Skocz do zawartości

Czy skrzynia Keter Hollywood nadaje się zamiast bakisty?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

muszę na szybko naprawić bakistę - brakuje klapy, a plastiki są poskręcane i poklejone więc też nie wiem na ile wytrzymają. Ale zastanawiałem się będąc w sklepie Biedronka jak zachowała by się skrzynia ogrodowa Keter Hollywood za 119zł. Przyczepa stara więc wstydu nie będzie, czy taka skrzynia ma prawo wytrzymać? Do środka zamontowałbym profile na butle z bakisty oryginalnej.

 

pozdrawiam. Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł Kamil. Moja klapa od skrzynki również się rozsypuje i zastanawiałem się nad zakupem od innej przyczepki (całej skrzynki), ale szybko zrezygnowałem jak zobaczyłem ceny za używane-tych ludzi po prostu po....ło !! Karawaning powinien być tanim hobby, prostym, łatwym i szybkim pomysłem na wakacyjny urlop, tymczasem zaczyna być zupełnie odwrotnie.

Chodzi mi tu głównie o ceny części zamiennych.

Na razie jeżdżę tak jak jest, ale tych skrzynek jeszcze nie widziałem. Myślę, że warto zaryzykować te 100 czy 150zł za takie coś, zrobić konkretne mocowanie i podstawę i pewnie będzie dobrze.

Zobacz jeszcze tą 

Skrzynia ogrodowa KIS Karisma

(wygląda chyba lepiej:

 

http://www.electro.pl/Skrzynia_ogrodowa_KIS_Karisma-sE174843.html?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=2015-07&utm_content=833167&utm_term=Pojemniki_gospodarcze&ceneo_spo=false

 

W tym roku już pewnie nie, ale w przyszłym pomyślę nad tym. Jak zamontujesz daj znać jak sie skrzynka sprawdza.Pozdrawiam


Ta też jest fajna za 169zł skrzynia keter pack&go  http://www.ceneo.pl/37934227


I na koniec jeszcze jedna troszkę większa bo 340 litrów:

 

http://allegro.pl/duza-skrzynia-ogrodowa-lawka-keter-340l-i5498305714.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem klapę z plexiglasu, niestety czarnego ;) boję się że może nie wytrzymać naprężeń i popeka w czasie jazdy.

 

post-17802-0-68379300-1436074451_thumb.jpg

 

Minus jest taki że butla 11kg nie wlezie, ale to dla mnie chyba nie jest problem. Powinienem dać radę z dwoma po 6kg.

 

 

Pozdrawiam. Kamil

Edytowane przez Kamil_xxx (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka skrzynka ogrodowa z marketu zdecydowanie nie nadaje się do montażu na zewnątrz przyczepy na czas jazdy.

 

trzeba by to solidnie wzmocnić na każdym łączeniu bo inaczej odleci i rozbije jeszcze coś po drodze.

 

mam taką nówkę na tarasie i jest to za delikatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Przyczepa stara więc wstydu nie będzie, czy taka skrzynia ma prawo wytrzymać? 

 

to jest zaprojektowane do stania na tarasie albo w szopie a nie do wożenia przy przyczepie 

 

proponuję nowy dział " wstydu nie będzie" dla pomysłów tego typu  :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.