Skocz do zawartości

Szykować sprzęt wkrótce otwarcie sezonu


mymlon

Rekomendowane odpowiedzi

Onet podaje:

Synoptycy ogłaszają koniec zimy!

Od początku przyszłego tygodnia czeka nas gwałtowne ocieplenie. W wielu rejonach kraju temperatura skoczy nawet do 15 stopni - informuje "Dziennik",

- Zima już nie wróci. Poniedziałkowy skok temperatury nie będzie chwilowy - cały ostatni tydzień lutego będzie bardzo ciepły. Termometry w całej Polsce będą pokazywać co najmniej 10 stopni, a na zachodzie i w centrum kraju nawet 15 - powiedział "Dziennikowi" synoptyk Grzegorz Gumiński.

 

- W marcu temperatura wzrośnie jeszcze bardziej. O ile przyszłotygodniowe temperatury dojdą maksymalnie do 15 stopni, to już od początku marca będzie to jedna z niższych temperatur. W następnym miesiącu rekordem ciepła, i to często powtarzającym się, będzie 20 stopni. Można już się umówić na wymianę opon - radzi meteorolog.

┼╣ródło: http://wiadomosci.onet.pl/1697477,11,item.html

 

:niewiem::?:):):]:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, a ja nie przykryłem i jest dość umorusana. Czym teraz najlepiej umyć (szampon samochodowy czy może coś innego) co polecacie z doświadczenia. Jak takie prognozy to w kwietniu można śmiało biwakować.

 

Pozdrawiam be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółową pogodę na ten rok już zapodałem w jednym z postów i jak do tej pory sie sprawdza . Dziś zacząłem grzebać w Niewiadce ale to jeszcze nie pora i nabawiłem się kataru . Muszę korzystać z każdej chwili gdyż wolnych dni przed Zlotem będę miał bardzo mało ! PRACA , PRACA , PRACA ! :niewiem:

Jutro zdejmuję plandekę , a co tam ! niech biedaczka trochę odetchnie !

Jeżeli chodzi o mycie to w miarę nowa przyczepę można umyć szamponem samochodowym . Starsze radziłbym umyć w pierwszej kolejności ciepłą wodą z dodatkiem ludwika i płynu do okien , a dopiero nakładać coś z woskiem ! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nie odkrywam, zabrudzi sie, poczekam na koniec kwietnia.

Tylko moze najazd odkrecę, bo te tuleje to juz muszę przed Litwa wymienic na pewno....

 

Zdesperowany tymi cholernymi tulejami, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam, dobrze było, śniegu dużo, nie zimno, czasem słonko pokazało się.

 

Ale wracaliśmy krajoznawczo przy Jeziorze Rożnowskim, no to tam jest taka droga, że

chyba bym z przyczepą w jednym miejscu nie dał rady.

Za to widoki przepiękne, już szukam miejsca na jakiś zlocik albo coś tego...

 

Może ktoś coś wie bo był ?

 

Pozdro, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już czas trochę popracować przy sprzęcie, choć pogoda jaka jest każdy widzi. Chciałem dzisiaj, ale wiatr wyrwał by wrota garażu, a wewnątrz to nie praca. Najwięcej pracy przy posprzątaniu wnetrza po okresie zimowym. Trzeba zmienić filtry i olej, mam coroczyn przegląd i być może coś wyskoczy. W czaie tych ładnych dni które były przejechałem kilkanaście km, przewietrzyłem kampa. Już 7-9.03. jadę na imprezkę i to będzie początek sezonu. Pozdrawiam. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie wróciłam z nart z Czech. Śniegu coraz mniej, bo cieplo. To już wiosna i trzeba pomyśleć o przygotowaniu przyczepy do sezonu. Trochę szkoda, ze zima tak szybko się skończyla, myślalam, że jeszcze Wielkanoc będzie można spędzić w górach na nartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.