli gdziekolwiek miała nieszczelność to ten pożar wszystko dokładnie wysuszył. Tak więc prawdopodobnie jest sucha, o ile nie padało od pożaru ;-)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wybieram się po to cudo: http://allegro.pl/burstner-1998r-pietrowe-lozka-bedlno-k-kutna-i5961128338.html

Co sądzicie?

Sprzęt lekko przysmażony, nigdy nie rozważałem czegoś takiego, więc jestem w rozterce.

Reyu, poprosiłeś nas o zdanie które Koledzy wyrazili i masz im za złe że nie pokrywa się z Twoim, nie dziw się że temat stał się ironiczny z lekką dozą kpiny.

Nie chcesz zaufać znawcom, ok, ale nie zmuszaj nas byśmy okłamywali po to by kogoś w oczekiwaniach usatysfakcjonować bo potem będzie "aleście mi doradzili, "fahoffcy..."

Przyjmij rady honorowo.

.

Jeśli chcesz podróżować z budką w takim stanie Twoja sprawa, estetyka może nie wpływa na bezpieczeństwo, ale wiesz jak szybko apetyt rośnie?

Jeśli masz zamiar sobie ją ładnie zabudować stacjonarnie to inna bajka, można dłubać i zrobić z tego UFO jakie ma adamkwiatek - istne indywiduum i nikt jej nie wyśmiewa, wręcz podziwia, ale adam... zna każdy mm2 swojej.

.

Podsumowując, budka po takich przejściach nigdy nie zostanie rzetelnie oceniona na podstawie zdjęć i opisu. Potrzebny jest anatomik przyczep w realu, potem negocjacja i ew. zakup.

.

PS:

Ten model Burstner'a miałem zamiar kupić od mojego kolegi kilka lat temu za 8kzł zrezygnowałem z powodu skrzywionego dyszla  - co potem okazało się bagatelą i żałowałem, ale... wnętrze mnie zauroczyło.

Moje foto:

post-2083-0-08343600-1455269722_thumb.jpg

post-2083-0-54025300-1455269737_thumb.jpg

post-2083-0-99928100-1455269752_thumb.jpg

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Reyu to handlarz. W styczniu np. kupował padlinę bez okien. Może da tonę szpachlu i będzie głupiego szukał na "igiełkę".

 

Ponadto rzucił się Wam do gardeł już na początku, więc nie należy z takim w ogóle dyskutować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.