Skocz do zawartości

Specjalny wątek dla "Langoszowców"


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

 pewno pasztet będzie bo jest już odlozony na langosze

 

Będzie leżał do maja/czerwca w przyszłym roku ????  :look:  :look:  :look:  A nie ucieknie wcześniej o własnych siłach   :ee:  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Będzie leżał do maja/czerwca w przyszłym roku ????  :look:  :look:  :look:  A nie ucieknie wcześniej o własnych siłach   :ee:  :ee:

czeka na zlot we wrześniu a na przyszłe langosze będzie na pewno zrobiony na świeżo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że te wyroby dotrwaja bo są przepyszne, na pewno pasztet będzie bo jest już odlozony na langosze

Jadłem, próbowałem, pychota. Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie którzy mieli okazje już wcześniej podegustować a nie czekać na zlot ogólnopolski


a to żeby jeszcze podkręcić smaka mala namiastka mięska z  dzika ;), niech wam Langoszowcom  :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

post-15305-0-33312500-1438185414_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan ta fotka będzie większą motywacją do przyjazdu na zlot a jeszcze sledziki takie jak na langosze postaram się zrobić, Belmondo Moze co nie co o nich powiedzieć jak smakowały

Edytowane przez jarobaro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan ta fotka będzie większą motywacją do przyjazdu na zlot a jeszcze sledziki takie jak na langosze postaram się zrobić, Belmondo Moze co nie co o nich powiedzieć jak smakowały

Pychota były.Tylko pamiętaj,ze śledź lubi pływać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan ta fotka będzie większą motywacją do przyjazdu na zlot a jeszcze sledziki takie jak na langosze postaram się zrobić, Belmondo Moze co nie co o nich powiedzieć jak smakowały

 

Wiele z tych smakołyków nie pokosztuję, bo my tylko na 1 dzień prawdopodobnie :oslabiony:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z myślą o złocie, nowy,13litrowy węgierski zakup. Chciałbym przez te upały, nawet spoglądać w jego stronę nie mogę

 

 

Ile takie cudo w HU kosztowało ???? Też mi sie marzy  :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.