Skocz do zawartości

Bałtyk 2015 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy w ubiegłym roku w Energetyku w Rowach od 14 lipca i było super. Miejsca dużo- pomiędzy nasza przyczepą a namiotem znajomych stół z ławkami, grill. A jeśli chodzi o odległość do centrum to spoko-spacerkiem naprawdę niedaleko. Szczerze polecamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 249
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

odwiedziłem Dębki

kemping leśny http://www.lesne-debki.pl/ jest na samym końcu ulicy więc i najspokojniejszy, jest też kilka pol namiotowych z WC, prysznice, np Słoneczny czy chyba nazwa u Rybaka ( na tyłach smażalni )

natomiast sama ulica

https://www.google.pl/maps/@54.829669,18.082027,3a,75y,107.03h,71.14t/data=!3m6!1e1!3m4!1sGoiwNpBZYTVAMSxcC94zWQ!2e0!7i13312!8i6656

mnie przeraża :look:

to jedyny ciąg komunikacyjny, dostawy, turyści jeżdżący autami, rowerzyści, piesi, wszyscy na tej jednej wąskiej ulicy,

plaża bardzo ładna, w miejscu gdzie Piaśnica wpływa do morza super miejscówka dla dzieciaków, 

ja jednak odradzam tam wyjazd z dziećmi ze względu na tą ulicą którą trzeba się przemieszczać, wyobraźcie sobie między tymi autami dzieciaki na rowerach :nono:

 

po 2 dniach podjechaliśmy http://www.topaz.comweb.pl/

plaża wspaniała i tylko tyle, kemping nie podobał mi się, było już sporo ludzi i praktycznie nie możliwe było znalezienie płaskiego miejsca,

jest to kemping w lesie więc szyszki, kolki i te górki, miałem wrażenie że po rozłożeniu przedsionka ( jeśli w ogóle byłoby to możliwe ) dziecko będzie mogło w przedsionku w górki rowerem zjeżdżać, znalazłem miejsce z trawką ale nie koszona i sięgała do kolan, z ogrodzenia to żerdzie jak na stadninie koni,

ale skoro było dość dużo ludzi to znaczy że Im tam się podoba :)

my uciekliśmy i powróciliśmy do Chłapowa, na już sprawdzony Horyzont, jak jest na tym kempie można poczytać na forum nie chce zachwalać ale mi się podoba, pomimo kiepskiego zejścia do morza, dziwnie liczonych dób itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma, jesteśmy w Gąskach na kempingu Wodnik. Miejsca sporo, choć dziś po powrocie z odwiedzin u Ptaka obstąpili nas niemcy ,,......RATUJCIE MNIE, Niemcy mnie biją.....,, :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 w poniedziałek chce wyjechać i dojechać do Łeby. Będę chciał znaleźć miejsce na Morskim 21. Zobaczymy czy się uda. Jak ktoś jest chętny na wspólną podróż to zapraszam. Ja planuję wyjazd o 2 rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ planowałam Morski, dzwoniłam na niego w tamtym tygodniu w celu wczesniejszej rezerwacji, jednak jak mnie poinformowano, niestety brak już miejsc na najblizszy wekend, ale powodzenia może będziecie mieli szczęście i ktoś się nie pojawi. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jadę do Łeby, tylko że planuję 13-go rano już tam być. Jaki kemping jeszcze nie wiem ale myślę o Ambre lub właśnie Morskim. 

 

SpongeBob to jak dojedziesz i będziesz na Morskim to zaklep mi miejsce. ja wyjeżdzam 13 o 2 rano i mam nadzieję dojechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok pathrow, ale czy Ty wyjeżdżasz w nocy z 12-go na 13-go tak jak ja czy z 13-go na 14-go?

Miejsce raczej będzie bo to po weekendzie no i pogoda nie rozpieszcza ale nie ma problemu postaram się zaklepać Ci miejscówkę.

Najpierw jadę na Morski a jak nie będzie miejsca to będę próbował na Ambre, a w ostateczności na Intercamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak na marginesie, gdyby ktoś planował pobyt w: Ustroniu Morskim, Sarbinowie, Unieściu lub Mielnie, to właśnie zamknięto tam kąpieliska ze względu na zagrożenie bakteriologiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SpongeBob wyjeżdżam dzisiaj o 2 w nocy czyli z 12 na 13 czyli tak jak Ty :]  i dokładnie tak jak Ty bardziej jestem nastawiony na Morski :]. Co do pogody to mam nadzieję na lepszą bo żona mnie skróci o głowę hihihihi :mlot: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z 16 dniowego pobytu z Łeby, a dokładnie z Morskiego 21. Faktycznie ludzi dużo i miejsc brak. Znajomi wpadli na dwie noce i namiot musieli rozbić przy naszej przyczepie. Czwarty rok witamy na tym kempingu i zawsze jest super :) nasze pole to c199

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.