Skocz do zawartości

"Wiosna z Malwiną " - wstępne pogaduchy i ustalenia wiosennego spotu


Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej - kibelek, kibelkiem. Ale te połączenia w bakiście, co Ci drutowałem - koniecznie to oddaj do poprawki!! Bo z tym, co zrobiłem nie gwarantuję, że nawet do Częstochowy dojedziesz!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Malwina-co znowu popsułaś ?

Samo się popsuło :lol: tylko pompa wspomagania :)

Malwina! Witam w klubie laweciarzy :)

Ooo ok. ..wypraszam sobie :> raz mi się zdarzyło :D

Podobno marka zobowiązuje jako królowa lawet :ee:

Podobno laguna a nie espace jest królową lawet :>

O co chodzi... ??

Pewnie o to, że Zbyszka lakomstwo na pozostanie dłużej na polu w samotności skutkowało zepsuciem się pompy wspomagania :lol: :lol: :lol:

guzik prawda renault rządzi, cezarze bo Cię laurów pozbawię jak sie spotkamy za takie opinie ;)

No sprawne renault nie jest złe :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej - kibelek, kibelkiem. Ale te połączenia w bakiście, co Ci drutowałem - koniecznie to oddaj do poprawki!! Bo z tym, co zrobiłem nie gwarantuję, że nawet do Częstochowy dojedziesz!!!!

Dzięki Ci Michał za pamięć.Do Częstochowy załatwię zaciskarkę do konektorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo się popsuło :lol: tylko pompa wspomagania :)

I przez wspomaganie na lawecie wylądowałaś ? Bez tego idzie jechać chyba że na jednym pasku idzie pompa :] Edytowane przez elvis52 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie umiecie się rozstać z Malwiną. Michał jak zawsze relacja perfekcyjna.


Powiem tak,zdiec cala kupa a ja sie nie zalapalem na ani jedno

Kacper bo jak się jedzie 1 raz na zlot z Malwiną to tak wychodzi. Ja dopiero za trzecim razem się załapałem  :]

Edytowane przez Kielek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez wspomaganie na lawecie wylądowałaś ? Bez tego idzie jechać chyba że na jednym pasku idzie pompa :]

 

Udało mi się tylko dojechać do zakrętu z górką, która niestety mnie pokonała :/

 

:lol: :lol: :lol:

 

Ale nie wiem czy wiecie... jeszcze będzie edycja Jesień z Malwina :yay: :yay: :yay:

 

A tak z dobrych wieści, wszyscy, którzy byli obecni na zlocie, dobrze się bawili, pili, tańcowali i...zachowali dyplom :P

Czeka nagroda w postaci 20% rabatu na pobyt w Złotej Dolinie :yay: :yay: :yay:

 

Ci, którzy nie byli jest zasada taka: 14 dni pobytu w sezonie (suma łączna pobytów) =20% rabatu. Także nie ma co się martwić.

 

Tak się dogadalam z Szefem ponieważ od tego roku jest podwyżka cen a z recji, że jestem taka fajna na dzień dobry mamy 20% :yay: :yay: :yay:

 

Jest możliwość wysyłki duplikatu dyplomu za pobraniem w kwocie 35zl netto :lol: :lol: :lol: :lol :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.