Skocz do zawartości

Stockholm


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@Tom, rezerwacja w czasie szwedzkich ferii szkolnych. Wtedy wszędzie ciasno. Po feriach zdecydowanie luzniej...

 

Z Marstrand pozdrawia

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, pierwszy dzień za nami, na zwiedzanie Sztokholmu należy sobie zarezerwować dużo dużo dużo czasu :]

dzisiaj byliśmy w muzeum Nobla, Vasa muzeum, parku rozrywki, akwarium oraz w SkyView zajęło nam to jakieś 10 godzin.

Pięć dni jakie tu będziemy to na prawdę mało, ale co się da to zwiedzimy.

Ceny jeżeli to kogoś interesuje, koszt dla 3 osób dorosłych za zwiedzenie tych miejsc które napisałem to

w przeliczeniu na złotówki wychodzi prawie 800zł nie liczę przejazdu metrem bo można dobić do 1000zł

dlatego karty i karnety są obowiązkowe, lub wór pieniędzy :look:

O kupieniu alkoholu w zwykłym sklepie można zapomnieć, co najwyżej taki do 3,5% max inne trunki

dostępne są tylko w System bolaget i tam dopiero można zrobić zakupy czegoś mocniejszego, ale najpierw

trzeba ten sklep znaleźć, bo aż tak mocno się z nim nie afiszują :]

Ciekawie jest również na kempingu, mam tu przegląd chyba wszystkich najnowszych kamperów i przyczep

jest na prawdę grubo  :slina:  może kiedyś  :hmm:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czasami mogą kazać wjechać tyłem  :] ale to chyba tylko ciężarówki :hmm:

 

Nie, nie tylko ciężarówki. Kiedyś wjechałem na prom przodem, po czym podszedł człowiek, czy radzę sobie tyłem i wprowadził mnie łukiem do tyłu w załamanie pomiędzy ciężarówkami - w rezultacie stałem w druga stronę niż wszyscy i do tego z lekko złamanym zespołem - tak im akurat pasowało. :)

 

Pozdrawiam. W sobotę płynę Twoim śladem. :) Tylko później inny kierunek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TOM3653  >  Pięć dni jakie tu będziemy to na prawdę mało, ale co się da to zwiedzimy.

 

Bardzo ładnie, gratulujemy ambitnej wyprawy.

Z wielką ciekawością zaglądamy do Waszego wątku...

 

Pozdrawiamy z HR,

Ir & Ed

PS

Zwiedzanie to nasza pasja, podróże kształcą wykształconych.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna ze stacji merta

 

Co to jest??? Jurassic Park ??  :hmm:  :]  :]  :]  :look:  :look:  :look:

 

 

A ile w efekcie zapłaciłeś za prom? Ja dzisiaj cos tam sznupałem i ze Świnoujścia do Trellborgu podaje w jakimś "smart bilecie" (nigdzie nie znalazłem co to jest), 660 zł za nasz zestaw.... w jedna stronę....  :hmm:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.