Skocz do zawartości

Czy ktoś zna firmę J-Trans?


Wozu

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie szukania przyczepy od kilku tygodni.

Zaciekawiła mnie oferta firmy J-Trans z Poznania, przyczepy w bardzo przystępnych cenach,

wyglądają przynajmniej na zdjęciach nieźle,

Nie znalazłem na forum wzmianki o tej firmie stąd moje pytanie.

Czy ktoś zna firmę, oglądał te przyczepki?

 

Wyjątkowo zainteresowały mnie te pozycje:

http://allegro.pl/abbey-gts-96-oferta-40-przyczep-poznan-i1643772345.html

http://allegro.pl/abbey-spectrum-5os-2-osie-campingi-poznan-i1638990765.html

http://allegro.pl/ace-celebration-5os-piekne-przyczepy-poznan-i1625626823.html

 

Szukam przyczepki na działkę z wszelkimi wygodami do 15tys (ale to już pisałem w innym wątku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No tak wygląda na to, że jak coś ciekawego się znajdzie to i drugie dno też jest ;)

Wysłałem maila zobaczymy co odpowie i czy w ogóle.

Dzięki

 

Kurczę, ale przyczepki fajne (przynajmniej na zdjęciach) i za dobre pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ale przyczepki fajne (przynajmniej na zdjęciach) i za dobre pieniądze.

 

 

rada na przyszlosc... fajne/pewne/ cepki w dobrych pieniadzach trafia do internetowych ogloszen na kilka-kilkanascie godzin... pozniej maja nowego wlasciciela...

 

w wiekszosci przypadkow jednak dobra cena oznacza bombe z opoznionym zaplonem... w szczegolnosci jesli to angielki

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w zeszłym roku u tego gościa ,przyczepki na zdjęciach wyglądały 1000 razy lepiej niż na placu ,a jechałem z myślą kupna.Osobiście po obejrzeniu kilku czepek na placu wyleczyłem się z angielek

Edytowane przez aronb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wozu i Koledzy - czy ja mam problemy ze wzrokiem?

Może mi się już coś w oczach porobiło.

Czy Wy również widzicie przebarwienie w pierwszej budce linkowanej przez Woza?

post-2768-0-44768000-1306874066_thumb.jpg

 

Druga budka z kolei ma dziwną lewą tylną listwę. Brak klina na całej szerokości zapewne nie przez przypadek i widoczne wkręty ...

post-2768-0-38730400-1306874340_thumb.jpg

 

Trzeciej nie będę dokładnie oglądał. Na pierwszy rzut oka jest ok ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobrzy jesteście, nie ma co...

 

Właśnie wiem, że jak okazja to z reguły podejrzana sprawa ;) stąd moje pytanie do Was.

Dzięki za pomoc już się wyleczyłem.

 

Choć Pan odpowiedział na maila dość rzeczowo i uprzejmie, ale lepiej sobie odpuszczę "okazję" ;)

 

EDYTKA:

Otrzymałem również więcej zdjęć od sprzedawcy jedna w bardzo małej rozdzielczości.

Gdyby komuś się chciało może sobie zobaczyć.

Spakowane w zip

zdj.zip

Edytowane przez Wozu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobrzy jesteście, nie ma co...

 

(...)

Otrzymałem również więcej zdjęć od sprzedawcy jedna w bardzo małej rozdzielczości.

Gdyby komuś się chciało może sobie zobaczyć.

Spakowane w zip

 

Fotki takie, ze nijakie. Żaden cyfrowy aparat nie robi takich małych fotek. Zostały więc one zmniejszone, dlaczego? Wiadomo, dużo fotek jednego =/= (nie równa się) jednej dużej foto. Biegał pajac w kółko i pstrykał liche obrazki i udając uczciwego szuja ślepego jelenia.

Po prawo obok umywalki fragment innej ściany/tapety/poszycia. Zwał jak zwał, jest inny , a powód inności jest... pod spodem owego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki takie, ze nijakie. Żaden cyfrowy aparat nie robi takich małych fotek. Zostały więc one zmniejszone, dlaczego? Wiadomo, dużo fotek jednego =/= (nie równa się) jednej dużej foto. Biegał pajac w kółko i pstrykał liche obrazki i udając uczciwego szuja ślepego jelenia.

Po prawo obok umywalki fragment innej ściany/tapety/poszycia. Zwał jak zwał, jest inny , a powód inności jest... pod spodem owego .

Autopoprawka, miało być: udając uczciwego szuka ślepego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki były robione fajnym sprzętem SONy DSC T200 w rozdzielczości 480x360.

 

http://www.google.pl...iw=1366&bih=649

Na tapetę zwróciłem uwagę wcześniej. Ale nie jestem pewien, czy tam nie ma jakiegoś okna, bo wzorki się zgrywają...Albo się światło lampy odbiło w lusterku (to najpewniej).

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki były robione fajnym sprzętem SONy DSC T200 w rozdzielczości 480x360.

 

http://www.google.pl...iw=1366&bih=649

Na tapetę zwróciłem uwagę wcześniej. Ale nie jestem pewien, czy tam nie ma jakiegoś okna, bo wzorki się zgrywają...Albo się światło lampy odbiło w lusterku (to najpewniej).

Nie, Grzesiek... ta fotka jest oczywista i niewątpliwa. Łazienka>umywalka> prawa strona>na wysokości kolan. Wyraźnie inny kawałek ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.