Skocz do zawartości

Specjalny wątek dla "Langoszowców"


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A tam od razu zaraz wydaleni....

Przeniesieni na prośbę, za porozumieniem stron... :P

Tomek mówiłem Ci ,że Miodzio konsultował to ze mną :yes:

Lepiej tak niż się denerwować.Ciekawe jednak komu tak mocno nasze posty przeszkadzały i czy jedzie na ten zlot ? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O żesz kurde! Specjalny temat! Kto będzie moderował? Może jakieś podgrupy? NALEWKOWA, PIECZONKOWA ... Czy na zlocie będziecie mieli swoje getto :] ?

 

Dla mnie ten temat jest bez sensu :no:

chcieliśmy pogaduch to mamy. Może jakieś listy zaczniemy tworzyć np na chętnego do zaprojektowania i wykonania jakiegoś znacznika grupy langoszowej ????? :ee: :ee: :ee: :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bo nic nie jest napisane o naklejce, co to za zlot bez pamiątkowej naklejki  :no:

a mu możemy mieć swoją :] 

jest napisane że lista na naklejkę i znaczek zlotowy powstanie w późniejszym terminie

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy my możemy się jeszcze uważać za "langoszowców"  :look:  :hmm:  Niemniej, chętnie byśmy się dopisali ale prawdopodobnie będzie to tuż po naszym powrocie z wakacji, więc o wolnej sobocie możemy tylko pomarzyć. Jedynie jest szansa na dojechanie w sobotę po południu  :hmm:

 

 

I zostaliśmy na grupą specjalnej troski......;-) :-D :-))

 

A mnie tam zawsze było dobrze w tej grupie. Może być i specjalnej troski  :]  :bzik:  :-]  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.