Skocz do zawartości

Plany wyjazdu wakacyjnego na 2016r


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzieś tam, w mej głowie....siedzi sobie plan związany z Białorusią . Ale co z tego wyjdzie.... :]

Wszystko zależne od mojej małżonki :serce:

 

i niech Aga ci to wybije z głowy  :ee: asa

 

ja tam nic nie planuje, w zeszłym roku były wielkie plany na wyspy chorwackie, była trasa, kemping, plan zwiedzania 

i pojechaliśmy do Rumuni ... i było bardzo fajnie  :yes:

 

za tydzień jedziemy nad Bałtyk wymoczyć się i nawdychać jodu, więc latem pewnie na południe  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam, w mej głowie....siedzi sobie plan związany z Białorusią . Ale co z tego wyjdzie.... :]

Wszystko zależne od mojej małżonki :serce:

Też myślimy o  Białorusi w maju. Gdzieś na forum była info, że Białorusini organizują zlot połączony ze zwiedzaniem. Jak będzie miał dojść do skutku ma być informacja. Koniec czerwca - lipiec planujemy Norwegię z metą w okolicach Bergen. W 2015 r. wyjazd nie został zrealizowany może teraz się uda. Może ktoś ma podobne plany w 2,3 zestawy byłoby raźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ruszamy w terminie podobnym jak Maarec od połowy czerwca do znudzenia. 

Planu brak, kierunek południe gdziekolwiek z lekką tendencją na niezrealizowany ubiegłoroczny Krk.

Jeszcze okolice Barcelony i tych rejonów latają po głowie bezwładnie, więc ten pomysł jest alternatywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mamy różnorakie plany,wakacje zaczynamy od 1 czerwca a kończymy może 1 września  :]

Zasadzimy się tu w oczekiwaniu na powstanie  większej grupy która ma w planach zwiedzic Chorwację.

Byliśmy parę lat wstecz przyczepką na Istrii,i w zasadzie tyle znamy Chorwację  :oslabiony:

Edytowane przez BernadettaJerzy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to my właśnie w tym roku banalnie, czyli Chorwacja po raz 9-ty :) Nie wiem tylko, czy po drodze coś zahaczymy - z reguły były to kilkudniowe pobyty w Austrii lub Niemczech. Prawdopodobnie wylądujemy na kempingu Diva koło Trpanj. A - i żeby aż tak banalnie nie było - pierwszy raz z przyczepką :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Prawdopodobnie wylądujemy na kempingu Diva koło Trpanj. ..

Divna :) - opis i kilka fotek z tego kempingu, plaży i okolicy umieściłam w mojej relacji z 2014 r. - tu się zaczyna właśnie Divna. Miejsce przepiękne  :serducha:

U nas jak zwykle za wcześnie na jakiekolwiek plany :(

 

Edit: Acha ... na fB profilu kempingu Divna jest takie ogłoszenie :look: ... OBAVIJEST Ljeto 2016 NE izdajemo kamp prikolice.Hvala na razumjevaje Stephen Zegura.

Edytowane przez gusia-s (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 lato ma być upalne w tym roku.

 

Pozdrowienia !

Z kąd masz taki przeciek informacji  :> .

Jeśli tak będzie, to chyba się z Polski nie ruszam i robię 3 tygodniową objazdówkę po naszym pięknym kraju  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divna :) - opis i kilka fotek z tego kempingu, plaży i okolicy umieściłam w mojej relacji z 2014 r. - tu się zaczyna właśnie Divna. Miejsce przepiękne  :serducha:

U nas jak zwykle za wcześnie na jakiekolwiek plany :(

 

Edit: Acha ... na fB profilu kempingu Divna jest takie ogłoszenie :look: ... OBAVIJEST Ljeto 2016 NE izdajemo kamp prikolice.Hvala na razumjevaje Stephen Zegura.

 

Tak, tak, wiem że Divna, ale jak zauważyłem błąd, to było już za późno na edycję posta :]

 

Na samym kempingu jeszcze nie byłem, ale przejeżdżałem dwukrotnie w drodze do Duby Peljeskiej, a że ciągnie wilka (a może kojota ;) ) na Peljesacz, to mam plan powrotu w roku bieżącym.

 

A co do informacji na fb - mam nadzieję, że chodzi o wynajem przyczep na stałe będących na wyposażeniu kempu. Jeśli nie - będzie trzeba szukać alternatywy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.