Skocz do zawartości

Bałtyk 2015 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 249
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czyżby comeback i kiedy?

Cześć Stefciu, tak wracamy tam w tym roku, będziemy od 13 lipca, mieliśmy byc od 5 ale wesele nam wpadło i trzeba było skrócić urlop do 2 tygodni  :oslabiony: , a Wy też wpadniecie przejazdem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenieście się do OW Energetyk w Rowach. Byliśmy w zeszłym roku i jesteśmy zadowoleni

to zbyt ogólna wypowiedź. Napisz proszę jak było naprawdę bo akurat byłem w lipcu i mam odmienne zdanie.

Edytowane przez cityflipper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal pros to na pole u krystyny nie bedziesz zalowal

14 od osoby 7 dzieci 8 prad I Nic wiecej zadna cepa auto przedsionek nie tak jak na energetyku 30 za samo ustawienie cepki

Nie jestem w żaden sposób powiązany komercyjnie z tym miejscem ale chciałbym zauważyć, że Energetyk leży w idealnym dla wypoczynku krajobrazie (skraj miejscowości, drzewa iglaste, do plaży blisko). Dlatego ma prawo kasować więcej chociażby za loco i tak robi, też bym tak kasował. Łąka to łąka.

Edytowane przez cityflipper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i kawal drogi do miasta choćby cos zjeść czy na lody a na slowinskiej perle tez masz kawałek lasu i blisko do plaży i do miasta za to ceny nizsze

Pierwszy mój wybór miejsca w Rowach (zdalny) to była Perła, lecz jakoś nie skorzystałem.

Bo ja wiem czy kawał drogi... to zależy, kto na to patrzy. Ulicą do centrum jest z kilometr, laskiem będzie z 1200m. Ale żeby zjeść nie trzeba iść do zentrum, bo tam w okolicy też są budki. Mnie się ta okolica podoba, w odróżnieniu od przeciwnego krańca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

byłem w lipcu i mam odmienne zdanie.

Mierząc Twoją miarą to też zbyt ogólna wypowiedź więc powinieneś rozwinąć co Ci się nie podobało.

 

Ale skoro prosisz a i innym może się przydać to rozwinę:

 

1. Spoko cena (jak dla mnie), dodatkowo załapałem się na promocję że auto było za free

2. Duże odległości między przyczepami - zero ścisku

3. Miła atmosfera - kameralne

4. Blisko do plaży (jak na rodzinę z 2 małych dzieci)

5. Daleko od wszelkich atrakcji, o które dzieci mogłyby męczyć

6. Do centrum sobie można dojść z wózkiem na nogach

 

cityflipper - Twoja kolej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Duże odległości między przyczepami - zero ścisku

 

 

cityflipper - Twoja kolej.

 

Mierząc Twoją miarą to też zbyt ogólna wypowiedź więc powinieneś rozwinąć co Ci się nie podobało.

 

Ale skoro prosisz a i innym może się przydać to rozwinę:

 

1. Spoko cena (jak dla mnie), dodatkowo załapałem się na promocję że auto było za free

2. Duże odległości między przyczepami - zero ścisku

3. Miła atmosfera - kameralne

4. Blisko do plaży (jak na rodzinę z 2 małych dzieci)

5. Daleko od wszelkich atrakcji, o które dzieci mogłyby męczyć

6. Do centrum sobie można dojść z wózkiem na nogach

 

cityflipper - Twoja kolej.

Proszę bardzo, oto moja wersja:

 

ad 1. Zgoda

ad 2. Kategorycznie nie, tzn może do 10 lipca tak było bo było 8 przyczep i parę namiotów. Ale już około 15-18 lipca miałem 2 metry od frontu wielką przyczepę zasłaniającą wszystko. Do tego dwa namioty o półtora metra w lewo i kolejną przyczepę 60cm na prawo, tak że mieścił się grill pomiędzy naszymi przyczepami. Ok, musi być ciasno w sezonie ale bez przesady.

ad 3. Z w/w powodu powstał brak miłej atmosfery. Np przechodzący do wc i pomieszczeń gospodarczych snuli się zygzakami, potykając się o liczne linki i sznurki. 

ad 4. Ok,

ad 5. Poniekąd tak

i 6. Zgoda

 

Taka jest moja wersja. Podkreślam, że samo miejsce jest rewelacyjne. 

Ok, z tych dwóch opinii już coś wynika dla innych.

Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam,

 

cityflipper

Edytowane przez cityflipper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie ceny w tym roku u Arka???

Potwierdzam takie same jak w latach ubiegłych.

2 dor(2x10zł) + 3 dzieci(3x6zł) + kamper duży(15zł) z przedsionkiem(3zł) + klimatycza= 62 za dzień +  prąd 2zł za kW , prysznic płatny 1zł/ min z funkcją START/STOP :)

Miejsca jeszcze trochę jest ale na kempingach obok zawalone i nie wiem czemu  tu bo jest super ;) 

Ja właśnie wróciłem ale kamper z dzieciakami jeszcze został i w sierpniu też tam pojadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy tam pod koniec lipca i liczę że będzie przestrzeń jak rok temu. Jak będzie ścisk tak jak Ty to opisałeś to więcej nie wrócimy.

 

Zatem życzę luuuzu i dobrej pogody, nie dziękuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.