Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, liwiusz333 napisał:

Zdjęłem dzisiaj pokrowiec z budy. Rozglądam się w środku a tu takie coś: 

 

Chyba się w końcu nauczę odkręcać zawory spustowe przed zimą.

 

magic_1614786055477.jpg

Panie Danielu, tyle lat w branży a tu takie coś !!!!!!! .... no włos na głowie mi się zjeżył !!!!!

...... takie ot sobie pytanie żem zadał .....

Jak ww kolega poinformował są zestawy naprawcze https://mpcamp.pl/pl/p/Zbiornik%2C-obudowa-Termy-TT-2-firmy-Truma%2C-do-kampera%2C-przyczepy-kempingowej/635?utm_source=shoper&utm_medium=shoper-cpc&utm_campaign=shoper-kampanie-google&shop_campaign=7117805019&gclid=EAIaIQobChMIgMqI0f2V7wIVmRh7Ch1gWAAZEAQYASABEgLDtPD_BwE

.... zestaw naprawczy jak wyżej, z wyszukiwania na szybko.... pewnie znajdzie się taniej, choć jak Pan słono zapłacisz to ponownie wtopy Pan nie zaliczysz !!!!!

TOM

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

278 zł. Mogło być gorzej.

Tylko zaworów spustowych mi moje lenistwo nie pozwala wymieniać, mimo że tak się pono zaleca.

Chyba zostawię stare. W końcu mają tylko 20 lat. Dadzą jeszcze radę. Dam w gratisie jak będę budę sprzedawał. :)

Edytowane przez liwiusz333 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.03.2021 o 12:21, liwiusz333 napisał:

278 zł. Mogło być gorzej.

Tylko zaworów spustowych mi moje lenistwo nie pozwala wymieniać, mimo że tak się pono zaleca.

Chyba zostawię stare. W końcu mają tylko 20 lat. Dadzą jeszcze radę. Dam w gratisie jak będę budę sprzedawał. :)

było się nie spieszyć , wymieniam mój sprawny na inny (na normalny kocioł gazowy) to oddałbym Koledze  "za przysłowiowe piwo .... no może za karton piwa" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, macieku napisał:

było się nie spieszyć , wymieniam mój sprawny na inny (na normalny kocioł gazowy) to oddałbym Koledze  "za przysłowiowe piwo .... no może za karton piwa" ?

To było się pospieszyć i dać mi znać. Teraz to ty stawiasz browara.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja chętnie przytulę za browara...

...tyle, że ja mam tylko 0,3 ?

Ps1. Mogę nawet podjechać z budą, coby tego browara pomóc koledze przechylić...

Ps2. I może kolega by mi od razu zamontował trume, wszak doświadczony w hydraulice.

Ps3. Ja koledze grzałkę zamontuje w zasobniku CWU. Ile tam kolega wstawił do LMC ? 200 litrów ?

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2021 o 10:00, patriks napisał:

To może ja chętnie przytulę za browara...

...tyle, że ja mam tylko 0,3 ?

Ps1. Mogę nawet podjechać z budą, coby tego browara pomóc koledze przechylić...

Ps2. I może kolega by mi od razu zamontował trume, wszak doświadczony w hydraulice.

Ps3. Ja koledze grzałkę zamontuje w zasobniku CWU. Ile tam kolega wstawił do LMC ? 200 litrów ?

?

Patryś to dawaj , drogę znasz. (I tak nie przyjedziesz bo Matka Cię nie puści)

zbiornik mam normalny chyba 50 no może 70 max (nie sprawdzałem ... długo się nalewa i nie da się jechać jak jest zalany do pełna bo budą buja) Mam jeszcze beczkę 80 co mi została po anglikach ale nie ukrywam że kusi mnie wpakowanie pod łóżko przednie takiego ze 120litrów a ten z tyłu wymienić na mniejszy. Tylko na uj skoro będziemy przemykać się po cichu bo zaraz wprowadzą "dodatkowe obostrzenia" i pozamykają kempingi. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i wrócili ze Świąt z Ustronia Morskiego, Pod Brzozami było pełno (full nabite jak w szczycie sezonu) miejsce fajne ale parcele dość małe.

 

brzozy_1.jpg

brzozy_2.jpg

Edytowane przez macieku
drugie foto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, macieku napisał:

No i wrócili ze Świąt z Ustronia Morskiego, Pod Brzozami było pełno (full nabite jak w szczycie sezonu) miejsce fajne ale parcele dość małe.

 

brzozy_1.jpg

brzozy_2.jpg

Bokiem się nie mogłeś ustawić? Pewnie buda za długa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć Wam ? Wróciłam!!!! Prawie?  Może mi się nawet uda relację niedokończoną dosmarować? Co Wy tak cicho tutaj siedzicie?  Poopowiadajcie co tam u Was!!!  Jeździcie gdzieś??? Buziole Żania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, zanka napisał:

Cześć Wam ? Wróciłam!!!! Prawie?  Może mi się nawet uda relację niedokończoną dosmarować? Co Wy tak cicho tutaj siedzicie?  Poopowiadajcie co tam u Was!!!  Jeździcie gdzieś??? Buziole Żania

No witaj???

Czekam na wszelkie relację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, zanka napisał:

Cześć Wam ? Wróciłam!!!! Prawie?  Może mi się nawet uda relację niedokończoną dosmarować? Co Wy tak cicho tutaj siedzicie?  Poopowiadajcie co tam u Was!!!  Jeździcie gdzieś??? Buziole Żania

Ooooooo Zanka z zimowego snu się obudziła !!!!!! ?

Jak nie jeździmy jak jeździmy, zachowujemy dystans, robimy odkażanie itp...... itd. 

W zeszłym roku pół sezonu przesiedzieliśmy wspólnie w Linówku, teraz każdy gania w swoją stronę. 

Dla "niewiedzących" .... dziś węzeł Szczecin Kijewo będzie otwarty ~ po 2 pasy ruchu w każdym kierunku (na czas wakacji). W końcu będzie można wrócić z nad morza normalnie. 

Pozdówki...... TOM

20210604_115038.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.