Skocz do zawartości

[Relacja] - Naprawa zestawu po wypadku, w wyniku wężykowania na autostradzie


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeszcze przez wiele wiele stron będzie tłumaczył się Andrzej i Kajtek z tej przyczepki  :look:   :look:  

 

Andrzeju zwracam honor i przepraszam patrzyłem na telefonie i chyba po całym dniu przy kompie wzrok już nie ten ;)

 

jest  oki  

 

 

myslę  ze cierpliwe  trzeba  tłumaczyć    

Edytowane przez andrewa1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslę ze złudzenie  optyczne 

 

listwa  nowa   moze dawać takie złudzenie   

Oj chyba jednak nie...

Metodą Grzesia Fizyka sprawdziłem i jest wciągnięta..

post-5064-0-15836800-1454527960_thumb.jpg

 

Ale chyba Kajtek z łatą murarską nie biegał w koło..

A Andrzej I tak zrobił to najlepiej zreszta widać super efekt.:)

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 czy zaznaczone w kółku to złudzenie optyczne? 

 

Też to zauważyłem, wygląda jakby była wciągnięta, czy to złudzenie?

 

 

 Nie żebym się czepiał 

 

Chyba jednak się czepiacie....  :ee:  Wy nią będziecie jeździć, czy ja ??  :]

 

A wiecie, że np przed naprawą bakista była poklejona/naprawiana i to widocznie (inny odcień lakieru) ? I co miałem nie jeździć bo coś tam jest nie tak? 

 

Ta przyczepa jest UŻYWANA i nosi ślady tego używania. I tak jak wiele innych pojazdów jest NAPRAWIANA i nie da się tego ukryć. Zresztą, nikt nie próbuje. I nikt nie powiedział, że nigdy nic nie będzie widać. Są na niej wgniecenia, z tego i innych zdarzeń. Część starych uszkodzeń znikła, dzięki tej naprawie, inne zostały. Jeszcze inne się pojawiły. I jeszcze inne na pewno się pojawią, przez lata użytkowania.

 

A Wy macie takie super budki, że nawet ryski nie macie? Hę ?  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drzwiach zabrakło kawalka paska graficznego ;)

kolega pomylił zapewne pasek grafiki z nową listwą kryjacą łącznie blach która to nie jest kontynuowana na drzwiach

Edytowane przez terrino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowałoby jeszcze sprawdzić czy na nowym elemencie ramy są takie same centki ocynku jak na pozostałych elementach... To by było dopiero niedopatrzenie...

Ludzie... Takie wytykanie jest niegrzeczne. Zamiast uszanować fakt że Kajetan podzielił sie z nami swoim nieszczęściem oraz szczegółową relacją z naprawy to jeszcze teraz szukacie sposobu żeby mu doje... jak to fatalnie wydał pieniądze.

Ech Polacy - Rodacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslę ze złudzenie  optyczne 

 

attachicon.gif004.jpg

 

attachicon.gif005.jpg

 

listwa  nowa   moze dawać takie złudzenie   

 

Chyba nie do końca :hmm:

Oj chyba jednak nie...

Metodą Grzesia Fizyka sprawdziłem i jest wciągnięta..

attachicon.gifspiryt.jpg

....

 

Tak tez mi sie wydawało :hmm:

 

 

Chyba jednak się czepiacie....  :ee: ...

 

Naprawde nie :blagac:

 

 

...

A wiecie, że np przed naprawą bakista była poklejona/naprawiana i to widocznie (inny odcień lakieru) ? I co miałem nie jeździć bo coś tam jest nie tak? 

....

 

No ja jej przed Twoim kupnem nie oglądałem :niewiem: 

 

 

...

Ta przyczepa jest UŻYWANA i nosi ślady tego używania. I tak jak wiele innych pojazdów jest NAPRAWIANA i nie da się tego ukryć. Zresztą, nikt nie próbuje. I nikt nie powiedział, że nigdy nic nie będzie widać. Są na niej wgniecenia, z tego i innych zdarzeń. Część starych uszkodzeń znikła, dzięki tej naprawie, inne zostały. Jeszcze inne się pojawiły. I jeszcze inne na pewno się pojawią, przez lata użytkowania.

...

 

Tu polemizował nie bede ;)

 

 

...

A Wy macie takie super budki, że nawet ryski nie macie? Hę ?  :nono:

 

No z moja srojodą to nawet wstyd jeździć a co dopiero o niej mówić :blush:

 

 

Na koniec chciałbym tylko dodać że grzecznie tylko zapytałem o rzecz która rzuciła mi sie w oczy Nic nikomu nie zarzucam nie neguje nie dyskutuje ...

 

Pozdrawiam i życze powodzenia :hej:

 

PS. mam nadzieje ... do zobaczenia na szlaku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba jednak nie...

Metodą Grzesia Fizyka sprawdziłem i jest wciągnięta..

attachicon.gifspiryt.jpg

 

Ale chyba Kajtek z łatą murarską nie biegał w koło..

A Andrzej I tak zrobił to najlepiej zreszta widać super efekt. :)

teraz  sie   dopatrzyłem    o co  biega   

 

ten  element  pod lista  to    chlapacz - element  dekoracyjny      był dorabiany    30s zajmie  poprawka     dosłownie     nawet  na  to   nie  zwróciłem  uwagi  po zamontowaniu   bardziej skupiłem sie na  listwie  

 

 

Kajetan     podjadę   z  koszem    to   poprawię   aby  nie  było   problemu  

 

 

a tak to było robione  

 

post-2830-0-57030200-1454533781_thumb.jpg

 

post-2830-0-84007200-1454533821_thumb.jpg

 

post-2830-0-04982800-1454533839_thumb.jpg

 

post-2830-0-85988800-1454533857_thumb.jpg

 

blacha   2,38mb    więc  o   gięciu maszynowym  mozna było zapomnieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek - dołączam się do napisanych tu życzeń. Gratuluję Ci cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do założonego celu - masz to, co chciałeś. :ok:
Nareszcie możesz cieszyć się z faktu, że przyczepka jest "pod ręką" i w każdej chwili gotowa do drogi.
Ze swojej strony życzę Ci wielu udanych podróży z wyremontowaną budką i abyś zawsze był przekonany, że była to słuszna decyzja, zwłaszcza z perspektywy czasu.

PS
Skoro w ostatnich postach mowa o wrażeniach wizualnych, to dodam też własne.
Nie wiem z jakiego powodu zabrakło kawałka listwy maskującej, tuż za wlewem wody dla toalety. Skoro jest na całym lewym boku ...
Boczne napisy "Super sprite" różnią się położeniem w pionie (mijają się z poziomymi paskami), a różnice są zarówno między lewą i prawą ścianą, jak i w stosunku do oryginału.
W zasadzie można na to nie zwracać uwagi, ale ja "szczególarz" jestem i tylko dlatego o tym wspominam :]

post-8228-0-60373700-1454533707_thumb.jpg

post-8228-0-93017300-1454534062_thumb.jpg

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.