Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w oględzinach przyczepki


Płatki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam drobną sugestię. Nie kupujcie przyczepy na max możliwości uciągu swojego holownika, bo będzie ciężko zwłaszcza jak się to jeszcze przeładuje...

Nie chodzi o to czy da radę ruszyć z miejsca ale trzeba jeszcze hamować, cofać , manewrować itd.

Moim skromnym zdaniem DMC przyczepy do Waszej Vectry, zwłaszca jeśli to 120-stka powinno wynosić 1300 - max 1400 kg i byłoby na prawdę ok.

Ale to tylko moje zdanie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem przyczepę to również dostałem od tego Pana ( pierwszy link z Białogardu) mnóstwo dokładnych zdjęć jak i również tych które zawierały jakieś mankamenty. Niestety przyczepa została sprzedana i musiałem szukać dalej. Z tego co pamiętam przyczepy sprowadza z Danii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisali poprzednicy - Państwo z Białogardu wyślą ci zdjęcia jakie tylko chcesz, zakamarki jakie sobie zażyczysz, zdjęcia są dokładne i dobrej jakości. Informacje jakie uzyskasz przez telefon czy maila będą pokrywały się z prawda, kupują przyczepy w Skandynawii, kupują przyczepy a nie wraki czy składaki, jedyne co przy nich robia to sprzątanie i naprawa drobnych mankamentów (pierdoly jak klameczki, krany, oświetlenie itd.)

 

Jeśli nawet ta konkretna sztuka nie spełni Waszych oczekiwań to zaproponują cos innego lub jeśli będziecie skłonni poczekać, rozeznają się za buda która spełni Wasze oczekiwania. Sa konkretni w rozmowach, trzymają się ustaleń i klient jest dla nich ważnych, nie ważne czy buda za 10 klockow czy 30, otrzymacie zawsze tyle samo zdjęć i czasu, na placu pod domem nikt Was nie będzie popedzal, nie zabroni wlaczac, zagladac i dotykać czegokolwiek w budkach...

 

Ja u tych Panstwa byłem kilkukrotnie - w końcu z ich pomocą mam bude jaka chciałem, szukałem kilka miesięcy na przełomie roku, oglądając m.in u nich Wilka, Hobby, LMC jezdzac 450km w jedna strone, zawsze przyczepki były ok - jednak nie do końca to co szukałem, nie ten uklad, nie to wyposażenie, wizualnie szukałem czegos innego, az w końcu zadzwonili ze znaleźli w Danii taka budę jak szukam.... Po 5 dniach była pod moim domem ;-)

 

Na tym forum jest już kilka przyczep od nich, nabywcy mile wspominają czas na kontakt jak i same transakcje ;-)

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Napisałam do Pana z Białogardu prośbę o przesłanie większej ilości zdjęć. Jak coś dośle pozwolę sobie na umieszczenie ich w wątku i będę czekała na Wasze zdanie. 

Choć jak pisze blumore oraz Majk, mam nadzieję, że będzie wszystko ok :yay:

Jeżeli nie to będziemy szukać dalej  :(

 

Commander, z tym DMC to ja już sama nie wiem, ale moja druga połówka twierdzi, że będzie ok. 

Muszę jeszcze o tym poczytać i się zastanowić :hmm:


Dzięki BartoszK, wygląda na to, że może udać się nabyć naszą wymarzoną przyczepkę z pomocą Waszą i tych Państwa.

Mamy jutro dzień wolny z mężem, więc może uda nam się do nich wybrać, żeby chociaż pooglądać i na miejscu porozmawiać z nimi.

 

Chociaż przy zakupie będziemy potrzebowali pomocy, bo niestety jesteśmy zieloni.

 

Odezwę się na pewno do któregoś z Was i poproszę o pomoc w oględzinach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście muszę też wspomnieć o sprzedających. Dawno nie spotkaliśmy tak uczciwych i życzliwych ludzi. Zwłaszcza Pani Ola jest sympatyczną i otwartą osobą. :) Z czystym sumieniem możemy polecić Państwa z Białogardu. :bravo:

 

Wszystko było dokładnie tak jak pisze BartoszK, przyczepy, które nas interesowały były super. Nic nie było przy nich kombinowane, nic ukrywane. Jeżeli coś było to tylko kosmetyczne mankamenty, które nie miały dla nas wielkiego znaczenia. 

 

Mogliśmy spędzić tyle czasu ile było nam potrzebne, aby dokładnie obejrzeć przyczepę. Nikt nam nie zabraniał po kilka razy wchodzić, oglądać, dotykać i sprawdzać. 

 

Bardzo miło wspominam czas spędzony u tych Państwa.

 

I tak oto jest nasza wymarzona przyczepka. (nie potrafię wkleić zdjęcia  :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak oto jest nasza wymarzona przyczepka. (nie potrafię wkleić zdjęcia  :( )

 

 

Justynko ... Odpowiedz > Po prawej Wiecej opcji > dodaj pliki > wybierz zdjecie i dodaj > Dodaj do wpisu

 

A tak dla zachęty do dwie foty waszej cepki ;-)

 

post-11643-0-14748900-1425549913_thumb.jpg

 

post-11643-0-06511000-1425549917_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, wielkie dzięki za pomoc (nie tylko we wklejeniu zdjęcia).

 

A tak przy okazji, w sobotę, jak pogoda dopisze, to będziemy rodzinnie sprzątać przyczepkę (po swojemu). 

Po wysprzątaniu, pochwalę się nowym nabytkiem (już umiem wklejać zdjęcia :] ).

 

Marcin81, dzięki. Budka, rzeczywiście taka jak Twoja. 

Postaramy się być na zlocie w Gołuchowie, może wtedy będzie okazja do porównania. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.