Skocz do zawartości

Dacia Duster


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 976
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, lbuster napisał(a):

Podoba mi się, reklamy jak zawsze mają fajne, music na + :ok:

Pytanie, jakie będą ceny no i silniki w przyszłości.

A mnie nie bardzo. Z praktycznego jeździdła zrobili dezajnerską błyskotkę. Trochę przerost formy nad treścią już. Ta klamka w tylnym słupku :krzykacz:

Zobaczymy jak w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BUMERANG napisał(a):

A mnie nie bardzo. Z praktycznego jeździdła zrobili dezajnerską błyskotkę. Trochę przerost formy nad treścią już. Ta klamka w tylnym słupku :krzykacz:

Zobaczymy jak w realu.

Klamka na słupku dla mnie denerwująca i nieintuicyjna, ale to szczegół .    Samo auto mi się bardzo podoba , myślę że powtórzy sukces poprzedniej generacji.

Oby tylko dali silniki czterocylindrowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BUMERANG napisał(a):

Telewizor w środku, cyfrowe wskaźniki. Nie widzę pokręteł sterowania klimą i nawiewem. Beee. :niewiem:

Beztytuu.jpg.c843f1cf6b0fcc68f6c3dcde194b0cbf.jpg

Pokrętła nie ma ,- fakt, ale chociaż przyciski dedykowane zostały:

z30455673IHRDacia-Duster.thumb.jpg.fb71660d0b4a8f0c55154820674ec1bc.jpg

pod wylotami nawiewu widać.

Ogólnie dla mnie wygląda ciekawie, i tym bardziej z zaciekawieniem czekam na Bigstera ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Suzu4x4 napisał(a):

Oby tylko dali silniki czterocylindrowe

Skoro już ogłosili, że napęd 4x4 będzie parowany z nowym 3 cylindrowcem to mam złe przeczucia co do dalszej rozbudowy palety silników jeżeli chodzi o w UE, szczególnie, że 1.3Tce z miękką hybrydą jest obecnie montoany w większości modeli Renault.

Gdyby wrzucili takiego 1.3Tce o mocy 160KM i momencie 270Nm to bardzo poważnie rozważym bym w przyszłym roku wymianę drugiego auta na DD3, a tak to pewnie wrócę do VAG'a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, polo63 napisał(a):

Pokrętła nie ma ,- fakt, ale chociaż przyciski dedykowane zostały:

z30455673IHRDacia-Duster.thumb.jpg.fb71660d0b4a8f0c55154820674ec1bc.jpg

pod wylotami nawiewu widać.

Ogólnie dla mnie wygląda ciekawie, i tym bardziej z zaciekawieniem czekam na Bigstera ?

Ale na telewizorze wyraźnie widać przycisk od klimy. Te fizyczne to niewiadomo od czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BUMERANG napisał(a):

Ale na telewizorze wyraźnie widać przycisk od klimy. Te fizyczne to niewiadomo od czego.

No te na pewno są od regulacji temperatury :)

image.png.eecf08c3d65d76e5d60201ea3e32814b.png

Zresztą na filmiku tutaj doskonale widać jakie są przyciski i za co odpowiadają:

image.thumb.png.e07bb741d15a9f64096cc713c07b97fe.png

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BUMERANG napisał(a):

Ale na telewizorze wyraźnie widać przycisk od klimy. Te fizyczne to niewiadomo od czego.

Zdublowane "dla nowoczesnych" w tablecie, a dla "staroświeckich" guziki (wolę guziki a najlepiej pokrętło)?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maarec napisał(a):

jak zrobią to bierzesz czy czekasz na Bigstera ?

jakbym zmieniał miejskie  to bym  brał pod uwagę razem  z nowym Yarisem Cross ;)

2 godziny temu, polo63 napisał(a):

Zdublowane "dla nowoczesnych" w tablecie, a dla "staroświeckich" guziki (wolę guziki a najlepiej pokrętło)?.

to nie chodzi o nowoczesność a o bezpieczeństwo.  Ja uwielbiam wszelkie nowinki technologiczne  i korzystam z chęcią , ale nikt mi nie powie że w trakcie jazdy bezpieczniej jest gmerać w menu tableta niż ręcznie nacisnąć przycisk do " osuszenia" zaparowanej przedniej szyby .

Skoda już wyciągnęła nauczkę i po likwidacji w nowej Octavii fizycznych przycisków od sterowania ogrzewaniem i klimatyzacją w nowym Superbie juz powracają fizyczne pokrętła ( z możliwością programowania funkcji) .

Tesla za to idzie w drugą stronę.  W nowej wersji 3 zlikwidowali selektor do zamiany biegów. Czyli teraz  zawracając na wąskiej drodze "na trzy" śmigamy palcem po tablecie góra dół :oslabiony:

image.thumb.png.f202ecee20eb41c22e7a997b0e1a344c.png

https://www.tesla.com/ownersmanual/model3/pl_pl/GUID-E9B387D7-AFEF-4AAF-8685-4FE71E09287D.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.