Skocz do zawartości

Stockholm


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bywało już, że płaciłem 250 zł ale wszyscy byli bardzo zadowoleni i tylko to się liczyło, bo wakacje są raz w roku (przynajmniej u mnie) i dodatkowych dni urlopu nawet dokupic się nie da. A to jest przecież Skandynawia, dlatego pytam o ceny, bo mierzę siłę na miary już ze dwa lata.

Rozumiem że basen jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, w piątek przybyliśmy do Göteborgu, pierwszą noc spaliśmy na kempingu gdzie nie ma żadnej obsługi

no przy najmniej cały czas, wybiera się miejsce, podłącza do prądu i płaci w takim jakby parkometrze.

Polecam ten kemping bo jest na prawdę fajny, jest cicho i przyjemnie, a sanitariaty czyściutkie woda ciepła cały czas.

Następnie w sobotę pojechaliśmy na kemping gdzie miałem rezerwację, super kemping z bardzo dobrym

zapleczem socjalnym, jest na prawdę wszystko czego trzeba. 

Niestety nie zapodam żadnego zdjęcia bo mimo prób coś mi blokuje, może później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie może czegoś nie zapłaciłem :]   :]   :]

Właśnie wróciliśmy z Göteborga, zwiedzanie było spontanicznie, czyli gdzie nogi poniosą :yay:  i to

jest najlepsze. Auto można zostawić w wielu miejscach, parkingi to około 20 koron za pierwszą godzinę

i 10 koron za każdą następną, ale oddalając się od centrum można już parkować za 2 korony za godzinę.

A co zwiedzać, wszystko co zobaczycie jest fajne szczególnie podobało nam się haga goteborg

Chyba najstarsza dzielnica w mieście, stare sklepiki, kawiarenki supr klimat.

Byliśmy też na skansen kronan jest  tam wspaniały widok na miasto :ok: 

No najważniejsze to wizyta w muzeum Volvo   jeżeli są tu fani tej marki wizyta tu jest obowiązkowa :slina:    :slina:   :slina: 

Jutro wycieczka do największego parku rozrywki w Szwecji czyli Liseberg   oby mi starczyło odwagi na te wszystkie atrakcję  :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały wczorajszy dzień spędziliśmy w parku rozrywki, na pewno trzeba iść tam z pustym żołądkiem, te kolejki górskie

i inne rzeczy wyciskają jeszcze tort z komunii  :]  Sam park jest nie jest jakiś okropnie wielki, ale wszystko jest fajnie ułożone.

Najlepsze co dla mnie było, 100m swobodnego spadania, prawie 1,5km kolejki górskiej, z odcinkami gdzie wagoniki były

przyśpieszane przed wjazdami czy pętlami z taką siłą że dech zapierało :tuptup:  i jedna z największych kolejek drewnianych.

zresztą wszystko fajne było :slina:  ale się skończyło :oslabiony:

post-7306-0-08854900-1438685311_thumb.jpg

post-7306-0-83985900-1438685327_thumb.jpg

post-7306-0-92130400-1438685335_thumb.jpg

post-7306-0-57932100-1438685343_thumb.jpg

post-7306-0-44189100-1438685349_thumb.jpg

post-7306-0-64667600-1438685353_thumb.jpg

post-7306-0-32468400-1438685362_thumb.jpg

post-7306-0-90335200-1438685373_thumb.jpg

 

Widziałem fajne przyczepki

post-7306-0-38972900-1438685438_thumb.jpg

 

I rejestracje :lol: u nas by nie przeszło takie coś  :P

post-7306-0-42335800-1438685482_thumb.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.