Skocz do zawartości

Przyczepa dla 2+3 dzieci


blumore

Rekomendowane odpowiedzi

dzwoniłem pan generalnie ma placykprzyczep....na pytanie o wyposażenie nie bardzo umiał coś więcej powiedzieć. ..miałem podjechać bo miałem 60 km ale po rozmowie mi jakoś przeszło :(

Edytowane przez marcin75 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie też z nim rozmawiałem i odniosłem wrażenie, że sprzedaje te przyczepy chyba za karę. Ciężko było się dowiedzieć cokolwiek. Nawet nie wiem jakie ma DMC.

Ja jeszcze raz podbije temat tej przyczepy : http://otomoto.pl/knaus-sudwind-500-pietrowe-lozka-T4745664.html

Czy warto się nią zainteresować? Mimo tego zacieku (zdjęcie parę postów wyżej)

 

Jak coś, to  posiadam jeszcze dużo zdjęć od sprzedawcy.

Edytowane przez blumore (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W między czasie upatrzyłem takie cudo : http://olx.pl/oferta/caravelair-antares-496-2002r-lozko-pietrowe-tk-5-osob-825-kg-CID5-ID8bxA1.html#e3512e98b8

 

co to za pofałdowania na tyle i  na tylnym prawym boku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadajesz dziwne pytanie. Jak byk widać uszkodzenie, które aby naprawić wymaga niezłej zabawy.

 

Czy to aby takie dziwne pytanie... no nie wiem, ja na początku mojej przygody z przyczepą pod wpływem emocji to wielu rzeczy także nie byłem w stanie dostrzec a widać je było jak byk... zwłaszcza z perspektywy czasu to wiem :) Tutaj kolega jednak dostrzega to i owo ( nie tylko o powyższym przykładzie mówię ale i o wcześniejszych także) i na jego miejscu również wolałbym się dopytać czym to pachnie i z czym się wiąże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blumore Nie zawracał bym sobie tyłka tym sprzetem, może sie okazać że gra nie warta świeczki :swieca: jeszcze do tego na pomorzu 

Edytowane przez haras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blumore Nie zawracał bym sobie tyłka tym sprzetem, może sie okazać że gra nie warta świeczki :swieca: jeszcze do tego na pomorzu 

masz coś do Pomorza?  :]

 

Bluemore, jak znajdziesz coś godnego uwagi, to zawsze możesz poprosić kogoś z regionu, tu spis

 

musisz jeszcze wiedzieć, że przy ujemnych temperaturach, jak buda stoi na zewnątrz to:

 

- wszelkie miękkie miejsca, narożniki, mogą nagle nabrać niebywałej sztywności ;) i nie będziesz w stane tak łatwo wybadać zgniłka

 

- instalacja wodna, jak właściciel pomyślał przed zimą i spuścił całą wodę, to może i dla testu pozwoli ją zalać i sprawdzić. ten co nie pomyślał ma już lód, i nici z testów

Edytowane przez tokyo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenia narożne z góry i nie naprawiane od razu (lub zabezpieczane) powodują rozległa penetrację wody. Uderzone z dołu są łatwiejsze do naprawy i mniej narażone na rozległą penetrację wody, chociaż jak długo tak stoją to wilgoć do góry też dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądana jakiś czas temu - pourywane zaczepy od rurek namiotu - dziurki kiepsko zabezpieczone, ogólnie w całej budzie pełno dziurek (po wkrętach lub utlenione) w poszyciu we wszystkich 4 ścianach, przednia ściana po naprawie, tył tez (partacko przykręcony zderzak i światło stop, ślady silikonu pomieszanego z uszczelniaczem) widok zewnętrzny zniechęca, zaduch w środku, spekane ojna dachowe, dach pokiereszowany, mankamenty w srodku, cena stopniała ale dalej nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz coś do Pomorza?  :]

 

Bluemore, jak znajdziesz coś godnego uwagi, to zawsze możesz poprosić kogoś z regionu, tu spis

 

musisz jeszcze wiedzieć, że przy ujemnych temperaturach, jak buda stoi na zewnątrz to:

 

- wszelkie miękkie miejsca, narożniki, mogą nagle nabrać niebywałej sztywności ;) i nie będziesz w stane tak łatwo wybadać zgniłka

 

- instalacja wodna, jak właściciel pomyślał przed zimą i spuścił całą wodę, to może i dla testu pozwoli ją zalać i sprawdzić. ten co nie pomyślał ma już lód, i nici z testów

 

Nie nic nie mam do pomorza   :wacko: , familię tam posiadam :foch:  tylko kolega Bluemore zamieszkuje tu gdzie ja czyli podkarpacie a ta cepa jest w pomorskim, kawałek drogi jest było nie było a szkoda by było jechać na darmo a taka wyprawa po tą cepkę z tym się wiąże  :]

Edytowane przez haras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja jeszcze raz podbije temat tej przyczepy : http://otomoto.pl/kn...a-T4745664.html "

 

 

Panowie - nie wiem czy @blumore czy @haras dostali od Pani Oli zdjęcia ze szczegółami,  należałoby ocenić to FAKT istnienia zacieku i czy jesli byl, to czy zostal prawidłowo naprawiony - nie należny już rozpatrywać czy zaciek jest - tylko czy został prawidłowo osunięty i jakie wcześniej sprawił ewentualne straty ... nalezy to zdrowo rozsadkowo ocenic, buda ma 15 lat wiec ma prawo do mankamentów, ewentualnie zastanowic sie nad upustem - a jesli sprzedawca uzna ze nie ma juz z czego aby nie poniesc nadmiernej straty do dogadac sie na gifty: lusterka, podloga, dostawka, akcesoria czy inne pierdoly...

 

moze ktos w poblizu podjedzie - szukajcie kogos z listy i poproscie o inspekcej...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie skreslalbym jej całkiem na tym etapie jeszcze. Zwłaszcza po zapewnieniach sprzedajacego ze jest tam sucho i twardo. Wspominałem tylko ze należy to sprawdzić z innej perspektywy. Tzn obiektywnej. Po informacji jaka uzyskał kol. Blumore można żywic nadzieje ze z racji domniemanej znajomości z kol. BartoszK wiadomości na temat tej budki są nieco bardziej wiarygodne, wiec może jednak warto się tym tematem zająć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.