Skocz do zawartości

TABBERT 5152


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie dotyczące tej przyczepy czyli TABBERT 5152 bo taki ma symbol, czy jet to coś ciekawego czym można się zainteresować

bo chcę taką obejrzeć i ewentualnie kupić zdjęć niestety nie mam bo to ogłoszenie nie jest zamieszczone w internecie.

Może ktoś z Was miał już taką lub podobną, proszę o jakąś opinie na temat tego modelu.

Dzięki i pozdrawiam.:]:]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to rocznik 1989 nowy przedsionek. Stan nawet niezły jak na ten rocznik i gość chce 9500zł niestety zdjęć nie mam bo jest to ogłoszenie nie zamieszczone w internecie, ale już taką widziałem właśnie z takim symbolem na allegro. A do ciągnięcia przyczepy mam Land Rovera Discovery 3,5t na haku tak że ciężar przyczepy jest mi obojętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa o klasycznym wyglądzie, cena ok ale ważny jest STAN przyczepy i jej PRZESZŁOŚĆ. Bez fotek nikt nie podpowie Ci nic konkretnego po za tym że marka TABBERT to górna półka wśród przyczep.Jeżeli nie masz bladego pojęcia na co zwracać uwagę koniecznie na oględziny zabierz ze sobą kogoś kto ma jakieś pojęcie o temacie. Przed oględzinami KONIECZNIE przeczytaj wątek na co zwracać uwagę przy zakupie przyczepy. Jeżeli w przyczepie pachnie strychem lub piwnicą odpuszczaj od razu i nie daj się nabrać na opowiastki sprzedawcy że jakieś jedzenie zostawił na zimę i teraz to tylko wywietrzyć trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno pytanko, czy angielskie przyczepy są naprawdę w tak złym stanie jak niektórzy piszą, czy może jednak są warte uwagi?

Są warte uwagi, ale trzeba jej sporo poświęcić. Bierz 90% poprawki na zapewnienia o idealności bądź co bądź , moich ulubionych angielek. Są urocze ale bardzo trudno jest trafić zgodną z opisem. Ja angielki 2 miałem, ostatnia była cudowna ale niestety musiałem sprzedać na poczet kolejnej która mojej ukochanej się spodobała. Sprzedaż trwała do pierwszego zainteresowanego kupnem.Naprawdę, nowemu nabywcy zrobiłem ogromną przysługę sprzedając swoją.

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zaraz na przeciwko giełdy ale tej przyczepy tam nie ma, ja już widziałem taki model na allegro dokładnie pisało TABBERT 5152. Ale teraz już jej nie ma

w ogłoszeniu ale to będzie właśnie taka. Mnie się podobają TABBERTY tak więc w przeszłym roku wyruszę na polowanie i następne wakacje

muszą już być z przyczepką. Wielki dzięki za zdjęci :dzieki:. Pozdrawiam i życzę udanych wakacji.:gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.