Skocz do zawartości

Willa u Źródeł Pilica - po raz trzeci 01-03.05.2015


Rekomendowane odpowiedzi

To gyros się robi z kota? A ja słyszałem, że z kota to tylko kisiel i ciastka... Ale to już dawna bajka, to może się coś zmieniło w tym czasie :) Muszę Maksa spytać po co on te koty goni - na gyros, czy na ciastka... Albo lepiej Elvis - przywieź, spróbujemy co będzie lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę,że zmieścimy się wszyscy na trawiastym placu,a jeśli nie to jest jeszcze byłe boisko betonowe.......chociaż chciałbym go ominąć i mam jeszcze szatański plan , nie wiem tylko co na to gospodarz .

Zapisuję Was na listę w nadziei ,że wszystko poukłada się w pracy.

 


LISTA CHĘTNYCH NA SPOTKANIE W WILLI U ŹRÓDEŁ

1. gazirek 2
2. Kurus 2
3. Jożin 2+2
4. Marko6 -1
5. Robak70 2+1 (10 lat)
6. Kaczor_dg 2+2 (lokalnie za płotem, częste naloty)
7. Tombr 2+2
8. TomaszOlkusz + Madzia, Emilka i trójnóg Niuniek
9. Michalc3 3+pies
10. Krak 2+2 (3 i 6 lat)
11. Malwa89 1-2+2 (6 i 1)
12. Janusz1970 2+1 (13)
13. Janwil +1
14. jagoda_bb 2+ 1 (10 lat)
15. Gregorov 2+1 (14 lat)
16. krystian186
17. Tomi11 2+2 (6,14 lat )
18. Michał andrychów 2+ 1 (4 lat)
19. Exen - 2+2 (4 + 0,5)
20. Piotr82 2+2
21. Znajomi Piotr82 (2+2)
22. Krisio 2+2 ( 6 i 8 lat)
23. Iras 2+2 (8 i 4 lat)

24. elvis52  2+2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że zmieścimy się wszyscy na trawiastym placu,a jeśli nie to jest jeszcze byłe boisko betonowe.......chociaż chciałbym go ominąć i mam jeszcze szatański plan , nie wiem tylko co na to gospodarz .

 

 

Nie wiem czy pole za płotem należy do Gospodarza? Jeśli tak, to wystarczy tylko znaleźć klucz do bramy, przez którą przeskakiwaliśmy na jesień :) A tam to już hulaj dusza, placu ile tylko zapragniesz  :yay:  Tylko podobno w pobliskim lasku jest stary, opuszczony cmentarz .... nie wiem co tam nocą, poza dzikimi kotami łazi...   :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pole za płotem należy do Gospodarza? Jeśli tak, to wystarczy tylko znaleźć klucz do bramy, przez którą przeskakiwaliśmy na jesień :) A tam to już hulaj dusza, placu ile tylko zapragniesz  :yay:  Tylko podobno w pobliskim lasku jest stary, opuszczony cmentarz .... nie wiem co tam nocą, poza dzikimi kotami

Kajetan nie to pole za płotem tylko boisko ogrodzone powyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan nie to pole za płotem tylko boisko ogrodzone powyżej

 

Nie, nie. Wiem, że betonowe pola powyżej są do dyspozycji. Mówię o prawdziwym polu, za płotem. Przy wjeździe jest brama, zamknięta na kłódkę :) Jakbyś chciała iść na skróty, w stronę jeziora, jest akurat w idealnym miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora rozpoczynać przygotowania do wyjazdu! Zacier nastawiony!

attachicon.gifIMAG0886.jpg

bigosik ..... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Nie, nie. Wiem, że betonowe pola powyżej są do dyspozycji. Mówię o prawdziwym polu, za płotem. Przy wjeździe jest brama, zamknięta na kłódkę :) Jakbyś chciała iść na skróty, w stronę jeziora, jest akurat w idealnym miejscu :)

chyba nie bardzo idealne miejsce :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dla ilu zalog jest miejsce na zlocie ? Bo moze nam sie uda wpasc na spotkanie tylko nie wiem jak z robota bede mial jeszcze dlatego pytam czy w razie czego znalazlo by sie miejsce dla 2 doroslych 2 dzieciakow psiaka i kocura

 

Zawsze mówili , że Elwis  żyje  :]

No i proszę okazało się że mają rację.

Miło będzie zobaczyć na własne oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety nie zawitamy w tym roku na spotkaniu :( no ale będzie jeszcze nie jedno to na pewno się uda :) proszę o wykreślenie nas z listy elvis52 2+2

Edytowane przez elvis52 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, nam plany także się zmieniają i jakoś jednak nie widzę się w Muszynie w ten weekend z kilku powodów. Natomiast jest zdecydowanie bardziej prawdopodobne że dołączymy do Was :)

 

ketrab 2+2 (5 i 2 lata)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, proszę o sprawdzenie czy znajdujecie się na liście na chlebuś , ponieważ wyjazd zbliża się wielkimi krokami i powoli musiałbym zamykać listę . Zamykam powiedzmy jutro ok południa .

 

 

LISTA NA CHLEBEK OD TOMKA
1. Marko6 - 1 duży
2. Jożiny - 1 duży
3. Kurus - 2 małe
4. Robak - 1 duży
5. Kaczor_dg - 1duży
6. TomaszOlkusz - 1 duży
7. Michalc3 - 1 duży
8. gazirek - 2 małe
9. jagoda_bb - 2 małe
10. Gregorov - 1 duży
11. krystian186 - 1 mały
12.Tomi11 -2 małe
13 Janusz1970 1 duży
14. Michał andrychów -1 duży
15. Exen - 1 duży
16. Malwa- 1 duzy

17. Krisio - 2 małe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.