Skocz do zawartości

Co z XVII Zlotem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam ; na wstępie wszystkim forumuowiczom ( bez wyjątku ) życzę dużo zdrowia , pomyślności i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2015 .

Wracam do pomysłu (mojego , naszego kolegi  Robina ) zorganizowania zlotu w Drzymałowie , to tam mieszkał i sprzeciw stawiał  prusakom Michał Drzymała . To jak by nasz protoplasta . Bo nie muszę Wam tłumaczyć jak i w czym mieszkał Michał Drzymała .Rozmawiałem z właścicielką '' Gościńca u Michała '' , i ta Pani wykazała wielką chęć nas przyjąć . Umówiliśmy się , że Po Nowym Roku wrócimy do tematu . Bardzo proszę o rzeczowe wypowiedzi i zarazem proszę kolegów mieszkających w tamtych okolicach o pomoc w zorganizowaniu zlotu .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś link ,żeby zobaczyć jak tam wygląda i coś więcej o miejscu .Do wyboru między kilkoma nie wystarczy tylko wiadomość, że właścicielka sobie poradzi,a potem się stanie jak w Przybrodzinie ,że się przeliczyli   :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; Irek w , nie ma chyba linku-a do Ich strony , ale wpisz ( każdy niech wpisze ) Gościniec u Michała Drzymałowo i można obejrzeć ich gościniec . Będę wiedział  więcej po Nowym  Roku . 


Witam ; dodam jeszcze , że w Wolsztynie zawsze 2 Maja jest parada parowozów . Nie wiem ile jest kilometrów od Drzymałowa , ale napewno bliżej jak ze Sławy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super,ale raczej na imprezy w budynku.Nie widać miejsca na zestawy,a może ich być około 100,to raczej miejsca jak boisko do gry w piłkę nożną,sanitariaty,jakaś zlewnia ,przyłacza z wodą,prądem    :hmm:  :hmm: .

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&sqi=2&ved=0CCAQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.gosciniecumichala.cgx.pl%2F&ei=oTulVO7rBcSZygPhuoHwCw&usg=AFQjCNGQw2YbB1lLETqv2CFKnF5Hlts01A

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comsio , możesz trochę dokładniej ? Jakie miejsce masz na myśli ?

 

Z kalendarza wynika , że przyszła majówka będzie dość krótka , więc jeżeli rozpatrywać ją w kategorii w miarę równego dojazdu dla miejscowości krańcowych to zbliżenie się do centrum byłoby wskazane .

Jeżeli dobrze pamiętam to ostatnie zloty w okolicach Warszawy (patrząc w nieco większym okręgu) to rok 2009 , czyli wiosenny zlot w Warce i jesienny w Nieborowie .

Skoro centrum to trzeba brać pod uwagę , że przybędzie spora ilość załóg . Czy oprócz Warki jest jeszcze na tyle duży ośrodek aby przyjąć 100 może 150 ekip przy spełnieniu minimum warunków sanitarnych i prądowych ?

cóż bardziej rzeczowego można dodać, od początku piszemy o centralnej Polsce  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta propozycja na razie najbardziej do mnie przemawia 

 

A może tu

 

http://www.domaslawice.pl/

 

Dużo miejsca, nowoczesne boiska, małpi gaj dla dzieci, duża knajpa z miejscem do tańczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do pomysłu (mojego , naszego kolegi  Robina ) zorganizowania zlotu w Drzymałowie , to tam mieszkał i sprzeciw stawiał  prusakom Michał Drzymała . To jak by nasz protoplasta . Bo nie muszę Wam tłumaczyć jak i w czym mieszkał Michał Drzymała .Rozmawiałem z właścicielką '' Gościńca u Michała '' , i ta Pani wykazała wielką chęć nas przyjąć. 

 

Jakoś nie przemawia do mnie ta miejscówka.

- nie ma tam żadnego kempingu, pola namiotowego czy nawet biwakowego

- co za tym idzie toalety zapewne dostępne w gościńcu

- nie wyobrażam sobie, aby ponad 100 zestawów miało stać na parkingu czy na trawniku przy knajpie

- teren nie jest ogrodzony i leży w bezpośrednim sąsiedztwie trasy Poznań - Zielona Góra.

https://www.google.pl/maps/@52.156896,16.3010199,3a,62.5y,320.21h,82.95t/data=!3m4!1e1!3m2!1slrujVVsE2sDiOQzkYzS6gg!2e0?hl=pl

 

Dziękujemy za propozycję, ale.... mam wrażenie, że nie o to nam chodzi.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.