Skocz do zawartości

Co z XVII Zlotem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A może w Center nad wodą , autokarem na wycieczkę do Wa-wy nap; CNK są nowe atrakcje. , na Campie można powędkować, zorganizować tance, Gondolę itd.

Comsio , możesz trochę dokładniej ? Jakie miejsce masz na myśli ?

 

Z kalendarza wynika , że przyszła majówka będzie dość krótka , więc jeżeli rozpatrywać ją w kategorii w miarę równego dojazdu dla miejscowości krańcowych to zbliżenie się do centrum byłoby wskazane .

Jeżeli dobrze pamiętam to ostatnie zloty w okolicach Warszawy (patrząc w nieco większym okręgu) to rok 2009 , czyli wiosenny zlot w Warce i jesienny w Nieborowie .

Skoro centrum to trzeba brać pod uwagę , że przybędzie spora ilość załóg . Czy oprócz Warki jest jeszcze na tyle duży ośrodek aby przyjąć 100 może 150 ekip przy spełnieniu minimum warunków sanitarnych i prądowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowienia . A poparcie ? Cóż , ja nie po to piszę .

Tak mi się zwyczajnie wydaje , że będzie w miarę sprawiedliwie .

Zdaję sobie sprawę , że wszystkim się nie dogodzi i , że będą spotkania alternatywne.

Jak się okazuje , one też są potrzebne bo nie każdemu pasuje gonić wiele kilometrów z różnych względów .

Kiedyś już o tym pisałem i pewnie nikt już o tym nie pamięta .

Z wyjątkiem tej majówki , bo krótka , przyjąłbym formułę organizowania zlotów wiosennych za każdym razem w innym miejscu w rozstrzale od północy po południe , wschód i zachód , północno-zachodnie , itd. , natomiast jesienne , ze względu na krótki czas , starać się organizować bardziej w centralnym miejscu , nie zawsze w tym samym .

 

Co ze zlotem ? Dotychczas zgłaszały się osoby z propozycjami miejsca zlotowego . Czy w chwili obecnej ktoś do adminów się zgłosił ? Czasami , ze względu na kilka propozycji , wybieraliśmy miejsce w ankiecie . 

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiu , ale Ty chyba nie mówisz o Łasze...?

Łacha 100 zestawów by ustawił, ale może być problem z 230V . Finansowo :ok:

 

 

 

Warka spełnia warunki, po mojemu troszkę wyjdzie za drogo .

Do Wawy na wycieczkę 70km, 

 

Do zwiedzania nap Centrum Kopernika,(nowe działy) Powsin, Starówka, itd. 

 

A może Uniejów ,pomoczyć  :pupa:  aie tu korzystamy z swojch WC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów zna ten kemping ?

Nie jest to idealny środek aleee ... środek :lol:

http://www.rafa-jeziorsko.eu/index.html

Nie znam tego kempingu . Tak tylko sobie gdybam . Nie mogę znaleźć na stronie ilości miejsc na przyczepy .

post-1836-0-37239000-1418576452_thumb.png

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hmm: Patrząc na stronkę WYDARZENIA to chyba są przyzwyczajeni do większych imprez - http://www.rafa-jeziorsko.eu/wydarzenia.html

... I ogólnie byłoby co tam robić ...

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaraja , spokojnie . Nie wiemy ile tam zestawów wejdzie , dlatego pytam czy ktoś zna ten kemping .

Na fotkach wygląda to fajnie , jest jakaś oferta aktywnego spędzenia czasu. Sanitariaty też wyglądają dobrze .

Ciekaw jestem jak wyglądałby cennik zlotowy . Na to wszystko można uzyskać jakąś odpowiedź ale ważne jest aby ktoś z forumowiczów napisał na ile zestawów ten ośrodek jest przygotowany . Chodzi o realne wartości a nie , że recepcjonista klepnie coś z nieba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylismy tam 3 lata temu miejsca nie ma za duzo ze wzgledu na to ze dostawił sporo domków i przyczep stacjonarnych

 

jesli dobrze pamietam to koło 40 zestawów wejdzie ale bardzo ciasno tak jak jest pokazane na fotce ze zlotu łkcc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.