Skocz do zawartości

Specjalny wątek dla "Langoszowców"


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam pytanie do sióstr i braci langoszowych czy parkujemy tak jak ja langoszach czy wolna amerykanka?

 

Ja tam bym proponował Langosze, bo i tak się porobią podgrupy. Byłem na dużym zlocie i wiem, że i tak ekipy znajomych się dobierają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym proponował Langosze, bo i tak się porobią podgrupy. Byłem na dużym zlocie i wiem, że i tak ekipy znajomych się dobierają :)

 

 

Myślę, że to dobry pomysł. Wydaje mi się , że będę dosyć wcześnie więc

jakiś kawałek placu mogę zarezerwować, czy przytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek, nic na siłę. Pożyjemy zobaczymy. To luźna sugestia a nie jakiś mus.

Marek skontaktuj się z Belmondo już jest opcja na ustawienie się tak żeby nikomu nie sądzić i żeby wszyscy byli happy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek, nic na siłę. Pożyjemy zobaczymy. To luźna sugestia a nie jakiś mus.

 

Marek. Przeca żartuję  :miga:  :]

 

 

Marek skontaktuj się z Belmondo już jest opcja na ustawienie się tak żeby nikomu nie sądzić i żeby wszyscy byli happy

 

Coś kombinujecie za plecami ???   :]  :]  :]  :]  :]  :-]  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak -jeżeli mamy wątek Langoszowy to  wydzielimy  też  "może" :banan: :banan: :banan: sektor Langoszowy :)

Ja bym jeszcze wprowadził przepustki do sektora i stworzył patrol społeczny. W patrolu widzę Abi od Kurusa :] . Wieżyczki i pole minowe bym odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.