Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety zainteresowanie na wyjazd na najbliższy weekend jest słabiutkie (zresztą pogoda dobra ma być piątek, sobota, w niedzielę już deszcz). W związku z powyższym ja również rezygnuję z wyjazdu.

 

Jeżeli byliby chętni + dobra pogoda - to proponuję wypad "na ptaki" na weekend 29 - 30 .05.

 

Poniżej link do str. facebook - owej - jakie się tam sztuki wyciąga :)

 

https://pl-pl.facebook.com/pages/O%C5%9Brodek-Wypoczynkowy-Ptasi-Dw%C3%B3r/158505664334040

 

Pozdrawiam

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (Patryk), proszę nie "zaśmiecać" tego szanującego się forum karawaningowego i poważnego tematu zachodniopomorskiej grupy karawaningowej wątkami nie związanymi w ogóle z karawaningiem. :ee:

Przy okazji zamieszczam fotkę mojej konstrukcji, nad którą spędziłem parę ostatnich dni. Jeszcze do tego daszek dojdzie i jakaś obudowa palików.

post-3815-0-51221900-1431441847_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu Daniel fachowa konstrukcja :-)

 

Jak nie "polecicie" na ptaki w proponowanym przez Tomka terminie, to może udałoby się zrobić te ptaki ewentualnie zaraz po Bożym Ciele ( na Boże Ciało wypad murowany na miejscówkę Radzia nad morze albo na drawskie coś tam dogadamy pewnie jeszcze ).

 

No i jeszcze przed wakacjami, ale już po Bożym Ciele trza dodatkowo wybyć wspólnie... może też być Trzebież... 

 

...w nawiązaniu do propozycji ptaków na koniec maja, nasza załoga na ptaki w tym terminie nie da rady, do czerwca jak pisałem nie mamy szans na wypad...w ten weekend mam prace do skończenia, w kolejny Aśka ma imieniny.A w ostatnim tygodniu maja Wiktor ma wycieczkę do Pragi, a Szymon do Londynu i będziemy ich w proponowany weekend odbierać z wycieczek...

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyjaz na ten weekend mam mocne ciśnienia od strony technicznej. Chce przetestować przyczepkę sprawdzić co i jak by na weekend BC nie mieć niespodzianek. Dzisiaj mam do założenia folię grzewczą na podłogę, termostat itp.

Więc tylko deszcz mnie powstrzyma.

 

Co do Bożego Ciała to pogoda + 20 murowana. Ja widzę te aquaparki w Darłowku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyjazdów majówkowych to zaproponowany wyjazd 29-30.05 po wczorajszej wizycie w przedszkolu u mnie będzie również ciężki do zrealizowania, bo 29.05 mamy zakończenie przedszkola (przedstawienie + wycieczka na konie) - planowane zakończenie około 19.

Za mao weekendów ta majówka ma :(

Zgadamy się na coś niedalekiego w czerwcu.

 

iiiiiiiiiiii jeszcze prośba - proszę nie umieszczać zdjęć tak ładnych trawników bo w kompleksy popadam. W związku z powyższym wczoraj pojechałem do serwisu po kosę spalinową i biorę się za robotę (zamiast mieć relaks na kempingu to będę orał). Później wizyta w Castoramie po nawozy itp. ale o tym już nie wspomnę (w końcu nie będę gorszy :) )

 

Pozdrawiam

TOM (pełniący obecnie rolę rolinika)


Radziu - jak byś był "na ptakach" to zrób kilka fotek i zdaj relację.

 

TOM

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Radziu - jak byś był "na ptakach" to zrób kilka fotek i zdaj relację.

 

TOM

 

 

 

No my pojedziemy do Międzyzdrojów. Jutro pakuję parawan i inne graty -  pogoda ma być i już!!!  

W muzeum jest nocne  zwiedzanie ( 18-24 )  z latarkami może być ciekawie i jakieś tam inne atrakcje dla małolatów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Radziu nad morzem było ???

Przy obecnej pogodzie ogrzewanie przetestowałeś na 100% ??? :)

 

TOM

 

Wyjazd zaliczyliśmy do udanych -  nie padało. :]

Na kampingu dorobili plac zabaw-czego wcześniej brakowało.

W cepie wszystko działa. Podłoga się sprawdziła grzeje super.

Noc w muzeum - zwiedzanie z latarkami fajna atrakcja.

Pogoda kapryśna, ale nie padało. Słońce zawstydzone schowało się za białe chmury.

Na kocyku nie leżeliśmy, ale spacery w sobotę ponad 20km.

 

Teraz 3-7 czerwca a gdzie to się jeszcze okaże. Szukam miejsca z atrakcjami dla dzieciaków w ramach Dnia Dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odnośnie czerwcówki kilka pytań do grona karawaningowców :)

Jak już wszcześniej wspominałem - okres czerwcówki jestem ze znajomymi w Pogorzelicy na domkach kempingowych (po namowie małżonki - podobno doszliśmy do "consensusu" - nie zdam definicji tego słowa, więc przytaknąłem głową żeby nie robić kwasów - czyt. zachowałem się jak pantoflarz :(  )

Ale wracając do meritum - na domkach będziemy o okresie od 4-7.06.

Przy sprzyjającej pogodzie chcę pojechać w okresie od 30 maja - 4 czerwca (czyli 3 dni urlopu) na kemping z przyczepką

http://www.czahary.pl/

Czy ktoś z Pań/Panów myślał może o przedłużeniu "czerwcówki" i ma ochotę wybrać się nad morze ????

 

Pozdrawiam

TOM (aktualnie zterroryzowany przez małżonkę :) )


Jeszcze kilka informacji o kempingu (z str. int.):

  Jest położony nad jeziorem, które obfituje w bogactwo roślin i zwierząt. Odległość od plaży, to 20 minut spaceru lasem sosnowym, które otacza jezioro lub 3 minuty jazdy samochodem. Dojdą nim państwo do raju dla osób, które preferują wypoczynek w ciszy i spokoju. Jest to dzika, czysta i piękna plaża, oddalona od centrum miejscowości.

   Tereny w pobliżu jeziora są wymarzonym miejscem na wypady rowerowe i podglądanie przyrody. Wokół jeziora zaobserwować można niespotykane bogactwo ptactwa wodnego, a w lesie nawet orła bielika.

   Oferujemy możliwość korzystania z łódek zarówno w celach spacerowych jak i wędkarskich. Na miejscu można wypożyczyć wędki i "zapolować" na szczupaka, okonia, płoć i inną rybę. Wokół jeziora zbudowane są pomosty, które umożliwiają łowienie z brzegu. Przy naszym polu mieści się stajnia Małgorzaty i Marka Lewickich, którzy opiekują się wczasowiczami, którzy odkryli w sobie żyłkę dżokeja.

 

Dodatkowo (z czego chce skorzystać z Martyną, tj. córką)

Przez cały rok, niezależnie od pogody, zapraszamy wszystkich miłośników koni - dzieci, młodzież, dorosłych do aktywnego, zdrowego wypoczynku, jakim jest jazda konna. Lekcje organizujemy w grupach i indywidualnie. Dbamy o to, by nasi uczniowie oprócz umiejętności jeździeckich nabywali wprawę w pielęgnacji koni - w sprzątaniu boksów, karmieniu, czyszczeniu i siodłaniu.

 

No i na koniec sprawy ekonomiczne.

 

Cennik pola campingowego Czahary w miejscowości nadmorskiej Pogorzelica.

Ceny przyczepy Campingowej

13 zł/os/doba - przyczepa

11 zł - podłączenie prądu

 

Opłaty dodatkowe:

Wypożyczenie łódki - 5zł za godzinę

Łowienie z brzegu - 2zł za godzinę

 

Złowiona ryba - w zależności od gatunku i wagi

 

i jeszcze opłaty konikowe

 

REKREACJA CZAS CENA Jazda na placu na lonży (dla początkujących) 30 min 30 zł Jazda na placu 45 min 40 zł Jazda w teren - las, plaża 60 min 60 zł Jazda na placu indywidualna z instruktorem 60 min 100 zł       SPORT     Jazda sportowa - skoki 60 min 100 zł

 

TOM

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie damy rady do Bożego Ciała... Wiktor w przyszły weekend wraca z wycieczki a ja najpewniej w sobotę będę w pracy ( w tą zresztą też )

 

 

Ale proszę spojrzeć na prawie gotową piaskownicę, jeszcze kilka detali zostało do zrobienia i kilka ozdób do przeczepienia:

post-1522-0-71360400-1432274876_thumb.jpg

 

Odświeżyłem w międzyczasie taras, nakładając nową warstwę impregnatu:

post-1522-0-80367600-1432274931_thumb.jpg

 

Dzisiaj wieczorem odświeżę chyba doniczki:

 post-1522-0-60854700-1432274979_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek nie wqr .... :-)

 

A z wyjazdem to u mnie słabo trochę , ogarniam podwórko (znaczy wykonawca ogarnia ale jak się z nim rozliczę to już nie zostanie mi chyba na paliwo nawet).

Zdjęcia będą w swoim czasie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.