Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w oględzinach przyczepki


Płatki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Mam ogromną prośbę, o pomoc w obejrzeniu przyczepki, ponieważ oboje z mężem nie za bardzo wiemy na co zwrócić uwagę. 

Spodobała nam się taka o to przyczepka, ale..... no zawsze jest jakieś ale.

 


 

Sprzedawca zapewnia, że od dwóch lat jest użytkowana w Polsce i nigdy się nic z nią nie działo. Ale lepiej jakby obejrzał ją ktoś kto się zna, nie tak jak my  :oslabiony:

Stąd moja prośba. Może ktoś mógłby podjechać i pooglądać.

Będę ogromnie wdzięczna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Postaram się jutro podjechać i obejrzeć. Na ostudzenie emocji dodam, że firmę znam. Mam blisko, to jest jedyny argument żeby tam podjechać. I nic więcej :nono:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że dziś tam przejeżdżałem i dostrzegłem kątem oka tę budkę. Nie podoba mi się przednia ściana, dziwnie uszczelniona (od środka widać, że była wilgoć, bo odklejona tapeta), podłoga na samym koniuszku - również z przodu spuchnięta, rączka manewrowa wyrwana ze ściany, nie wiem czy czy przez wilgoć w ścianie wkręt nie trzymał, czy po prostu ktoś szarpnął za mocno, niestety ciężko coś od środka stwierdzić, bo z tej akurat strony prysznic zamontowany. Raczej bym odpuścił tą budkę.

post-7469-0-51889100-1424353872_thumb.jpg

post-7469-0-52815700-1424353901_thumb.jpg

post-7469-0-22427600-1424354424_thumb.jpg

post-7469-0-63569900-1424354469_thumb.jpg

post-7469-0-73683000-1424354502_thumb.jpg

post-7469-0-63388200-1424354553_thumb.jpg

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapeta się odkleja tak, ale to nie jest też rozwiązanie stosowane przez hobby. Ktoś się mocno napracował gdyż obklejony jest przód tył i cały bok również za meblami, więc teraz pytanie po co ktoś by to robił bo ściany są twarde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie pchał w ta cepke, dramat to jest jakiś szukajcie dalej " do wytrwałych świat należy " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

miałem zajrzeć w piątek, ale trafił sie pilny wyjazd.

 Byłem, widziałem, dokumentów w komisie nie ma, nie wiadodomo jaki statut,podejrzewam, że cała do opłat. W kraju jest niby od sylwestra, jakoś tak, przyjechała z Danii.

DMC 1500, więc dość dużo.

Stan średnio. Na ten rok widać po prostu, że było jeżdżone.

Zbiornik na czystą wodę na wózku, toaleta kaseta oczywiście, dużo dodatków podłoga do przedsionka puzle, krzesła rozkładane, schowek pod łóżkiem, w przednim bagażniku sucho. Te obicia i otarcia zewnętrzne stawiałbym na stłuczki manewrowe.

Nie wiem jak te tapety, może faktycznie było grzebane.

Zapach jak na tę pore roku do przyjęcia. Podłoga od spodu sucha.

Ogólnie na minus

1. brak kwitów

2. brudne firanki, ogólnie zaniedbana

3. wysoka cena

plus

dość duzo gadżetów, na start wystarczy

 

post-18057-0-43872300-1424681290_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam dwie inne przyczepki, które nam się podobają, ale niestety od nas jest trochę kilometrów do zrobienia  :( Może ktoś z kolegów, który ma blisko, mógłby podjechać i pooglądać, a później podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Będę ogromnie wdzięczna  :D

Wiem, że trzeba przejechać setki kilometrów, aby znaleźć tę jedyną wymarzoną, ale...

Pierwsza z nich to ta:

http://otomoto.pl/hobby-495-excellent-z-moverem-T4808598.html

 

a druga to ta:

http://otomoto.pl/lmc-dominant-545-rd-jak-hobby-i-fendt-T4577397.html

 

Co o nich myślicie?

Mnie osobiście bardziej podoba się ta lmc. Układ mi odpowiada, wystrój też. Tylko, żeby była sucha i cała  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz więcej info odnośnie przyczepy z 1 linku to możesz śmiało do mnie zadzwonić 509367403.

Kupowałem u nich osobiście przyczepę miesiąc temu i jestem zadowolony. Sympatyczne młode małżeństwo ma na placu raczej zadbane przyczepy.

Jak poprosisz to dostaniesz dużo zdjęć zakamarków, ściań schowków sufitu podwozia.

Możesz też skontaktować się z forumowiczem BartoszK, który kupował też u nich jakiś model i ma wiedzę dość rozległą na temat tego sprzedawcy.

Mi w każdym razie bardzo pomógł przy zakupie. Zresztą i po zakupie to robi :)

 

Taka uwaga jeszcze: ta z drugiego linku jak na 4 osobówkę to dla mnie za ciężka nie wiem ile osób będzie w niej spało

Edytowane przez blumore (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.