Skocz do zawartości

XVII zlot karawaning.pl GOŁUCHÓW


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i co Pawle z sernikiem?: :slina:

 

Hmmm...  :hmm:

Jak nie da rady na dłużej, przyjadę chociaż na sernik :) 

Ba, mogę nawet przyjść pieszo :D

Paweł trzymam kciuki , musi się udać !!!!!!!!!!!!!!

też trzymam kciuki , musi się udać !!!!!!!!!!!!!!

Pawełku , zabieram kociołek .Zrobimy coś pysznego.Tradycja ponad wszystko. Bez ciebie i twojej załogi nie będzie tak smakowało jak zwykle. 

 

I dla takich ludków trzeba zrobić wszystko, aby dotrzeć i znów spędzić z Wami parę pięknych chwil :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam czy jest jakaś ograniczona ilość załóg ? Bo tak się zastanawiamy czy byśmy dali rade wpaść na zlot. Wszystko zależy od roboty. Jeśli by się udało możemy liczyć na miejsce dla 2 dorosłych 2 dzieciaków psiaka i kocura ?

Edytowane przez elvis52 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest jakaś ograniczona ilość załóg ? Bo tak się zastanawiamy czy byśmy dali rade wpaść na zlot. Wszystko zależy od roboty. Jeśli by się udało możemy liczyć na miejsce dla 2 dorosłych 2 dzieciaków psiaka i kocura ?

 

Przecież jesteś już zapisany na innym spotkaniu :niewiem:

A w Gołuchowie miejsca pewnie nie zabraknie, jak pisał kitek :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jesteś już zapisany na innym spotkaniu :niewiem:

A w Gołuchowie miejsca pewnie nie zabraknie, jak pisał kitek :ok:

No jestem ale mojej nie bardzo podoba sie miejsce w ktorym ma sie odbyc spotkanie za to Golychow przypadl jej do gustu

Ilośc załóg nie jest ograniczona ale to dosłownie ostatnie sekundy na decyzje ... a jak widać zbytnio zdecydowany nie jesteś ;)

Kiedy ostatecznie musze podac czy bedziemy ? Sprobuje w robie jakos przyspieszyc decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem ale mojej nie bardzo podoba sie miejsce w ktorym ma sie odbyc spotkanie za to Golychow przypadl jej do gustu

Kiedy ostatecznie musze podac czy bedziemy ? Sprobuje w robie jakos przyspieszyc decyzje

 

Wpisze cie na liste bo własnie wysyłam ją do GOTiSu  :ok:  a jak nie przyjedziecie to się nic nie stanie ;)

 

 

 

Cholera nie wiem czy nie odwiedzimy Was z ciastem tylko w sobote,,,plany mi sie krzyżują :/

 

Nawet tak sobie nie żartuj :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Kaska zdecydowala ze jedziemy...więc wyjezdzamy jutro wieczorem...pewnie będziemy jutro późniejszym wieczorem...jako że zimno to piwko na tej majówce odpada...trza się grzać chyba jakimś łiskaczem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.