Skocz do zawartości

Dacia Duster


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

Być może gniją, tyle że Ford daje 12 lat gwarancji na korozję. Tak więc mam jeszcze sporo czasu.

 

Wątek był o Dusterze, a nie o Fordach. Trzymajmy się tematu :]


widzisz petek, a ja oddałem w dobre ręce mondeo mk3, bo miało problemy z korozją (między innymi)

i teraz mam daczę, tyle, że przez pierwsze 5 lat o korozję martwi się Renault Polska

 

pozdr

I niech się martwi. Pilnuj przez ten czas blach, a będziesz na pewno zadowolony z auta. O spalaniu dCi inni mogą tylko pomarzyć :slina:   Ja też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 976
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czyli korozja jest już od nowości i nie może zniknąć przez 12 lat :]:]:]

Przestał Ty się czepiać Forda. To ekologiczne auta. One nie rdzewieją tylko ulegają biodegradacji. Dacia widać tez tym się wzorowała. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne jaja: nissan terrano z silnikiem 1,6  :yay:  terenówa pełną gębą

 

jak ktoś ma kilkuletnią, fabrycznie nową megankę, na gwarancji  i w międzyczasie dołożył jeszcze 4x4, to ja chętnie zakupię  :ee: w cenie daczki oczywiście

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak wolal dorabiac Rumunow niz Indian/Hindusow ...zawsze to Eu..

Nie to zebym wielkim rasista byl, nie :nono::]

 

No, chyba, ze automat wsadza...

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale robota jest dla Rumunow a robota dla Indian obchodzi mnie mniej, znacznie mniej...

i dlatego wole znacznie bardziej dacie niz hinduskia nyse..

 

A jak bylem w Ro, to tam znacznie wiecej modeli jest tej daci - przerozne sa - pikapy, nie pikapy, takie z duza kabina, z mala, u nas takich nie maja - a najlepsze jest to, ze oni lubia te auta - BO MAJA JE WLASNE - a naszym wlasnym lubianym autem jest prastary passat b 5 1.9 tdi -- :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitler mówi do Ministra obrony:

- Wyślecie do Polski Tygrysy. A jak one nie dadzą rady załatwić Polaków to poślijcie Passaty...

 

 

Rumunom fajnie się udało te połączenie (a raczej odnowienie wspolprcy). Przyszłość może być podobna jak Skody. Paletę aut mają już przyzwoitą, stale powiększają i modernizują, Renault prozcz starych sprawdzonych rozwiązań daje już aktualne (np. Silniki), ciekawy design (wg mnie lepszy od ww wymienionej jak na klasę aut). Potencjał jest :ok: Popyt również... Używanego dustera trafić w dobrym stanie to sztuka. A schodzą z ogłoszeń momentalnie.

 

Jako ciekawostka, bo chyba nikt nie wspomniał, napędy w dusterze pochodzą z qashqai'a I gen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem napędy i zawieszenie od qashqaia, jako jedyny Nissan współpracuje z Dusterem  :ok: , oczywiście w wersji 4x4 niezależnie od generacji PH 1, PH2. Wersja 4x2 tylne zawieszenie całkowicie odmienne. :smirk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wtrace w temat... Koledzy mają w firmie chyba z 5 Loggy i jeden z nich chwali, a drugi narzeka. Różnica jest w 30 tys km (jeden ma 40 tys, drugi 70 tys km). Jakieś stuki, jakieś trzeszczenia, których nie ma ten z mniejszym przebiegiem. Jak się sprawuje Duster ze 150 tys km na liczniku? Ładowalem nowki na lohre i nie robiły solidnego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wtrace w temat... Koledzy mają w firmie chyba z 5 Loggy i jeden z nich chwali, a drugi narzeka. Różnica jest w 30 tys km (jeden ma 40 tys, drugi 70 tys km). Jakieś stuki, jakieś trzeszczenia, których nie ma ten z mniejszym przebiegiem. Jak się sprawuje Duster ze 150 tys km na liczniku? Ładowalem nowki na lohre i nie robiły solidnego wrażenia.

70 tys to z 4 rok eksploatacji, wtedy najcześciej wymienia sie drążki i inne elementy zawieszenia. Niech jedzie do serwisu, stuki znikną.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek zmienił(a) tytuł na Dacia Duster

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.