Skocz do zawartości

Pierwsze Spotkanie Jezioro Tarnobrzeg 2015 maj 1-2-3


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego janbor, nie chodzi o przesadę, czy złośliwości. Chodzi po prostu o wspólną nomenklaturę przyjętą na tym forum. Stąd sugestia ed'a, żeby zmienić nazwę spotkania. Są na forum 2 zloty i cała seria spotkań. Kiedy zaczniemy stosować tą samą nazwę do różnych działań - przestaniemy się rozumieć. A, że ktoś musi to określić, to wydaje się, że ed zrobił to najdelikatniej jak można było. A czy dla Was będzie to miało wielkie znaczenie, czy spotkacie się na zlocie, czy na spotkaniu? Grunt, że się spotkacie, będziecie dobrze bawili i przedstawicie nieobecnym fajną relację, żebyśmy mogli się cieszyć z Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 379
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A mnie tam wisi jak ten wyjazd będzie się nazywał ale to admin powinien jak już coś z kontaktować się z Jackiem i to zmienić jak Wam tak zależy ,a druga sprawa ED ty jak zawsze zawsze masz sugestie wcześniej też już się zacząłeś rzucać się o  pisownie czy cuś takiego tylko admini usunęli wpis aby nie było dymów.Boli Cię coś chyba ? Nie rozumiem tego ,tak samo było ze zlotem w Radawie jak robiło zaprzyjażnione forum to się bawiliście w jasnowidzów.Przykro mi to jest pisać ale co nie którzy tak się zachowują !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)adria465rt 2+1

2) hondas 1+1

3) david_dv 2+1

4) matubo 2+1

5) tomaszek1 3

6) Waldek 00x 2+2

7)Pablobos 2+2

8)janbor 1+ X+ Zuzia

9).Mirhan2 +2

10)DANKA-S - 2 osoby

11) Witjam 2+2

12) Konserwa9 +1

13) Seba222 2+3

14) Mariusz Wilk-450 2+2

15) Zefir 2+2

16) bsylvia (Bieliki) 2+2 (16 i 7)

17) beruang 2 + / - 2 im starsze tym bardziej

nie zdecydowane

18) maka 2+2 + pies

19) norka9 2+2

20) lucy 2+3 (18,13,5)

na obecną chwilę się dopisuje, zobaczymy co czas pokaże, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie określenie zlot czy spotkanie jest bez różnicy . Można zawsze zatytułowac inny zlot np.xxx zlot nad wydmami w zakopanym w 1-3 maj i nie bedą się mylić.Kolega który zajął sie organizacją napewno nikomu nie chciał podkrasc nazwy , tylko zrobić spotkanie i udało mu się to . Jest lista są chetni i nie traci sie czasu na szukanie miejsca na spotkanie , a czas leci.Pozdrowienia dla wszystkich którzy lubią taką formę wypoczynku jaką jest karawaningu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam wisi jak ten wyjazd będzie się nazywał ale to admin powinien jak już coś z kontaktować się z Jackiem i to zmienić jak Wam tak zależy ,a druga sprawa ED ty jak zawsze zawsze masz sugestie wcześniej też już się zacząłeś rzucać się o  pisownie czy cuś takiego tylko admini usunęli wpis aby nie było dymów.Boli Cię coś chyba ? Nie rozumiem tego ,tak samo było ze zlotem w Radawie jak robiło zaprzyjażnione forum to się bawiliście w jasnowidzów.Przykro mi to jest pisać ale co nie którzy tak się zachowują !!

Czy zwrócenie uwagi na błędy ortograficzne uważasz za rzucanie się. Ja Ci ustępuję pola nawet jeżeli mnie coś boli.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to zlot, spotkanie czy np impreza co to za różnica. Ważna jest dobra inwencja osoby która to organizuje i chwała jej za to. Jak będziemy się czepiać takich szczegółów to za chwile nikt nie będzie chciał organizować zlotów, spotkań czy wycieczek po wydmach w Zakopanym :skromny: . Swoją drogą pamiętam tą dyskusję i negowanie zlotu czy spotkania w Radawie (jak zwał tak zwał), a impreza akurat okazała się przednia. Korzystajmy z forum czy przyjemności jaką daje nam karawaning aby miło spędzać czas, a nie szukać powodów do bezsensownych dyskusji.

 

Do zobaczenia na ZLOCIE w Tarnobrzegu :]  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się trochę wywołany do tablicy więc nie wypada stanowiska w sprawie nie zabrać.

Zgadzam się z Edem, że starym zwyczajem wypracowanym na forum mieliśmy  dwa zloty forumowe w roku. Jako że wiadomo było że ciężko jest dogodzić wszystkim z odpowiednim miejscem umówiliśmy się kiedyś że spotykamy się na Zlotach forumowych ogólnopolskich, a osoby którym jest zbyt daleko a chcą się spotkać w mniejszym forumowym gronie, nazywają swoje spotkania inaczej (stad np. Majówka w Sławie) tak żeby nie było niedopowiedzeń.

W tym wypadku pewne niejasności wystąpiły i kilka osób podpytywało mnie który to tak na prawdę jest zlot "forumowy". 

Interweniować specjalnie nie chciałem bo nie znam organizatora, nie wiem czy imprezę robi komercyjnie czy jest to po prostu spotkanie forumowiczów.

Tak samo uważam że jeśli jest to spotkanie organizowane przez Jacka "w czynie społecznym" to nie chciał bym go zniechęcać, narzucać mu zmianę nazwy itp. Jest miejsce, są chętni więc ja problemu nie widzę, aczkolwiek miło jeśli ktoś uszanuje zwyczaje tych starszych forumowiczów.

 

Mam nadzieję że zostałem dobrze zrozumiany i że żadne niedopowiedzenie nie przeszkodzi nam spędzić naszych majówek w karawaningowych nastrojach!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, robię to w czynie społecznym i zawsze tak robiłem. Należę do osób spokojnych i opanowanych ,i takim chcę pozostać.

Nazwę ,,ZLOT"  zmienię na ,,SPOTKANIE".

Nadmieniam,że z powodów technicznych musimy ograniczyć liczbę załóg do 50.

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i życzę spokojnej nocy.

                                                                                 Jacek :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak samo uważam że jeśli jest to spotkanie organizowane przez Jacka "w czynie społecznym" to nie chciał bym go zniechęcać, narzucać mu zmianę nazwy itp. Jest miejsce, są chętni więc ja problemu nie widzę, aczkolwiek miło jeśli ktoś uszanuje zwyczaje tych starszych forumowiczów.

 

Mam nadzieję że zostałem dobrze zrozumiany i że żadne niedopowiedzenie nie przeszkodzi nam spędzić naszych majówek w karawaningowych nastrojach!

 

Pozdrawiam!

 

Amen !   :swiety:

Teraz zajmijmy się konkretami. Ktoś ma propozycje na jakąś naklejkę okolicznościową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się trochę wywołany do tablicy więc nie wypada stanowiska w sprawie nie zabrać.

Zgadzam się z Edem, że starym zwyczajem wypracowanym na forum mieliśmy  dwa zloty forumowe w roku. Jako że wiadomo było że ciężko jest dogodzić wszystkim z odpowiednim miejscem umówiliśmy się kiedyś że spotykamy się na Zlotach forumowych ogólnopolskich, a osoby którym jest zbyt daleko a chcą się spotkać w mniejszym forumowym gronie, nazywają swoje spotkania inaczej (stad np. Majówka w Sławie) tak żeby nie było niedopowiedzeń.

W tym wypadku pewne niejasności wystąpiły i kilka osób podpytywało mnie który to tak na prawdę jest zlot "forumowy". 

Interweniować specjalnie nie chciałem bo nie znam organizatora, nie wiem czy imprezę robi komercyjnie czy jest to po prostu spotkanie forumowiczów.

Tak samo uważam że jeśli jest to spotkanie organizowane przez Jacka "w czynie społecznym" to nie chciał bym go zniechęcać, narzucać mu zmianę nazwy itp. Jest miejsce, są chętni więc ja problemu nie widzę, aczkolwiek miło jeśli ktoś uszanuje zwyczaje tych starszych forumowiczów.

 

Mam nadzieję że zostałem dobrze zrozumiany i że żadne niedopowiedzenie nie przeszkodzi nam spędzić naszych majówek w karawaningowych nastrojach!

 

Pozdrawiam

Dokładnie zwyczaje starszych powinno się szanować, ale czasami wydaje mi się że Ed pisze te dziwne posty żeby nabić sobie rangę.

Temat wyczerpany  :skromny:  teraz pozostaje nam czekać do majówki :yay:  :yay:  :yay:

 

Pozdrowionka dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) adria465rt 2+1
2) hondas 1+1
3) david_dv 2+1
4) matubo 2+1
5) tomaszek1 3
6) Waldek 00x 2+2
7) Pablobos 2+2
8) janbor 1+ X+ Zuzia
9) Mirhan2 +2
10) DANKA-S - 2 osoby
11) Witjam 2+2
12) Konserwa9 +1
13) Seba222 2+3
14) Mariusz Wilk-450 2+2
15) Zefir 2+2
16) bsylvia (Bieliki) 2+2 (16 i 7)
17) beruang 2 + / - 2 im starsze tym bardziej nie zdecydowane
18) maka 2+2 + pies
19) norka9 2+2
20) lucy 2+3 (18,13,5)

21) StanikiJola 2

Chętni na spotkanie. Jacek powiedz Józkowi żeby szykował przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko żona dostanie wolną sobotę to i my zawitamy na spotkanie.

 

1) adria465rt 2+1
2) hondas 1+1
3) david_dv 2+1
4) matubo 2+1
5) tomaszek1 3
6) Waldek 00x 2+2
7) Pablobos 2+2
8) janbor 1+ X+ Zuzia
9) Mirhan2 +2
10) DANKA-S - 2 osoby
11) Witjam 2+2
12) Konserwa9 +1
13) Seba222 2+3
14) Mariusz Wilk-450 2+2
15) Zefir 2+2
16) bsylvia (Bieliki) 2+2 (16 i 7)
17) beruang 2 + / - 2 im starsze tym bardziej nie zdecydowane
18) maka 2+2 + pies
19) norka9 2+2
20) lucy 2+3 (18,13,5)

21) StanikiJola 2

22) Kooba 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zwyczaje starszych powinno się szanować, ale czasami wydaje mi się że Ed pisze te dziwne posty żeby nabić sobie rangę.

Temat wyczerpany  :skromny:  teraz pozostaje nam czekać do majówki :yay:  :yay:  :yay:

 

Pozdrowionka dla wszystkich.

Czy ja się odnoszę do Ciebie osobiście , piszę o zwyczajach na Forum, więc po co te wycieczki osobiste. Nikogo nie obrażam, staram się jak już wspomniano w poście zwrócić uwagęna pewne spraw na Forum, a Ty od razu z grubej rury i to personalnie. Nie mama zamiaru "nabijać sobie rangi" bo ją nie pisaniem a zupełnie czy innym się - jak napisałeś -"nabija".

Pozdrawiam

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.