Skocz do zawartości

Poszukiwana przyczepa dla rodziny 2+1+pies - DMC 1080


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej, znalazłem dziś taką przyczepę. Na zdjęciach wygląda bardzo fajnie, czy ktoś mógłby coś więcej powiedzieć? Jakby co to mam parę większych zdjęć

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-adria-altea-432px-przeds-i5265549682.html
 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna w dobrej cenie, DMC chyba zaniżone, ale skoro tak jest w papierach to o'k.

Na chwilę obecną tylko 90 wyświetleń. Najpóźniej jutro jej nie będzie. Chyba, że gdzieś  jest zamoczona.   

 

Adrie są różne, ale do najcięższych chyba nie należą. Ponadto popatrzyłem trochę na te modele na zagranicznych portalach i są takie same co mają DMC właśnie 1100.

Wklejam kilka zdjęć, mnie martwi przede wszystkim te szczeliny w kabinie prysznicowej. Może ktoś zauważy coś więcek?

post-19021-0-18534100-1429018554_thumb.jpg

post-19021-0-00414200-1429018556_thumb.jpg

post-19021-0-75916700-1429018558_thumb.jpg

post-19021-0-59320600-1429018561_thumb.jpg

post-19021-0-83372200-1429018564_thumb.jpg

post-19021-0-83903400-1429018567_thumb.jpg

post-19021-0-97066800-1429018569_thumb.jpg

post-19021-0-25925700-1429018573_thumb.jpg

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta  szpara przy toalecie jest po prostu nieuszczelniona. Przeważnie użytkownicy sami sobie uszczelniają silikonem w nadziei, że woda nie wleci , ale istnieje ryzyko, że jak wleci to nie wyleci i będzie gniło. Teoretycznie od wody z prysznica ma chronić zasłonka prysznicowa.

Z ciekawości zadzwoniłem do sprzedającego, czy oferta nadal aktualna. Aktualna i zarzeka się, że wszystko jest w porządku.  Oferta świeża, wystawiona wczorajszego wieczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta  szpara przy toalecie jest po prostu nieuszczelniona. Przeważnie użytkownicy sami sobie uszczelniają silikonem w nadziei, że woda nie wleci , ale istnieje ryzyko, że jak wleci to nie wyleci i będzie gniło. Teoretycznie od wody z prysznica ma chronić zasłonka prysznicowa.

Z ciekawości zadzwoniłem do sprzedającego, czy oferta nadal aktualna. Aktualna i zarzeka się, że wszystko jest w porządku.  Oferta świeża, wystawiona wczorajszego wieczora.

 

Wiem, że oferta świeża z wczoraj i wiem, że jeszcze aktualna :) Może ktoś mieszka blisko i mógłby podskoczyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek moja rada: nie czekaj tylko wsiadaj w samochód i jedź ją oglądać zanim ktoś z forumowiczów cię nie uprzedzi. Historia zna takie przypadki. Na moje oko ta przyczepa jest naprawdę godna uwagi i cena bardzo atrakcyjna co jednak nie zwalnia przed wnikliwymi oględzinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek moja rada: nie czekaj tylko wsiadaj w samochód i jedź ją oglądać zanim ktoś z forumowiczów cię nie uprzedzi. Historia zna takie przypadki. Na moje oko ta przyczepa jest naprawdę godna uwagi i cena bardzo atrakcyjna co jednak nie zwalnia przed wnikliwymi oględzinami.

 

Rada dobra, tylko mam tam z Warszawy 360 km :( I najwcześniej pojechać mógłbym dopiero jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jeśli prawdą jest co  mówi ten sprzedawca i potwierdzi się stan faktyczny chociażby ze zdjęć to gra warta świeczki. Prawdopodobnie jutro się wybiorę na oględziny :) Może ktoś chciałby potowarzyszyć, żebym nie musiał liczyć tylko na swój nos? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autostradą to śmigniesz i już, 360km jak by się okazał OK to wręcz pod nosem i za 1-szym razem.

 

Zapytaj w tym wątku, może ktoś pomoże (przynajmniej 3 osoby są z "okolicy" a 2 mają podany nr telefonu do kontaktu w profilu):

http://forum.karawaning.pl/topic/13244-forumowicze-pomagaj%C4%85-ogl%C4%85da%C4%87-przyczepy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telegraficznym skrócie tylko, bo wracam właśnie. Kupiłem ją :-) Wygląda, że warto było. Prezentuje się jak na zdjęciach, nie było się do czego przyczepić, a sprawdzałem wszystko wg listy z poradnika dla kupującego. Jeśli gdzieś coś cieknie to chyba mocno musiałoby być ukryte czy za tapicerką.

 

Jeszcze utargowałem 400 zł więc wyszło mnie to 20500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.