Skocz do zawartości

Baybus- poszukiwania przyczepy


Baybus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam pytanie do Was forumowicze, czy ktoś z Was zetknął się może z tą przyczepą? Na pierwszy rzut oka wygląda przyzwoicie. Zastanawiam się tylko dlaczego zdjęcia z 2013 r.-te w dodatkowym linku.  Może ktoś z Was już ją oglądał wcześniej? Tak długo ktoś nie może sprzedać?!

 

Z góry serdecznie dziękuję za zainteresowanie.

 

http://otomoto.pl/knaus-eifelland-T4796761.html

 

https://picasaweb.google.com/102572703365191977808/KNAUS?authkey=Gv1sRgCIfFgruk-bXPCA&feat=directlink#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciekawa 4-ka, jak szukasz takiego układu to moim zdaniem warta oglądnięcia. Wg. zdjęć nie zniszczona ani w na zewnątrz ani w środku. Bardzo ładny środek jak na ten rocznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie do Was forumowicze, czy ktoś z Was zetknął się może z tą przyczepą? Na pierwszy rzut oka wygląda przyzwoicie. Zastanawiam się tylko dlaczego zdjęcia z 2013 r.-te w dodatkowym linku.

 

na fotkach wygląda ciekawie 

 

do tego prywatne ogłoszenie więc szansa jakaś jest no fajny towar 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te opinie. Właśnie takiego układu poszukuję z racji posiadania 3 dzieci w przedziale 4-9 lat więc zamykana sypialnia dla nich jest wręcz idealna ;) Z przyczep, które miałem okazję do tej pory użytkować właśnie te z tym układem wydawały mi się najbardziej sensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepka ładna. Fajny układ, środek niezniszczony. Szkoda, że nie widać co jest pod wykładziną na podłodze. Troszkę cena jakby wysoka ale może dlatego, jest taka zadbana i dla kogoś jest tyle warta.  Ciekawy stabilizator.


Nie patrz na to, że zdjęcia są z 2013 roku. Przyczepka widać nie jest od handlarza. Cena nie jest niska za ten rocznik ale widać, że właściciel o nią dbał i dał taka cenę bo...  może ją sprzedać ale nie musi. Jak wyżej napisałem, tyle jest dla niego warta i może chce, żeby również w dobre ręce trafiła. 

Jeżeli to pierwsza przyczepka, którą znalazłeś to się nie spiesz z kupnem. Poproś kto mieszka bliżej, żeby Ci ją zobaczył a Ty jeszcze poszukaj dalej.

Edytowane przez JACEKJELENIAGORA (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie do Was forumowicze, czy ktoś z Was zetknął się może z tą przyczepą? Na pierwszy rzut oka wygląda przyzwoicie. Zastanawiam się tylko dlaczego zdjęcia z 2013 r.-te w dodatkowym linku.  Może ktoś z Was już ją oglądał wcześniej? Tak długo ktoś nie może sprzedać?!

Z góry serdecznie dziękuję za zainteresowanie.

 

Witam

Z datą fotek różnie bywa, często ludzie nie ustawiają aktualnej w aparacie (np. przez zapomnienie lub po wymianie baterii itd.), czasem zdjęcia pochodzą z wcześniejszych zbiorów fotek, bo sprzedający uznał, że stan w chwili sprzedaży nie odbiega od uwiecznionego na wcześniejszych fotkach. Generalnie nie jest to istotne, ponieważ przyczepę i tak trzeba obejrzeć na żywo, a wtedy wszystko wyjdzie.

Przyczepa wyjątkowo dobrze wygląda na zdjęciach ! Rocznik jeden z najlepszych, zresztą nie tylko dla Knausa.

Jeżeli nie ma tam żadnej "miny", to cena jest wyjątkowo atrakcyjna. Podkreślam - wyjątkowo, bo czytam tu dziwne, niczym nie poparte opinie, jakoby była zawyżona - jest wręcz przeciwnie. Moim zdaniem, przy zakładanym stanie i wyposażeniu (jak w opisie) jej wartość kształtuje się na poziomie min. 17,5 tys. zł. Atrakcyjny układ wnętrza i przyjemny wystrój, super wizualnie na zewnątrz i niezłe wyposażenie, poszukiwana wartość DMC. Aż dziwne, że przy tylu zaletach, jeszcze nie sprzedana. Ten model miał też jedno łózko piętrowe w mniejszej sypialni (tu go nie ma, ale można w bardzo prosty sposób dorobić i wtedy byłoby bardziej komfortowe spanie dla trójki dzieci). Stoliki są z różnych przyczep, więc być może są tam jakieś pułapki, mimo że na fotkach tego nie widać. Z drugiej strony, stolik mógł być wymieniony z prozaicznej przyczyny. Po prostu wszystko trzeba dobrze obejrzeć. Jeżeli jesteś Kolego nią zainteresowany, uważasz, że ten układ spełnia Twoje wymagania, to moja rada jest taka: nie zwlekaj ani chwili, bo dzisiaj jeszcze ona jest, a jutro może jej już nie być.

200 km., które do niej masz, w tym przypadku i przy obecnych (jeszcze) cenach paliwa nie jest jakimś dużym wyzwaniem. Dobrze by było poprosić kogoś z forum o pomoc przy oględzinach, chyba że sam czujesz się na siłach. Wiem, że zdjęcia często są robione tak, aby nie pokazywały mankamentów, więc czasem czar potrafi prysnąć podczas oględzin, ale tu już nic się nie wymyśli, nawet dobrych fotek jest sporo, dlatego pozostaje tylko jechać i oglądać.

Szkoda, że nie widać co jest pod wykładziną na podłodze.

 

Sklejka, następnie styropian w kratownicy i ponownie sklejka, nic więcej, czyli jak w większości przyczep ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledzy za rady i opinie. Myślę, że pojadę w najbliższym czasie obejrzeć. Różnic w stolikach się nie dopatrzyłem... Gratuluję i zazdroszczę koledze doświadczenia i bystrego oka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W małej sypialni oryginalnie powinien być stół wpinany w ścianę (tutaj brakuje profilu w ścianie i jak Kristofer pisał stół jest inny) i łóżko piętrowe. Zwróć uwagę podczas oględzin na te elementy, czy brakuje ich ot tak, czy ten przód nie był odbudowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę jej w żaden sposób oczerniać, tylko zapalić Ci czerwoną lampkę na te elementy podczas oględzin, bo jeśli tam jest wszystko ok, to przyczepka bardzo ładna i w atrakcyjnej cenie. Powtórzę również za Kristoferem.... śpiesz się

Edytowane przez tatadyrektor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nie możesz JUŻ jechać ją oglądać to przynajmniej nie zwlekaj z telefonem by się umówić i ją sobie przytrzymać do oględzin. Tak jak koledzy pisali czujność i tak trzeba zachować i organoleptycznie wszystko sprawdzić ale pierwsze wrażenie robi bardzo pozytywne. I pamiętaj że każda dodatkowa para oczu zawsze bardzo wskazana przy oględzinach. Zwłaszcza taka bezstronna co z zimną krwią wytknie jej to i owo. A weryfikował będziesz oczywiście już sam :) Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piętrowego łóżka to spójrzcie: http://otomoto.pl/eifelland-sunshine-465-z-lozkiem-pietrowym-51-T4623075.html zabudowa małej sypialni jest w tym przypadku trochę inna. Być może w tej na nad którą debatujemy nigdy takowego nie było. Ale stół i jego mocowanie faktycznie się różnią. Zastanawia mnie jeszcze stabilizator jazdy. Kolega ma podobny w przyczepie z 1980 r. no i brak kółka przynajmniej na zdjęciach. No ciekawe co z tym przodem. Zadzwonię dziś do Pana sprzedającego i zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzięki Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o to łóżko piętrowe chodzi to w tej omawianej masz tam szafki. O tyle istotne że fronty są takie same jak w pozostałej części przyczepy co raczej dobrze wróży. Stolik jest tu takiego samego typu jak w dużej sypialni... ale właśnie inne ma wykończenie, kolor obramowania i stelaża. Myślę iż mógł zostać po prostu zamieniony. Śladów po szynie nie widać... bo mogą być zasłonięte firanką...

Być może to tylko gra światła w tym ogólnie zacienionym rogu ale nadmiar ostrożności na pewno nie zaszkodzi... jakoś takie żółte mi się tam widzi troszkę...

post-15964-0-41507000-1423479636_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledzy za rady i opinie. Myślę, że pojadę w najbliższym czasie obejrzeć.

 

Przyczepa została sprzedana. Przykro mi to pisać, ale czyż nie mówiłem ...

Zwykle tak bywa, że kto pierwszy, ten lepszy.

Nie martw się jednak, bo wielu osobom takie sytuacje się zdarzyły.

Głowa do góry i szukaj dalej :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej dziękuję za zainteresowanie i porady. Zawsze to jakaś lekcja. Kristofer, wiem, że mówiłeś aby się spieszyć, ale żeby aż tak ?!? :] Koledze, który zakupił życzę bezproblemowej eksploatacji i więcej samodzielności w przyszłości ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.