Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu ‎2019‎-‎09‎-‎14 o 16:14, patriks napisał:

IMG_20190914_160920.jpg

IMG_20190914_161002.jpg

 

.... nawet na pustej plaży, przy bezwietrznej pogodzie parawan musi być !!!!! .... Panie Patriksie !!!! .... zdałeś Pan egzamin na "JANUSZA" w 100 % - Gratulacje :-) hehehe ....

Janusz.png

16 godzin temu, Kondziorro napisał:

Hej. Szykuje się fajny pogodowe weekend. Może ktoś ma ochotę na wypad do Linowka lub nad morze? Jakieś ognisko by się ogarnęło :)

.... w związku z przewidywalną pogodą - ja lecę na weekend na Trzebież - "składać" budkę.

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Patryś mnie natchnął na genialny pomysł .... może Gryfino za tydzień .... jakieś ognisko się ogarnie cy cuś ?

Ja mogę jechać późno w nocy 08 lub lepiej w rano 09 .... ognisko i imprezy towarzyszące a rano do laguny na leczenie. Powrót jak kto lubi w niedzielę lub ewentualnie poniedziałek. 

Drewno mogę spróbować zamówić żeby przywieźli w sobotę do południa tak ze 2-3 metry to starczy nam na dwa dni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szanowne Koleżanki, drodzy Koledzy !!!! .... co roku informuję o tym wydarzeniu, aby tradycji stało się zadość .... uprzejmie "donoszę", że w II połowie lutego br. startuje http://www.wloczykij.com/index.php .... Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży (który to ja - w swojej jakże skromnej osobie - corocznie odwiedzam :-) ).

W załączeniu zapodam foteczkę z zeszłego roku .... tak dla przypomnienia .... zima była równie łaskawa jak w tym roku.

Buziaczki gorące jak słońce :-)  .... TOM

 

20190222_213406.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

informacyjnie: jesteśmy na polu w Linówku https://goo.gl/maps/Dzbk12oCf2LgJ1cn8 

w zasadzie to chyba od połowy kwietnia czy jakoś tak ... do wakacji pewnie będziemy w każdy weekend lub czasami dłużej niż weekend a później to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Drogie Koleżanki .... drodzy Koledzy .....

Informacyjnie ...... kto jeszcze nie słyszał .. kto nie wie ... ruszyła budowa ... odbudowa promenady w Trzebieży .... 5 miesięcy .... 3 mln. .... i w maju będziemy mieli deptak ?

http://www.police.pl/wiadomosci/aktualnosci/2179-rozpoczynamy-odbudowe-promenady-w-trzebiezy.html

...... ja szanowni Państwo nie próżnuję ....

... uszyłem sobie nowy daszek ... 

...... materiał 

 

 

20210128_115811.jpg

..... uszycie wzmocnień w miejscach oczek 

20210128_172001.jpg

20210128_171242.jpg

... wszycie kedry .. wzmocnień ....  

20210128_200338.jpg

20210128_200356.jpg

... jeazcze tylko oczka .... ale mi ich zabrakło, więc zakupy ..... 

... otwory obszyte będą nitką plecionką .... żeby się trzymało podczas sztormów ?

....... serdecznie dziękuję za uwagę .......  się szykować trza ... bo czasu do początku sezonu mało !!!!!

Pozdrawia Krawiec amator TOM

20210129_164218.jpg

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.01.2021 o 20:34, TomekKnaus napisał:

Drogie Koleżanki .... drodzy Koledzy .....

Informacyjnie ...... kto jeszcze nie słyszał .. kto nie wie ... ruszyła budowa ... odbudowa promenady w Trzebieży .... 5 miesięcy .... 3 mln. .... i w maju będziemy mieli deptak ?

http://www.police.pl/wiadomosci/aktualnosci/2179-rozpoczynamy-odbudowe-promenady-w-trzebiezy.html

...... ja szanowni Państwo nie próżnuję ....

... uszyłem sobie nowy daszek ... 

...... materiał 

 

 

20210128_115811.jpg

..... uszycie wzmocnień w miejscach oczek 

20210128_172001.jpg

20210128_171242.jpg

... wszycie kedry .. wzmocnień ....  

20210128_200338.jpg

20210128_200356.jpg

... jeazcze tylko oczka .... ale mi ich zabrakło, więc zakupy ..... 

... otwory obszyte będą nitką plecionką .... żeby się trzymało podczas sztormów ?

....... serdecznie dziękuję za uwagę .......  się szykować trza ... bo czasu do początku sezonu mało !!!!!

Pozdrawia Krawiec amator TOM

20210129_164218.jpg

Brawo!

Jak te oczka "zamontujesz" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, bozka napisał:

Jak te oczka "zamontujesz" ?

 ..... oooooo tak .....

Można kupić oczka razem z tymi "nabijakami".

Dziurki robię nożyczkami i obszywam.

Tom
Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdjęłem dzisiaj pokrowiec z budy. Rozglądam się w środku a tu takie coś: 

 

Chyba się w końcu nauczę odkręcać zawory spustowe przed zimą.

 

magic_1614786055477.jpg

Edytowane przez liwiusz333 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęłem dzisiaj pokrowiec z budy. Rozglądam się w środku a tu takie coś: 
 
Chyba się w końcu nauczę odkręcać zawory spustowe przed zimą.
 
magic_1614786055477.jpg.4687f9fa55f35ab30c7806a35ce8fa2f.jpg
Chyba każdy przez to przechodził Moja pierwza buda też miała to popękane bo poprzedni właściciel zapomniał spuścić wode. Na szczęście obudowa nie kosztuje wiele, około 200 parę zlotych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.