Skocz do zawartości

Szykuje się wielka wyprzedaż - u mnie 3 sztuki...


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Nasi dzielni poslowie wymyslili projekt ustawy, ze samorzady beda mogly wydac przepisy nie wpuszczajace do miast aut nie spelniajacych normy euro 4.

 

U mnie zostana 3 rowery, bo oba diesle i benzyna niestety zamienia sie w trwale zabytki motoryzacji, a chcialem jeszcze smarta w dieslu dokupic..

 

Dobrze, ze budki na razie nie musza jakichs glupich norm spelniac, choc wystarczy jakis znawca wsrod poslow i gotowe, np. - obowiazkowa oplata powyzej 1000kg czy cos...

 

Fajnie, coraz fajniej...

 

 

strefy_zpse4mu4h2c.jpg

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A jak pisałem kiedyś, że nie ma takiego barbarzyństwa którego by rządzący nie zastosowali na obywatelach kiedy im kasy brakuje- to admin mi posta wyciął, a jak widać to prawda była  :]

Ale nie martw się tym akurat: krach światowej ekonomii będzie szybszy nim to realnie wejdzie w życie.

Wówczas nikt takimi pierdołami nie będzie się przejmował (bo niewielu pojeździ czymkolwiek poza rowerem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś o tym brzdąkali, ale czy weszło to już w życie ? Jeśli wejdzie, będę jednym z pierwszych, którym swoim starym, kopcącym samochodem zablokuje w ramach protestu 1 pas na jednej z W-wskich ulic !

 

P.S. Kolejny dowód na to, że w najbliższych wyborach należy zagłosować mądrze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priusem na wakacje - nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, to nawet bagaznika nie ma i zegary na srodku, :pad:

a budki bedziemy wynajmowali na miejscu?, bo elektryczny przeciez nie da rady...

A tak sie fajnie dieslem ciagnelo... :'(

Bo 3 - litrowa benzyna to na jednym baku nawet nad morze nie dojezdzala, we Wladku juz sie rezerwa palila a to tylko 45o km i bak 70 litrow poooszedl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priusem na wakacje - nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, to nawet bagaznika nie ma i zegary na srodku, :pad:

a budki bedziemy wynajmowali na miejscu?, bo elektryczny przeciez nie da rady...

A tak sie fajnie dieslem ciagnelo... :'(

Bo 3 - litrowa benzyna to na jednym baku nawet nad morze nie dojezdzala, we Wladku juz sie rezerwa palila a to tylko 45o km i bak 70 litrow poooszedl...

Ta twoja 3litrowa benzyna to chyba ZiŁ albo jakiś kraz hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak podejdą do LPG ...

na zach. za to ekologiczne! paliwo w DE dają "zielone" naklejki umweltzone

 

ps.

musieli byście poczytać na forum jeepa dyskusje ntt.

wszystkie auta po 4litrów (on pow. 2,5) :) i a duża część sprzed 2000 roku :)

dramat panie ...


ps2 ...

jakoś nie wierze ze w najbliższych latach to do nas "przyjdzie" ... Taksiarze chyba by pomordowali tych z wiejskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiorą się za stare auta i to na pewno. Dosyć już tego szmelcu wożonego z całej europy. Na pierwszy ogień powinni zabrać sie za stacje kontroli pojazdòw co wykluczyło by z ruchu ze 30% gratòw. Ekologia to sprawa drugorzędna, myślę że bezpieczeństwo to sprawa podst.

 

Osobiście jestem za tym by właściciele aut przywiązywali więcej uwagi do do stanu tech. swoich pojazdów i dość mam kopcących tdi-kòw i smrodu spalin niwyregulowanego LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiorą się za stare auta i to na pewno. Dosyć już tego szmelcu wożonego z całej europy. Na pierwszy ogień powinni zabrać sie za stacje kontroli pojazdòw co wykluczyło by z ruchu ze 30% gratòw. Ekologia to sprawa drugorzędna, myślę że bezpieczeństwo to sprawa podst.

 

Osobiście jestem za tym by właściciele aut przywiązywali więcej uwagi do do stanu tech. swoich pojazdów i dość mam kopcących tdi-kòw i smrodu spalin niwyregulowanego LPG.

hahahhahahahahahahahah skąd ty sie urwałeś,chyba zostanę przy tym szmelcu ,bo jak patrze na tą kijanke ........do stawu z nią hahahaah 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...............................

jakoś nie wierze ze w najbliższych latach to do nas "przyjdzie" ..................

Nasi rządzący  będą musieli wybrać: strach przed taryfiarzami lub karami finansowymi nałożonymi przez UE.

 

@ andross: UE już pracuje nad ujednoliconą procedurą kontroli aut w całej UE.

Jeśli przyjmą model niemiecki to tak będzie jak pisze SZULER.

 

 

Panowie- zapominacie że naszym krajem w coraz mniejszym stopniu rządzą nasi decydenci.

Edytowane przez OnionSkin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te wszystkie problemy jest jedna rada , zająć się zarobkami . Będą odpowiednie zarobki nikt smrodkami nie będzie jeżdził . Póki co wszystko dostosowuje się do Unii tylko nie zarobki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priusem na wakacje - nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, to nawet bagaznika nie ma i zegary na srodku, :pad:

a budki bedziemy wynajmowali na miejscu?, bo elektryczny przeciez nie da rady...

A tak sie fajnie dieslem ciagnelo... :'(

Bo 3 - litrowa benzyna to na jednym baku nawet nad morze nie dojezdzala, we Wladku juz sie rezerwa palila a to tylko 45o km i bak 70 litrow poooszedl...

 

kupisz sobie do miasta starego benzyniaka i po problemie  ;)

 

mój holownik mimo nastu lat ma niebieską 5

a nawet 20letnia vitara ma 4  :look:

 

niestety sadzomiotacze  :banan:

kult TDI padnie 

Na te wszystkie problemy jest jedna rada , zająć się zarobkami . Będą odpowiednie zarobki nikt smrodkami nie będzie jeżdził . Póki co wszystko dostosowuje się do Unii tylko nie zarobki .

 

albo popracować nad mentalnością, u nas kupuje się auta ponad stan

często widać młodego gniewnego w A6, pasacie czy innym BMW 5 ... nastoletnim

w krajach gdzie opłaty uzależnione są od wieku/ekologi ... jeżdżą mniejszymi i jakoś żyją 

 

na mojej ulicy największe auta mają kawalerowie albo tatusiowie po 50 ;)

a mój c-max jakoś daję radę dla 2+2 i nawet budkę pociągnie 

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.