Skocz do zawartości

Co wybrać??


mirella

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek określ ile osób będzie na pokładzie szukanej przyczepki, oraz co jest dla ciebie ważne podczas spędzania czasu na kempingu. Może zapodaj ile kasiorki możesz max przeznaczyć.

 

Pierwsza przyczepa  2 dorosłe ewentualnie + 1 mały szkarab, ale to naprawdę mały. Ze zdjęć nie wygląda na zniszczoną. Jak na ten rocznik i nie zniszczona pokrywa dyszla to ok Ale pamięteaj że sprzedaje ją handlarz.

 

Druga jak to zwykle bywa "najlepsze zdjęcia do sprzedaży"

 

Określ swoje potrzeby.

Edytowane przez blumore (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek określ ile osób będzie na pokładzie szukanej przyczepki, oraz co jest dla ciebie ważne podczas spędzania czasu na kempingu. Może zapodaj ile kasiorki możesz max przeznaczyć.

 

Pierwsza przyczepa  2 dorosłe ewentualnie + 1 mały szkarab, ale to naprawdę mały. Ze zdjęć nie wygląda na zniszczoną. Jak na ten rocznik i nie zniszczona pokrywa dyszla to ok Ale pamięteaj że sprzedaje ją handlarz.

 

Druga jak to zwykle bywa "najlepsze zdjęcia do sprzedaży"

 

Określ swoje potrzeby.

 

Na temat handlarza już sie naczytałam i… wiadomo. 

 

A z tymi zdjęciami to co miałes na myśli??

 

Jeśli chodzi o moje potrzeby oczywiście odnośnie przyczepy to 2 +1 i może czasami babcia ale wolałabym nie :)

 

Budżet oczywiście jak najmniejszy w granicach 12k 

 

Jeśli chodzi o zakup to jest to absolutny debiut także zbyt wiele tu nie wymyślę wyjdzie w "praniu"

 

Zrobiłam mały wywiad i opcja numer 2 na razie mnie przykonuję ale może robie błąd że szukam jak najbliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

pamięteaj że sprzedaje ją handlarz

...

... o nie najlepszych rekomendacjach .

Mirelko, ty jak masz blisko to jedź zobacz w realu i módl się żeby wszystkie narożniki i ściany były suche i twarde.

Nie możesz ot tak sobie wybrać i pojechać kupić.

Tzn możesz, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... o nie najlepszych rekomendacjach .

Mirelko, ty jak masz blisko to jedź zobacz w realu i módl się żeby wszystkie narożniki i ściany były suche i twarde.

Nie możesz ot tak sobie wybrać i pojechać kupić.

Tzn możesz, ale...

 

opcje numer 1 sobie odpuszczę.

jutro pojadę obejrzeć opcję nr:2 trochę deszczowo się zrobiło to będzie można sprawdzić czy wszystko suche.

A czym chcesz ciagac?

 

J.

 

Passat Alltrack

  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... trochę deszczowo się zrobiło to będzie można sprawdzić czy wszystko suche.

 

Oj, nie  nie , nie licz na to że deszcz w czymś pomoże. Deszcz tylko maskuje zewnętrzne wady.

Zaciekanie i gnicie to proces długotrwały, kropelkuje się nasiąk w ścianie potem drewno zaczyna się rozkładać.

Trzeba dokładnie szukać miękkich fragmentów ścian.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirella. 

Tak mi się wydaje, że sami nie wiecie co jest Wam potrzebne.

Wnioskuje to chociażby z różnicy wielkości przyczep o które pytałaś.

Gdybyś postudiowała troszkę to forum. Było by to korzystne dla Was  i Waszego portfela.

Pewno dowiedziałabyś się , że przyczepę trzeba dobrać do swoich indywidualnych potrzeb.

Pewnie dowiedziałabyś się , że niestety większość Sprzedawanych u nas  przyczep z Anglii to raczej zgnitki.

Pewnie dowiedziałabyś się , że jako nowicjuszowi nie obeznanemu z tematem co, gdzie i jak szukać w przyczepie.

Nie poleca się samodzielnych oględzin, a tym bardziej kupna.

Owszem można dowiedzieć się teoretycznie co i jak szukać.

Tyle tylko że trzeba trochę czasu na czytanie. 

Pewno też dowiedziałabyś się, że jak kupisz bubla to " w praniu " już nic nie wyjdzie, oprócz katastrofy.

Owszem możesz sobie pojechać na typowy rekonesans i tylko rekonesans i nie zabieraj czasem ze sobą gotówki na zakup!!!!!!

Możesz mi wierzyć, piszę bez żadnej złośliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedź, zobacz, pooglądaj, ale jak pisał kolega Marko, bez gotówki w kieszeni. W twoim rejonie jest mnóstwo komisów, jak i użytkowników przyczep, trzeba się tylko porozglądać. Wejdź do przyczepy i oczami wyobraźni zobacz siebie z rodziną jak spędzacie w niej czas. Gwarantuje, że po kilku takich oględzinach będziecie wiedzieli, jakie są wasze potrzeby i oczekiwania. A dopiero potem, już na chłodno podejść do sprawy zakupu. Poczytać, jak już wcześniej pisano na jakie newralgiczne miejsca zwrócić uwagę i szukać czegoś odpowiedniego dla siebie.

Jak już dopytywał się kolega Jacek, trzeba dopasować DMC auta do DMC przyczepy, tak aby nie przekroczyć masy zestawu 3,5t, chyba, ze ma się odpowiednie prawko i posiadanie viatola nie sprawia problemu.

Szukanie pierwszej przyczepy, to przygoda którą zapamiętuje się na całe życie./oby były to tylko miłe wspomnienia/.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Szukanie pierwszej przyczepy, to przygoda którą zapamiętuje się na całe życie./oby były to tylko miłe wspomnienia/.

...

Dokładnie!

Ja kiedyś napalony na angielkę szukając w PL tak mi handlarzyny krew popsuli (m.in. J-Trans) że sam pojechałem sobie do UK i kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.