Skocz do zawartości

Tv 22"do kamperka z tunerem sat ?


jubi-tom

Rekomendowane odpowiedzi

...niewiem jaki kupic (manty niechce)...

Nie bo nie, czy dlaczego?

Ja się pokusiłem w ciemno na Mantę 12V model 1902 (są też 2202)

Po włączeniu taki wytrzeszcz miałem że aż nie do wiary, obraz żyleta, dźwięk tylko do dupy jak z każdego malca, brzmi jak z laptopa (ohyda) ale wyprowadziłem sygnał z głośniczków na zewnętrzne i bajeczka.

Po otwarciu TV okazało się że tam siedzi matryca Samsung :)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zadzwon do mnie lub do Wianka - mamy takie Philpsy i wszystkiego sie dowiesz...


Kupiłem Philipsa , po uruchomieniu pojawiły się 2 czerwone małe kropki :(.
Był kupiony przez neta wiec mam prawo zwrotu , zobaczę czy się uda .

 

co do kropek - nie sa to piksele... wystarczyloby abys na 10 sekund na tej kropce położył ciepły palec i po temacie... przypadłość tych powłok, temat znany od pewnego czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja znalazłem coś takiego i jak na razie nie znalazłem alternatywy dla niego biorąc pod uwagę możliwości

http://www.mistral-rtv.pl/telewizor-led-215-z-tunerem-sat-dvb-s2-i-naziemnym-dvb-t2-p107.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem coś takiego i jak na razie nie znalazłem alternatywy dla niego biorąc pod uwagę możliwości

http://www.mistral-rtv.pl/telewizor-led-215-z-tunerem-sat-dvb-s2-i-naziemnym-dvb-t2-p107.html

 

Jest kilka....

- pooglądaj go w mocno nasłonecznionym pomieszczeniu i powiedz czy coś było widać... 

- dzwiek jak z komórki...

- nie współpracuje z modułami POLSATU (nie pobiera uprawnień - update 09 error)

- brak paska siły sygnału przy ustawianiu DVB-T i DVB-S - jest tylko jakość co przy ustawianiu SAT ręcznie jest kłopotliwe

- zasięg pilota to okolo 3-4m

- kąt oglądania w pionie bardzo mały (moze 90st)

 

więcej nie pamiętam... nie jestem pewien ale w realu albo tesco byly w październiku po 599 wersja z DVD bez SAT, z SAT bez DVD po 649

 

zastanów sie nad philipsem - można go w media kupić za 699, bardzo jasno można go rozświetlić, bardzo dobre katy oglądania (około 160st- poziom i około 140 pion)  

 

Philips bez problemu pracuje z wszystkimi modułami (NC+, Polsta, Vectra), obsługuje SCR i DiseqC bez problemów  i pytanie po co pakować się w jakieś wynalazki - dla samego DVB-T2 - nie warto... bo jesli kupujesz z SAT to za granica będziesz oglądał polskie TV

 

 

Nie pamiętam jak mistral (miałem go 3 dni podczas majówki, zanim zamówiłem jednak Philipsa ) ale Philips przy oglądaniu TV SAT i ustawieniu obrazu na 50% jasności pobiera pomiędzy 15-17 Watt - co przy akumulatorze np 7Ah masz cały dzień oglądania...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, no jeśli miałeś go w rękach i jest z nim tak źle to nie warto, tani też nie jest.

Philips dobrze wygląda, nie nawinął mi się wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
13 minut temu, Piter2000 napisał:

Do kamperka idealny jest Telewizor MANTA 24LFN122D,  naprawdę jestem zadowolony z jakości, spodziewałem się czegoś gorszego, ale zostałem miło zaskoczony, jakość obrazu i dźwięku na wysokim poziomie, a przy tym w bardzo dobrej cenie.

Z wypłaty za ten marketing szeptany też jesteś zadowolony? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Piter2000 napisał:

Do kamperka idealny jest Telewizor MANTA 24LFN122D,  naprawdę jestem zadowolony z jakości, spodziewałem się czegoś gorszego, ale zostałem miło zaskoczony, jakość obrazu i dźwięku na wysokim poziomie, a przy tym w bardzo dobrej cenie.

Ale że w tych czasach TV bez Android TV/Smart TV? Ale jak tak bez Netflix, HBO GO, Disney+ itp :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Analog82 napisał:

A nie na papieżu?? Przepraszam nie moglem sie postrzymac :)

:hmm: chyba jeszcze byłem ten teges :sleep:

 

4 godziny temu, Analog82 napisał:

Przepraszam nie moglem sie postrzymac :)

A tu nie miało być powstrzymać? :)

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Voku napisał:

Ja mam zwykły Philipsa  + Xiaomi Mi TV Stick i też działa :D 

ja mam tak samo, tyle że nowego Philipsa na 12V już nie kupisz :(

a szkoda bo kosztował 600 zł i w przeciwieństwie do chińczyków działa bezawaryjnie lata.

Niestety teraz na 12V nie kupisz nic markowego w przystępnej cenie, pozostają albo chińczyki albo drogie TV dedykowane do karawaningu w cenie ok 2000-3000 pln :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Suzu4x4 napisał:

ja mam tak samo, tyle że nowego Philipsa na 12V już nie kupisz :(

a szkoda bo kosztował 600 zł i w przeciwieństwie do chińczyków działa bezawaryjnie lata.

Niestety teraz na 12V nie kupisz nic markowego w przystępnej cenie, pozostają albo chińczyki albo drogie TV dedykowane do karawaningu w cenie ok 2000-3000 pln :czerwona:

Ja mam TV i antenę Mistral 12v antena w szafie:)  powiem że nawet to wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.