Skocz do zawartości

Przyczepa z Białegostoku


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  pojawiła się w Białymstoku przyczepa "dla mnie",  której szukam usilnie, ze względu na tylny salonik - sypialnia dla dzieci,  z łóżkiem pietrowym.  Widzę, ze sprzedający jest chyba klubowiczem,  bo jest "nasza"  naklejka na tylnej szybie.  Jedno pytanie > czy przyczepa jest naprawdę SUCHA,  bez przecieków, zacieków.  Jest ktoś z Białegostoku, kto mógłby ją "obstukać". Jeżeli jest OKi,  w sobotę jadę i się widzimy

http://olx.pl/oferta/super-przyczepa-kempingowa-w-super-stanie-full-CID5-IDaGJH9.html#7e7a25ef74

 

https://www.google.pl/maps/dir/Tychy/Bia%C5%82ystok/@52.2372792,20.824315,9z/data=!4m19!4m18!1m10!1m1!1s0x4716c7e202408281:0xda564472a0b326a1!2m2!1d19.0200022!2d50.1218007!3m4!1m2!1d21.5052535!2d52.0923822!3s0x4718d2d52575f557:0x8ad67f144e9fdc31!1m5!1m1!1s0x471ffc048f41971d:0x72317dcc8bf07b2c!2m2!1d23.1688403!2d53.1324886!3e0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam szukam przyczepki dla siebie i widziałem juz kilka z naklejkami klubowymi a na Forum cisza ??

Wygląda to tak jak by sprzedający chciał sprzedać komuś kto sie raczej nie zna :(  ale to tylko moje tam takie domysły :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka bardzo znajoma, bo z podlaskiego spociku (elitarne spotkanie, z małą ilościa naklejek ;) ). Wysłałem zapytanie do kolegi, czy to nie przypadkiem jego była budka. Może coś dopomożemy wtedy. 

 

W oględzinach przed weekendem pomóc nie dam rady :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa 750 to ona miała w fabryce jak ścian jeszcze nie zainstalowali ;-) Skoro ktoś ma takie wałki w DR to nie dziwię się, że na forum cisza. Swoją drogą nie pchałbym się w taką przyczepę. To proszenie się o kłopoty.

 

Zbyszku dzwoniłeś do sprzedawcy i pytałeś o to DMC?

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie ta przyczepa > http://www.caravantalk.co.uk/caravan-specifications/abi/marauder-gold-500-ct-1996_2355

Historia : kupiona w Białymstoku od kolegi (chyba klubowicz, bo to jego naklejka).  Służy za BIURO  na składzie materiałów sypkich : piasek, żwir, budulec drogowy.   Jest zbyt mała, dlatego idzie na sprzedaż.  Sprzedawca raczej nie jest kempingowcem,  wiec nie zna przyczep,  nie zna ich "bolączek",  miękkich ścian,  objawów zalania, przecieków, zawilgoceń - a tego boję się najbardziej, jak przysłowiowego ognia,  ......................... chyba pojadę na piątek / sobotę ! ! ! :miga: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w firmie też są budki jako pakamery robocze. :miga:  podobnie jak w opisie. Służą pracownikom za biuro, siadają w ciuchach ze smarem, nie patrząc gdzie, lodówka służy za wylęgarnie grzybków, zapachów mają tyle że zgnilizny nie czuć :] 

Na tyle przyczep Ja bym się nie pchał. 

Chyba że to ta jedyna!

Moje spostrzeżenia.

Paliwo też kosztuje, zmarnowany czas. Lepiej dołożyć te 500 za paliwo i szukać lokalnie.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o moja przyczepa :)

Co mogę powiedzieć: po pierwsze to nie jestem jego kolegą tylko przyszedł i kupił.Po drugie jak chcesz to daj numer na priv to pogadamy.Ogólnie przyczepa stan dobry,ma pare mankamentów jak to w każdej używce.Jak będe miał wiecej czasu to mogę troszkę opisać ale nie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan przyczepy się w kilka dni strasznie pogorszył. ... w opisie super stan a na forum już dobry... do soboty będzie .... weź pan, weź ile pan da to tyle wezmę. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda przyczepa jako biuro? jest tam wszystko co koledzy pisali.

Przyczepa która doświadczyła pracowników składu budowlanego niech już zastanie pakamerą budowlaną.

Ile byś kasy nie wydał to zawsze będzie śmierdziało DZIADEM!

Dawniej były wozy Drzymały teraz są przyczepy.

Pozdrawiam


o moja przyczepa :)

Co mogę powiedzieć: po pierwsze to nie jestem jego kolegą tylko przyszedł i kupił.Po drugie jak chcesz to daj numer na priv to pogadamy.Ogólnie przyczepa stan dobry,ma pare mankamentów jak to w każdej używce.Jak będe miał wiecej czasu to mogę troszkę opisać ale nie teraz.

Też kiedyś sprzedałem przyczepę pewną, zadbaną do firmy, potrzebna była PEWNA! ZDROWA! była taka przez 12 godzin, oberwała na budowie kamieniem w dach, zaślepili po dwóch latach, grzybki na boku wyrosły, nie jadłem bo się bałem :miga: .

Jak przyczepa trafia do ludzi gdzie za stodołę robi to co dziwić? :]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.