Skocz do zawartości

"Wiosna z Malwiną " - wstępne pogaduchy i ustalenia wiosennego spotu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I my w domu :)

Droga przebiegłą gładko chociaż nadal w głowie mi huczy...

Na koniec dnia wjeżdżając na posesje do kolegi zakopałem naszego osiołka... po godzinie udało się go wyrwać z objęć rozmokniętej gliny... ale i on i ja prawie zagotowaliśmy...

 

Dziękuję wszystkim za przemiłe spotkanie, a szczególnie Malwinie za organizację!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwie dotarliśmy do domku o 20:37. Finger dzięki za info o korkach na A4, bujneliśmy przez Dzierżoniów i Świdnicę . Droga odcinkami masakra ( płyty betonowe i dziury w asfalcie) ale jazda płynna.

Dzięki za super AKTYWNE spotkanko. 

Mam nadzieję na szybką powtórkę byle nie za 200 metrów :]  :miga:  :] !!!  albo za pół godziny  :]  :miga:   :] !!!

do zobaczenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

No to i my meldujemy szczęśliwy powrót do domu, oczywiście wczoraj :]  ok 20.15. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę. Dziękujemy Michalcowi i Malinie za wspólny powrót przez CZ. Droga dobra, równa, choć w Ostravie, zdaje się śmiertelny był - rowerzysta z autobusem  :oslabiony:  ale na szczęście bez korków.

 

Przyczepa po remoncie wróciła do swojego świata, prowadzi się dobrze, wszystko wskazuje na to, że jest OK. Na ekspresówce, pozwoliłem sobie nawet osiągnąć zawrotne 100 km/h a miejscami nawet 105 km/h  :bzik:  Bez ekscesów  :ok:

 

Do zobaczenia na szlaku, z niektórymi może nawet już za miesiąc  :hmm:  :tuptup:  Oby plany poczynione w Pokrzywnej zrealizowały się w 100 %  :blagac:  :blagac:

 

Pozdrawiamy ze słonecznego Bielska  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pytanie:

 

Czyja to zguba?

 

post-9355-0-32271600-1459750636_thumb.jpg

 

Przez większość niedzieli kulała się koło naszej przyczepy i aż do wyjazdu nikt się nią nie interesował. Przygarnęliśmy, bo jakoś szkoda było zostawić....  :oslabiony:  Może ktoś rozpoznaje? 

 

Do odebrania w B-B albo na najbliższym zlocie  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pytanie:

 

Czyja to zguba?

 

DSC00199.JPG

 

Przez większość niedzieli kulała się koło naszej przyczepy i aż do wyjazdu nikt się nią nie interesował. Przygarnęliśmy, bo jakoś szkoda było zostawić.... :oslabiony: Może ktoś rozpoznaje?

 

Do odebrania w B-B albo na najbliższym zlocie :]

Moja :D jeszcze wczoraj była kolo Was a potem o niej zapomniałam :)

Juz wiem gdzie szukać piłki :)

 

My pomału wstajemy, trochę pusto tu teraz ale pogoda dopisuje :yay:

 

No i oczywiście dziękuję wszystkim za spotkanie no i mam nadzieje do szybkiego zobaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za super spotkanko! Zdjęcia będą jak się wyrobię. Na razie z roboty stukam, a tu nie mam czasu na zajmowanie się zdjęciami. Terenowiec, ale mnie mogłeś w takiej pozycji nie fotografować ;) Ja na tej fotce ZDJĘCIE robię, nic innego!

 

Co do planów na majówkę, to zrobiliśmy kalkulację wszystkich za i przeciw i... chyba jednak nie uda nam się w końcu nigdzie pojechać. Sorki dla wszystkich, którym obiecaliśmy przemyślenie sprawy, ale właśnie to przemyślenie powoduje konieczność rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do planów na majówkę, to zrobiliśmy kalkulację wszystkich za i przeciw i... chyba jednak nie uda nam się w końcu nigdzie pojechać. Sorki dla wszystkich, którym obiecaliśmy przemyślenie sprawy, ale właśnie to przemyślenie powoduje konieczność rezygnacji.

 

  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.