Skocz do zawartości

Zakup pierwszego kampera


Arecky69

Rekomendowane odpowiedzi

nie przesadzaj , powyżej 30 kkm to norma, ja w wakacje wykręcam 10-13 kkm i nie wysilam się specjalnie, znajomy kamperem robi ok 40 kkm i to jest już solidny wynik , ale siedzi na emeryturze to może sobie na to pozwolić 

 

wiadomo, że te 10-13.000km to można zrobić przez 2-3 dobre wyjazdy, tyle ze patrząc na zasobność naszych PL portfeli to mało kto tyle jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 A ja myślę, że 6m 30cm długości campera dla pięciu osób nie gwarantuje wygody, szczególnie podczas deszczu.

 

Za mało szafek na ciuchy i klamoty typu naczynia. Widzę jedną małą szafę i dwie szafki górne. Pewnie jest jeszcze coś pod zlewem i kuchnią, ale to tylko na naczynia. Gdzie pomieścić ubrania dla 5 osób??? A przechodząc z przodu do tyłu można się minąć tylko na wysokości drzwi bocznych. Auto dobre dla pary emerytów, którzy od czasu do czasu zabiorą  jednego wnuczka. :no:

Nawet gdyby przednie fotele miały możliwość obracania to i tak nic nie da bo jest szafa i rząd siedzeń.

 

Ten jest ładny i dużo bardziej funkcjonalny. Co do wagi to nie sądzę, żeby w pełni załadowany i zalany paliwem zmieścił się do 3,5T . Mój nawet pusty ma z tym problem chociaż w dowodzie masa własna to 3,1T

Edytowane przez jacekL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę, że panowie z [link sponsorowany ] posłużą ci pomocą i doradzą rozsądnie. Ja mam dobre doświadczenie z tą firmą, kupiłem u nich przyczepę kampingową też z polecenia. Oczywiście kampery również mają w ofercie.

tą firmę omijaj z daleka :):czerwona:

mają w d... klienta

 

przejeżdżałem w piątek jadąc na jakiś weekend, było już zamknięte i dzwonię, Pan mówi że jest już w Łodzi i nie wróci, mówię że będę wracał w niedzielę, Pan odpowiada ze w niedzielę zamknięte, a jak mi bardzo zależy na zakupie to specjalnie przyjadę

no i stracił klienta, byłem zainteresowany kamperem, który nadal jest na sprzedaż już z obniżoną ceną

ja go już nie kupię,

zresztą jak dobrze poszukasz na forum to znajdziesz złe opinie o tej firmie

Edytowane przez Miodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.