Skocz do zawartości

jakie modele przyczep maja taki układ jak na fotce


Inspiracje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam prośbę, może ktoś z Was mi podpowie jakie przyczepy mają układ podobny - precyzyjnie taki sam jak ten poniżej

 

post-10724-0-06977500-1453123681.png

 

To jest układ Hobby de luxe 455 UF i szukam w sumie właśnie takiego układu w przyczepie.

Jednak nie musi to być Hobby - i tutaj precyzyjne pytanie - które z przyczep o podobnych rozmiarach mają taki sam układ spania, kuchni i toalety?

Będę wdzięczny za info...

Szukałem na stronach innych producentów ale nie dałem sobie rady, mają na stronach tylko nowe modele.

 

Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inspiracje  > ...szukam w sumie właśnie takiego układu w przyczepie.

post-10724-0-06977500-1453123681.pngJest to bardzo niewygodny układ, przełażenie jednej osoby nad drugą !

Mamy taki układ = przełażenie jednej osoby nad drugą !

 

 

Szukamy takiego układu.

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FENDT Bianco 465 TG

 

csm_Bianco_465_TG_7a6d2f223f.jpg0015958673001.jpg

 

Oczywiście też sa inne modele o tym układzie :yay:


https://www.youtube.com/watch?v=-evDwpx6PrI

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Hobby 495 92r. Ma taki układ tyko toaleta jest przy drzwiach a kuchnia po przeciwnej.  Jak szukałem budki to oglądałem Hymera 460 (chyba 93r.). też miał taki układ. A w jakimś temacie "prośba o ocene przyczepy" jest Tabbert   z tym układem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dethleffs z 1987 roku też ma taki układ jak w pierwszym poście.

W dowodzie ma dethleffs RN5 a długość zabudowy ok. 5,5 metra, DMC 1170kg.

Jak szukałem przyczepy to chciałem taki właśnie układ. Wprawdzie jeszcze nigdzie nie jeździłem z tą przyczepą ale wydaje mi się że ten układ będzie bardzo wygodny dla mojej rodziny oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

.. zaprezentowany i szukany przez Ciebie układ ma na bank Burstner (widziałem).

 

@Commanderze

Nasze marzenie.                                                    Nasze obecne łóżko.

      

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Nasza przyczepa jest z     prysznicem   korzystamy 2 razy dziennie na tranzytowych parkingach.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ zaprezentowany przez Ired jest również stosowany w Beyerland Quartz, którego posiadam. Jest co prawda lustrzanie obrócony, ale de facto taki sam. Mam tylko wątpliwość - w jaki sposób Ired uniknął niedogodności przechodzenia jednej osoby nad drugą. Da się tego uniknąć wyłącznie przechodząc okienkiem do części kuchennej, ale takiej ekwilibrystyki to ja nie przewiduję i wolę jednak przechodzić nad żoną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy prawie taki układ w Wilk F540 Stern de Luxe. Kuchnia jest zamieniona z łazienką. W tę stronę śpi się bardzo wygodnie jak się ma 192 cm wzrostu. Jest po prostu najszerzej. Układ jaki mają obecnie Ir & Ed uważam za najwygodniejszy i dziwię się że marzą o innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.