Skocz do zawartości

Piątkowa kawa i hierbaaaata :)


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek z rańca w TVP w programie kawa i herbata będzie o karawaningu bo dzwoniła dziś do mnie pani redaktor informację zbierać :ok:. Zainteresowali się tematyką głównie ze względu na targi lato i 3 warszawski zlot caravaningowy. No ciekawe jak im to wypadnie :-] tak czy siak wartko w szklany ekran popatrzeć :-].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No mają być :-]. Pani redaktor szukała kogoś młodego z super nowym (świeżym) sprzętem :ok:

 

no Tomiii wal jak w dym hehe

no ty mlódy jestes i sprzet masz młody ooojjj sorki

 

znaczy sie

 

a sie pogubiłem

 

nie no poważnie żeby tylko znowu nie było tych naszych ciekawych i mądrych co to o karawaningu wiedza naj i wszystko ...chyba wiadomo o co i kogo chodzi ....

 

Admin nie masz do mie zalu ten sprzet hehe :-]:-]:-]:-]

 

ale w sumie dlaczego nie Ty????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w sumie dlaczego nie Ty????

 

Mi nie zaproponowano, ale to ja miałem proponować :-] no i wiadomo przez wrodzoną skromność nie wypadało. Jako że temat związany ze Zlotem PZM odbiłem piłeczkę do odpowiednich osób które za zlot są odpowiedzialne niech oni pokażą jak wygląda fan karawaning :ok:, bo podobno my to bardziej internetowi niż karawanigowi jesteśmy :-]. Tak gdzieś kiedyś wyczytałem i uniosłem się honorem... :-].

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooojjj bo nas wk....a dalej nie napisze bo grzeczny chłopczyk se jests hehe :ok:

 

Tomii jak Bóg da to sie spotkamy w Sandomierzu i wtedy Ci przekazac moge pare rzeczy ciekawych ... a póki co nic sie nie przejmowac mozesz ...moc jest z Toba he :-]:-] he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu bedą kazali te tablice żółte zakładac i pokazywać jakie to ładne te nowe sprzęty ?

I o konkursie w kółko jeżdżenia ? :-] No, na bank Grupa Bezpieczeństwa da głos.

I się dowiemy jakie wazne są przeglady gazowe i inne.

I jakie niezbędne kategorycznie są one i w ogóle sie okaże, że ten cały karawaning to niebezpieczny jest, ale jak sie wszystko nowe kupi i nalepi naklejki to juz nie.

 

Ja pierniczę, to nie mogłeś wystapić jako normalny ? :ok:

 

Dobrze, że ma abonamentu nie być. Moze kiedys ochłoną.

 

No szkoda wielka.

 

Jacek.

 

Ale z drugiej strony może i dobrze jak pokażą " młodych z nowym sprzetem "

Przecież tak wyglada prawdziwy kemping na szklanym ekranie.Dobrobyt jak nie wiem co mamy.

 

Co za kretyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to są programy sponsorowane przez firmy zajmujące się zbyciem nowego sprzętu a my to na szarym końcu, popatrzcie w Polski Carawaning prawie na wszystkich zlotach są pokazy sprzętu i otym pisze się w PC. a bardzo mało o uczestnikach. takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś gdyby to było sponsorowane to nie szukali by kogoś ze sprzętem tylko szukali by kogoś kto by pogadał o ich sprzęcie :-].

 

Jacku dla Ciebie jestem normalny, dla innych niekoniecznie :ok: - pchać się do telewizji też nie chcę :-].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.