Skocz do zawartości

Bałtyk 2015 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj właśnie przyjechaliśmy z Łeby, ciasno wszędzie - kempingi, plaże, chodniki itd. :krzykacz:  Stacjonowałem na pół dziko i nie drogo w Nowęcinie (z uwagi na brak wcześniejszej rezerwacji) miejsce ciche, spokojne, z dala od miejscowego zgiełku :gitara:    było kilka namiotów i przyczep i oczywiście atrakcji - szczgólnie dla dzieciaków, zabawy w podchody, chowanego, a nawet w dwa ognie  :ee: ale to już wszyscy wczasowicze bez wyjątku, łącznie z właścicielką  :yes:  (prywatna posesja - oficjalnie też nie jest to kemping). Gospodarze  bardzo zgodni, mili i życzliwi   :thank:  ,co rzeczywiście napawa optymizmem :jump:

Teraz postanowiliśmy  troszkę zmienić formę wypoczynku na bardziej extremal, (dyskoteki, knajpki,zabawy :boks:  itp)  więc zakotwiczyliśmy na Lazurowym (Chłapowo). Z miejscami na kempingach jest problem 110% obłożenia, więc bez rezerwacji jest :pupa: , same plaże chyba ze względu na rozległy teren są mniej zatłoczone w stosunku do Łeby, ewentualnie można korzystać z pobliskich miejscowości gdzie nie ma takiego tłoku :lol: ,ale jak na razie jest  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 249
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj właśnie przyjechaliśmy z Łeby, ciasno wszędzie - kempingi, plaże, chodniki itd. :krzykacz:  Stacjonowałem na pół dziko i nie drogo w Nowęcinie (z uwagi na brak wcześniejszej rezerwacji) miejsce ciche, spokojne, z dala od miejscowego zgiełku :gitara:    było kilka namiotów i przyczep i oczywiście atrakcji - szczgólnie dla dzieciaków, zabawy w podchody, chowanego, a nawet w dwa ognie  :ee: ale to już wszyscy wczasowicze bez wyjątku, łącznie z właścicielką  :yes:  (prywatna posesja - oficjalnie też nie jest to kemping). Gospodarze  bardzo zgodni, mili i życzliwi   :thank:  ,co rzeczywiście napawa optymizmem :jump:

Teraz postanowiliśmy  troszkę zmienić formę wypoczynku na bardziej extremal, (dyskoteki, knajpki,zabawy :boks:  itp)  więc zakotwiczyliśmy na Lazurowym (Chłapowo). Z miejscami na kempingach jest problem 110% obłożenia, więc bez rezerwacji jest :pupa: , same plaże chyba ze względu na rozległy teren są mniej zatłoczone w stosunku do Łeby, ewentualnie można korzystać z pobliskich miejscowości gdzie nie ma takiego tłoku :lol: ,ale jak na razie jest  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

 

podaj namiary na ten Nowęcin ;) co prawda już po urlopie w Białogórze w Heep ale przyda się kolejne spokojne miejsce :]

Edytowane przez qra69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zdecydowanych mogę podać namiary, tylko z uwagi na nieduży teren ( 800m/kw.) gospodarze obawiają się tłoku, a najczęściej biwakują tam Ich znajomi. Dlatego przedstawiłem propozycję przyjmowania Nas Karawaningowców :przyczepa:  jako ludzi statecznych :yay:  :]  i takie tam ble,ble. Więc wyrazili zgodę na moje przechwalania - myślę że uzasadnione.

Co do samego miejsca, jest to miejscówka raczej na ,,pół dziko'' jest jeden prysznic z ciepłą wodą, ubikacja jakiś zlew, 

( warunki raczej polowe) całośc wykonana jest na razie z płyty OSB, ale jest przyzwoicie, czysto i schludnie, ponieważ nawet przebywające tam rodziny same dbają aby pozostawić po sobie porządek. :brawo:

Do jeziora Sarbsko jest 800 m, a do morza niecałe 3 km - sprawdzone za pomocą Endomondo, rowerkiem spokojnie ok.10 min.., My jeździliśmy samochodem nie było problemu z parkowaniem, informacji na temat parkowania najbliżej plaży  dokładnie może udzielić właścicielka  :yes:  

W chwili obecnej gospodarze przyjmują  tylko w okresie wakacyjnym  :biwak:

Jest tylko zastrzeżenie co do piesków, z uwagi na koty sąsiadów które też tam przebywają i mogą zakłócić spokojny :sleep:,ale myślę że to tylko kwestia uzgodnienia.

Dla zainteresowanych mogę podać namiary na priv - warunek gospodarzy. :nono:  :]  :]

Ze względu na ograniczenia sieci, w tej chwili nie mogę załadować z tego miejsca żadnych fotek (... ale taki many klimat) :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwutygodniwym pobycie wróciliśmy z Dźwirzyna gdzie byliśmy z przyczepą po raz piąty (w tym trzy ostatnie pobyty na kempingu " u Moniki"). Wakacje udane poza pierwszym tygodniem w którym to pogoda była chwilami "ekstremalnie nieprzyjazna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.