Skocz do zawartości

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, lbuster napisał:

Dla mnie żadna korzyść, bo zawsze kluczyki w kieszeni i kliknięcie mnie nie zmęczy. Dla kobiet może to dobre rozwiązanie, bo nie muszą szukać kluczyków magazynie zbędnych rzeczy.

Bym się zapłakał na śmierć :'(

@jacekzoo wypluj te słowa :mad:

Tak się tylko wydaje :D Mam w 3 autach a w jednym nie mam. Wiesz jak wkurza to otwieranie przyciskiem i wkładanie kluczyka do stacyjki? :D Nie wiem jak jest w BMW ale w Alfie można wyłączyć. W Mazdzie wydaje mi się że też widziałem taką opcje. W VAGach nie mam pojęcia ale tak jak piszę, nie chciałbym z tego rezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mundek28 napisał:

Ale zdziwko, pamiętam tego kikiego z przed kilku laty-siermięga manualno- umysłowa , a teraz proszę , nie tylko coś potrafi przytrzymać ale i jaki skok finansowy.

A ja właśnie wolałem te starsze filmy z bardziej budżetowymi wyjazdami.

7 godzin temu, Dejv1 napisał:

A ty taki wybitny że tak łatwo przychodzi nazywanie kogoś siermięgą umysłową?

Dzień dobry :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lbuster ja też sobie już nie wyobrażam auta bez dostępu bezkluczykowego. To jest naprawdę wygodne. Kluczyk trzymasz tylko gdzieś w kieszeni i zupełnie o nim zapominasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Piotrekm13 napisał:

A ja właśnie wolałem te starsze filmy z bardziej budżetowymi wyjazdami.

Dzień dobry :yes:

Dzień dobry:) strasznie irytuje mnie wylewanie hejtu na ludzi którzy nikomu nie szkodzą a swoją popularność wykorzystują np do pomocy w zbiórkach na dzieciaki;) stąd moja odpowiedź;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dejv1 napisał:

A ty taki wybitny że tak łatwo przychodzi nazywanie kogoś siermięgą umysłową?

Powiedz tylko że to 2 konto to przez pomyłkę, a nie że chciałeś zgrywać kogoś innego :D. Mamy na forum regulamin i takie zagrywki są niedozwolone :smirk:. Jeśli jest jakiś problem z pierwszym kontem to pisz na PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dudek_t napisał:

Tak się tylko wydaje :D Mam w 3 autach a w jednym nie mam. Wiesz jak wkurza to otwieranie przyciskiem i wkładanie kluczyka do stacyjki? :D Nie wiem jak jest w BMW ale w Alfie można wyłączyć. W Mazdzie wydaje mi się że też widziałem taką opcje. W VAGach nie mam pojęcia ale tak jak piszę, nie chciałbym z tego rezygnować.

w obecnych  VAGach można wyłączyć bezdotykowy dostęp i jest to fajnie zrobione bo nie trzeba wchodzić w żadne menu i nic przestawiać , wystarczy zamknąć auto pilotem i potem na zamkniętym aucie "domknąć" w sensie potwierdzić poprzez dotknięcie klamki wtedy kierunkowskazy błysną ponownie a dostęp bezkluczykowy zostaje dezaktywowany do czasu ponownego otwarcia pilotem.

wg mnie bardzo wygodne  bo można swobodnie i szybko decydować kiedy dezaktywować system . 

osobiście dostęp bezkluczykowy też polecam, mam już w kolejnym aucie i wygoda nie do opisania , szczególnie jak wykonuje się 90% przebiegu w ruchu miejskim jak w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Tomii napisał:

Powiedz tylko że to 2 konto to przez pomyłkę, a nie że chciałeś zgrywać kogoś innego :D. Mamy na forum regulamin i takie zagrywki są niedozwolone :smirk:. Jeśli jest jakiś problem z pierwszym kontem to pisz na PW. 

Nie mogłem tamtego odzyskać stąd ta sama nazwa;) jakbym miał zgrywać kogoś innego to bym zmienił nazwę;) myślałem że problem będzie z odzyskaniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dejv1 napisał:

Dzień dobry:) strasznie irytuje mnie wylewanie hejtu na ludzi którzy nikomu nie szkodzą a swoją popularność wykorzystują np do pomocy w zbiórkach na dzieciaki;) stąd moja odpowiedź;) 

Chodziło o to, że widzę nowego użytkownika, który pierwszy post poświęcił na op....ol innego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dejv1 napisał:

Nie mogłem tamtego odzyskać stąd ta sama nazwa;) jakbym miał zgrywać kogoś innego to bym zmienił nazwę;) myślałem że problem będzie z odzyskaniem..

No to w końcu z kim my tu  sobie rozmawiamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Gregor887 napisał:

Mnie zaimponował już na początku - "rzepa naprawiłem"

:lol:

 Tak naprawia swoje przyczepy 90% użytkowników;), to nie ich wina że nowe sprzęty są zrobione jak zrobione i nie mówię tu o Adrii ale o wszystkich markach, ty nie musisz się znać, masz tylko używać a wychodzi jak wychodzi, serwis nieraz ma problem z naprawą bo serwisanci z przypadku a co dopiero zwykły użytkownik który by chciał pojechać na wakacie sprzętem za nie małe pieniądze a nie może bo woda leci, lub nie, piec nie chodzi chwyta błąd itp.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, peja76 napisał:

 Tak naprawia swoje przyczepy 90% użytkowników;), to nie ich wina że nowe sprzęty są zrobione jak zrobione i nie mówię tu o Adrii ale o wszystkich markach, ty nie musisz się znać, masz tylko używać a wychodzi jak wychodzi, serwis nieraz ma problem z naprawą bo serwisanci z przypadku a co dopiero zwykły użytkownik który by chciał pojechać na wakacie sprzętem za nie małe pieniądze a nie może bo woda leci, lub nie itp.

Pełna zgoda :ok: 

Tym bardziej ,że mamy przykład jak w nowej Hobby zapasowe koło rozp... podłogę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

wystarczy zamknąć auto pilotem i potem na zamkniętym aucie "domknąć" w sensie potwierdzić poprzez dotknięcie klamki wtedy kierunkowskazy błysną ponownie a dostęp bezkluczykowy zostaje dezaktywowany do czasu ponownego otwarcia pilotem.

Cenna informacja :yes: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.