Skocz do zawartości

Lista chętnych


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja nalezę do nielicznego na szczęście grona, które musi zrezygnować z przyjazdu. Zapowiada się spęd rodzinny. Jedynie gdzie się wybiorę to może  w sobotę wieczorem do Przedborza. Pozdrawiam. Oczywiście w związku z tym proszę o skreślenie z listy.

Edytowane przez danielt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mnie zapisać, ale z takim znakiem zapytania, bo nie wiem, czy uda mi się na czas przygotować samochód, który chcę przetestować z naszą budką. Tak więc wstępnie terenowiec 2+2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z przykrością musimy zrezygnować z przyjazdu na  zlot :'(  z powodu sprzedaży holownika a nie damy rady  kupić kolejnego do czasu wyjazdu, tak że proszę o wymazanie mnie z listy chętnych :blagac: Dziękuję i Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie. :hej: Aha,naklejkę plus smycze, które zamówiłem odbierze dla mnie DOMINO7. Dzięki.

Edytowane przez Spablo1
Ortografia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.