Skocz do zawartości

ile czasu mamy swoje budki


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ha, moja pierwsza i zarazem początek karawsningu to Tabbert 1983 , później po ok 3 sezonach przyszła pora na zmianę. Jak się mówi apetyt w rośnie,przyszedł czas na Chatou 1985a teraz Knaus 1995

Edytowane przez lukpyr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zawsze szroty :]   :]   :]

 

Knaus  4 lata i czas leci dalej

 

Wielu chciałoby mieć takiego "szrota" jak Twój  :ee:

 

Ja najkrócej miałem Niewiadówkę - jeden sezon. Za ciasna była. :niewiem:

 

Potem Adria i Beyerland mniej więcej po trzy sezony. Teraz Sprite..... na razie jeszcze rok nie minął, a już w naprawie...  :'(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiadówką kulaliśmy się dwa sezony. Była bardzo fajna, po generalnym remoncie, czyściutka i pachnąca ale miała jedną wadę, a mianowicie nie rosła razem z naszymi szkodnikami więc szybko zrobiło się lekko ciasno. Często się przemieszczamy więc ciągłe rozkładania i składanie przedsionka żeby gdzieś upchnąć wszystkie graty było mocno upierdliwe. W tym roku wymieniliśmy na Chateau Cantara 908. Przyczepka ma swoje lata (26) ale przez cały sezon nie znalazłem w niej śladów wilgoci więc prawdopodobnie zagości u nas na dłużej. Rozmiar, układ i wyposażenie jest dla nas odpowiednie, a właściwie po dwóch latach w niewiadówce to teraz mamy pełny luksus. Nie trzeba rozkładać przedsionka i nawet można znaleźć trochę wolnej przestrzeni w szafkach czy pod łóżkami. Jak wiadomo jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia więc z pewnością nie jest to nasze ostatnie słowo w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się podobały Tabberty. Mają w sobie to "coś". Nie byłeś zadowolony, że po 10 latach zmieniłeś na Knausa?

P.S.

A kocur ze zdjęcia też z Wami jeździł? ;-)

Wtedy za wszelką cenę chciałem zejść poniżej 3,5t dlatego początkowo szukałem tabberta ale z dawnym holownikiem gdzie

DMC było 2650kgg było to raczej niemożliwe  :oslabiony:   

Jeden sezon byłem bez przyczepki później kupiłem knausa, i najlepsze jest to że i tak nie zszedłem  poniżej 3,5t :look:

mimo zmiany holownika :pad:

Z tabberta byłem bardzo zadowolony, przyczepka jak na swoje lata była suchutka, no ale przyszedł czas na zmiany.

A koteł to ze zdjęcia poglądowego wyszukanego  na szybko w necie, to była moja prawdziwa przyczepka.

A teraz troszkę żałuje że jednak nie kupiłem jakiegoś porządnego tabberta, skoro i tak przekroczyłem 3,5t

no ale cóż, może kiedyś :hmm:

post-7306-0-77175400-1443510022_thumb.jpg

post-7306-0-04098300-1443510036_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast nasza pierwsza budka zakupiona to Digue /lekka/ która służyła nam trzy lata,następna już z łazienką i moverem był Wilk - bo tego nam najbardziej brakowało w pierwszej - który był z nami trzy i pół roku.

Teraz mamy namiot 3 osobowy i konkretny pawilon 3x3 w którym tak jak w przedsionku organizujemy całe zaplecze bo wyszło nam że dla dwóch osób wystarczy :-)

Chcemy jeszcze zmienic samochód na pakowniejszy i jednocześnie po wymontowaniu tylnych siedzeń ma nam służyc jako spanko zamiast wspomnianego namiotu :-)

Po dwóch przyczepkach idziemy w tzw karawaningowy minimalizm - który ma swoje wady i zalety :-) ale co tam ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.