Skocz do zawartości

[Relacja] - Naprawa zestawu po wypadku, w wyniku wężykowania na autostradzie


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę do paru kolegów...

Dajcie już spokój tym klejom i farbom i nie wąchajcie ich tuż przed logowaniem na forum... 

Będzie prościej i fajniej. No chyba, że koledzy są tradycjonalistami i sztywno trzymają sie naszych polskich zasad - tu cytuję " Polak jak Ci nie zaszkodził to już pomógł".

Bo wtedy faktycznie nie da rady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie pisałem tutaj wcale, bo wystarczy tylko poczytać i jakoś chęć pisania mija.

Nie wypowiadałem się zaraz po wypadku, naprawiać, czy machnąć ręką na przyczepę.

To była suwerenna decyzja Kajtka.

Chętnie oglądałem i będę oglądał foty pokazujące postępy, które cieszą oko ( po to w końcu ten wątek )

Mnie się bardzo podoba i tyle. :bravo:  Podoba to nawet trochę za mało powiedziane.

Nie mam też zamiaru kadzić fachowcowi od naprawy , bo to jego praca.

Nie mam tym bardziej zamiaru podważać doświadczenia, umiejętności i fachowości. Bo zapewne ma tego dużo więcej niż ja.

NIE  JESTEM  Z  ŻADNEJ  SITWY . Poza sitwą karawaningową.

Mam zamiar przy jakiejś okazji zobaczyć, pogratulować Kajtkowi świetnie naprawionej przyczepy. :piwo:

A jakbym nawet znalazł, jakąś drobniutką ryskę to udam, że jej nie zauważyłem. Tyle w temacie

temperatur, klejów, uszczelniaczy , lakierów.

Kajtek, coraz bardziej mi się przyczepa podoba.  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam zamiar przy jakiejś okazji zobaczyć, pogratulować Kajtkowi świetnie naprawionej przyczepy. :piwo:

 

 

Marku. Okazja na pewno sie nadarzy  :]  Oby szybciej, niż sobie tego życzymy   :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek - Buda fajnie wyszła, teraz tylko przyciemnić szyby w Vitarze aby słabo nie wyglądała przy przyczepie, zrobić aerograf "hand made in Poland" i ogień - Europa czeka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek.

Widziałem na zdjęciach, ze lusterka pasują idealnie. Ciesze sie i pozdrawiam.

 

To jeszcze nie te do Ciebie  :-]  Podobne ale nie te  :-]

 

Te od Ciebie będą miały chrzest w czasie wyjazdu po budkę do Andrzeja  :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W takim przypadku, jest okazja przeczyścić wszystkie urządzenia które są i pracują w przyczepie. Na wentylatorze, w rurach od ogrzewania przez lata pracy zbiera się - mimo wszystko mnóstwo brudu, kurzu.  Na pewno Andrzej przy tej okazji zrobi dokładny przegląd wszystkich instalacji i urzadzen.  Będziesz miał Kajetan  spokój na ładnych parę lat. Chyba w sobotę już zabierzesz spokojnie przyczepę pod dom.  Pozdrowionka i być może gdzieś do zobaczenia > :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Chyba w sobotę już zabierzesz spokojnie przyczepę pod dom.

 

Oj. Chyba jeszcze nie :hmm:  Nawet jeśli Andrzej się wyrobi, to plany weekendowe są nieco inne:

 

http://www.snowparadise.sk/zima/sk/    lub    http://www.tatrawest.sk/       :yay:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.