Skocz do zawartości

Przyczepa dla 2+3 dzieci


blumore

Rekomendowane odpowiedzi

Układ jak w mojej. Polecam serdecznie. Wygodnie i funkcjonalnie z dzieciakami bo nawet w razie gorszej pogody to podkowa z przodu daje więcej możliwości wykorzystania. Z praktycznych mankamentów to szkoda że w tej nie ma okienka w łazience bo mimo wszystko zawsze to sobie można rozszczelnić i wentylacja poprawiona :) no ale... Zerknij albo podpytaj na temat funkcjonalności jednego okna przy łóżku piętrowym - u mnie są dwa, na każde piętro po jednym co również jak na obecną chwilę uważam za duży plus. Cena... pozostaje mieć nadzieję iż jest odzwierciedleniem faktycznie dobrego stanu. Na przedstawionych zdjęciach mi się nic strasznego nie wyhaczyło. Ale ja to jeszcze zielony jestem :) Podobno jest gość chętny przesłać więcej zdjęć - myślę że to dobry pomysł. Poza wysłaniem kogoś na zwiad w formie wizji lokalnej :) Z ciekawostek dopatrzyłem że ma zamontowany hak na dyszlu - pod bagażnik na rowery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dostałem kilkadziesiąt zdjęć dodatkowych tej przyczepki i jedno wzbudziło moje podejrzenia:

P1135469.JPG  to przedni prawy narożnik wewnątrz nad półką kanapy.

 

oraz dziwnie nie przylegające szyberdachy (chyba ze tak mi sie wydaje)

P1135479.JPG

Edytowane przez blumore (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten narożnik nie wygląda obiecująco. Przypuszczalnie jest tam także relatywnie miękko a brązowy kolorek pojawiający się na powierzchni może świadczyć o wilgoci juz dość zaawansowanej. Wrzuć jeszcze inne fotki, np tego narożnika z zewnątrz...

Widać też lekkie wyburzenia dwa bliżej okna przedniego... Na wysokości dolnej krawędzi, tuż nad półka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz skąd jesteś, to podam Ci namiar na duży wybór przyczep, jak nie bedzie daleko, to weźmiesz żonę i obejrzycie kilkanaście cepek naraz, to naprawdę daję ogląd. a, i jak piszą koledzy-zachowaj twarz pokerzysty i zimną krew chirurga, szybko to wiesz co... :]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.jpg

2.jpg

3.jpg


napisz skąd jesteś, to podam Ci namiar na duży wybór przyczep, jak nie bedzie daleko, to weźmiesz żonę i obejrzycie kilkanaście cepek naraz, to naprawdę daję ogląd. a, i jak piszą koledzy-zachowaj twarz pokerzysty i zimną krew chirurga, szybko to wiesz co... :]

pozdrawiam

 

Rzeszów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się chyba ktoś bardziej doświadczony niż ja powinien wypowiedzieć... Może to tez cieknac od uchwytów manewrowych ale to trzeba by sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białogard
prośba o sprawdzenie, czy warto jechać po nią 800 km z Rzeszowa

http://otomoto.pl/knaus-sudwind-500-pietrowe-lozka-T4745664.html

mam kilka wątpliwości co do niej, ale z drugiej strony jestem nią mocno zainteresowany

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze nie przekreśla, dajmy szanse kolegom, na pewno ktoś się do tego ustosunkuje :) Myślę że gdyby nie okazało się to jakimś wielkim problemem to masz dobra bazę do ostrej negocjacji tej ceny... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piętrowe łozka tylko raczej.

Mam odpowiedz od sprzedającego:  Witam,

 

To miejsce nie jest miękkie ani mokre. Mamy też Knausa 550, który w tym samym miejscu ma taki zaciek i kupuje go jutro Pan, który pracował w serwisie Knausa i powiedział Nam, że jest to wada fabryczna Knausa i co któraś przyczepa ma taką wadę.  Te miejsce jest suche, więc tam nie cieknie i musiało być naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś "wada fabryczna" mnie nie przekonuje ale dobrze ze twierdzą że wilgoci nie ma. Oczywiście trzeba to ocenić na 100% osobiście bo tego czego nie ma według innych może wystąpić w ocenie drugich. A przyczepę kupujesz dla Was po to by się nią cieszyć a nie borykać z problemami gdyby co. Jeśli było naprawione tzn ze kiedyś jednak ciekło co także wada fabryczna nie jest... Jak było naprawione dobrze to może dalej warto przemyśleć. Szkoda ze masz jednak kawałek drogi do niej..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w międzyczasie znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-knaus-2001r-alexcamp-pl-i5000866753.html

proszę o wstępną ocenę.

oglądałem :miga: pisałem  o niej Tobie na priv.

Edytowane przez mac (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.