Skocz do zawartości

Baybus- poszukiwania przyczepy


Baybus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedno zdjęcie... I jedna transakcja sprzedajacego... Ale dzięki temu 100%pozytyw. Jak dostaniesz fotki to wklej, zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Matteo za linka. Widziałem, widziałem to ogłoszenie... Oglądałem "na żywo" takiego knausa w wersji sport i stwierdziłem, że za mały dla nas. Być może jest to kwestia układu - wc z tyłu dzieli wspólną ścianę z drugim łóżkiem. Po za tym toaleta opróżniana od strony przedsionka - traktuję to jako minus. Dlatego drogą eliminacji odpada. Choć z drugiej strony ze zdjęć wygląda przyzwoicie. Być może coś za coś?! Sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zapytam, czy eliminujesz fajną przyczepkę tylko dlatego że ma opróżniany kibelek od strony przedsionka?

Powiem że nawet nie brał bym tego pod uwagę, układ wnętrza to co innego, lub ilość miejsca. Stawiając sobie

zbyt wygórowane wymagania będzie Ci bardzo ciężko kupić przyczepę, trzeba iść na kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zapytam, czy eliminujesz fajną przyczepkę tylko dlatego że ma opróżniany kibelek od strony przedsionka?

Powiem że nawet nie brał bym tego pod uwagę, układ wnętrza to co innego, lub ilość miejsca. Stawiając sobie

zbyt wygórowane wymagania będzie Ci bardzo ciężko kupić przyczepę, trzeba iść na kompromis.

 

Eliminuję głównie z uwagi na układ wnętrza/ilość miejsc. Kibelek opróżniany z tej strony przyczepy to kwestia drugorzędna ale również brana przeze mnie pod uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma rację - to jest 2 (3) osobowa salonka. Poza tym, zdjęcia są "korygowane",

 

post-8228-0-04955000-1424958246_thumb.jpg

 

a na dodatek sprzedawca celowo manipuluje potencjalnym, zainteresowanym - pokazuje zdjęcia w określony sposób, sugerując tym samym istnienie dwóch dużych powierzchni sypialnych (zawieszono różne żyrandole).

 

post-8228-0-79522900-1424958244_thumb.jpg

 

post-8228-0-66660100-1424958245_thumb.jpg

 

W tej chwili kilka zdjęć "znikło", więc pewnie będą kolejne "ulepszenia" ;)
Takie kombinacje, już na wstępie zapalają czerwoną lampkę. To handlarz z wieloletnim stażem, więc w zasadzie nasza, polska rzeczywistość. :miga:

 


Kibelek opróżniany z tej strony przyczepy to kwestia drugorzędna ale również brana przeze mnie pod uwagę ;)

 

Nie rozumiem zupełnie  :niewiem:  , podkreślam - zupełnie, podejścia wielu osób do kwestii drzwiczek serwisowych WC umieszczonych na ścianie drzwi wejściowych do przyczepy ???
Jeśli miałbym rozważać takie ich usytuowanie, to jakichkolwiek wad nie widzę, natomiast są zalety.
To jednak kwestie na osobny temat, wiele z nich już opisywałem, więc tu nie rozwijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia wnętrza są dwóch różnych przyczep.

1) z żyrandolem "szklanym" - widać zawieszone firanki i zasłonki

 

2) z żyrandolem "białym" - widać brak zasłonek i co ważniejsze - w narożnikach przyczepy z przodu są lampki do czytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia wnętrza są dwóch różnych przyczep.

 

1) z żyrandolem "szklanym" - widać zawieszone firanki i zasłonki

 

2) z żyrandolem "białym" - widać brak zasłonek i co ważniejsze - w narożnikach przyczepy z przodu są lampki do czytania

To już Krzysiek napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma rację - to jest 2 (3) osobowa salonka. Poza tym, zdjęcia są "korygowane",

 

attachicon.gif3a.JPG

 

a na dodatek sprzedawca celowo manipuluje potencjalnym, zainteresowanym - pokazuje zdjęcia w określony sposób, sugerując tym samym istnienie dwóch dużych powierzchni sypialnych (zawieszono różne żyrandole).

 

attachicon.gif1a.JPG

 

attachicon.gif2a.JPG

 

W tej chwili kilka zdjęć "znikło", więc pewnie będą kolejne "ulepszenia" ;)

Takie kombinacje, już na wstępie zapalają czerwoną lampkę. To handlarz z wieloletnim stażem, więc w zasadzie nasza, polska rzeczywistość. :miga:

 

 

Nie rozumiem zupełnie  :niewiem:  , podkreślam - zupełnie, podejścia wielu osób do kwestii drzwiczek serwisowych WC umieszczonych na ścianie drzwi wejściowych do przyczepy ???

Jeśli miałbym rozważać takie ich usytuowanie, to jakichkolwiek wad nie widzę, natomiast są zalety.

To jednak kwestie na osobny temat, wiele z nich już opisywałem, więc tu nie rozwijam.

Kolego TY to masz oko:) dałem się złapać na tę sztuczkę z żyrandolami. Pomyslałem że to duża przyczepa z dwoma podkowami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.